P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

HanKasp
29.06.2016 2 z 5

Pro mě poněkud průměrná kniha. Čekala jsem od ní víc. Ale určitě to je pohodovka pro lidi, co někam spěchají a nemají čas si přečíst tlustou bichlu.

wesulle
26.06.2016 5 z 5

Kniha se četla výborně. V lecčem s Aňou souhlasím a proto se mi opravdu líbila. Myslím, že se k ní určitě ještě jednou vrátím.

Paja85
24.06.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila a četla dobře a obecně musím říct, že jsem byla až překvapená, že Aňa je celkem normální ženská a hlavně maminka

Darjam
20.06.2016 5 z 5

Původně jsem si knížku koupila jen tak do počtu a abych zjistila, co na ní všichni mají... a překvapivě to je jedna z nejmilejších a nejhezčích knih, na které jsem kdy narazila. Každý z necelých 50 fejetonů vystačí tak akorát na dvě zastávky v metru, čekání na poště apod. Jsou to malá zamyšlení nad každodenním životem, které zná (více či méně) každá ženská... a asi každá ženská bude mít pocit, že jí autorka mluví přímo z duše. Prostě... doporučuju (a budu se k ní určitě i pravidelně vracet)

Brambu
19.06.2016 3 z 5

Tak takhle to vypadá, když se z příspěvků časopisu udělá kniha... Fejetony mne bavily, vystihují autorku a odkrývají nám zákoutí jejího života. Žádnou náročnou prózu ovšem nečekejte, ale člověka to alespoň donutí k zamyšlení nad životem. Takže proč ne, stojí za přečtení a ilustrace, jedna báseň!

Loovenka
19.06.2016 odpad!

Tahle kniha je přesným příkladem toho, co dokáže marketing a reklama. Samozřejmě mě zaujala svoji obálkou, tím je skvělá jako dekorace na noční stolek :D Ale co se týče obsahu knihy je to o ničem. Autorka tam píše citaty, které jsou už dávno známé a ona je vydává za své. Podle mě velké zklamání a vyhozené peníze.

Luciluc
19.06.2016 4 z 5

Milé čtení. Pohodové a oddychové. Moc hezký formát ve stylu diáře, ocenila jsem i přidanou záložku. Nádherné ilustrace! Někdy jsem si knihou jen tak listovala jako obrázkovou knížkou a kochala se :). Příběhy byly dojemné, veselé, hloubavé, úsměvné, pravdivé.."dávkovala" jsem si je po malých kouscích. Po čase si je začnu číst znovu. Tato kniha se povedla :)

zuzana4291
18.06.2016 2 z 5

Knihy jsem byla velmi velmi zklamaná, čekala jsem díky kritice přeci jen trochu více.

Anitka.KM
17.06.2016 5 z 5

Nádherně vizuálně zpracovaná kniha, milý deníček, kouzelně napsané příběhy, dávkované po malých vhledech ( a já ji četla po malých dávkách) Líbí se mi ! Je hladivá, plná naděje, běžných myšlenek každodenního života, hledající i ve strastech příjemnou polohu a kouzlící lehký úsměv na rtech nad neobyčejnou obyčejností, která je všude kolem nás i v nás

sabanka
16.06.2016 5 z 5

Nechápu, jak se tohle může někomu nelíbit. Ta knížka je úžasná a Aňa je můj velký vzor, ačkoliv jí znám jen z této knihy. Zpracování knihy je další věc a srdeční záležitost. Knížka víc motivační než kdejaké Kraď jako umělec, Jak být zajímavý atd. Úžasný, miluju jí a budu si jí muset koupit, protože číst jí jenom jednou prostě nejde.

ivzu77
16.06.2016 5 z 5

Po knize jsem sáhla 1) z důvodu Čtenářské výzvy a za 2) z důvodu naprosto krásné obálky, barevných obrázků, barevných stránek - ilustrace na 5 hvězdiček.
Kniha mne mile překvapila, Aňu mám ráda jako herečku, soukromý život jsem jí nikterak nesledovala, ale po přečtení jejích myšlenek, pocitů, starostí, radostí, lásek, zklamání, po přečtení toho, jak se otevřela a napsala pravdu o životních pravdách, otevřeně napsala to, co všichni cítíme a víme ... poté jsme si ji docela oblíbila. A ve spoustě věcí jsem se našla, na plno otázek si stejně odpověděla a u hodně odstavců se upřímně nasmála....
děkuji

Teri.Fishing
11.06.2016 5 z 5

Knížka je skvělá na oddych. Moc se mi líbí, jak je Aňa upřímná a umí si ze sebe dělat legraci a jak ukazuje, že "celebrita" tady v ČR žije normálním životem a má stejné problémy jako my. Moc se u té knihy směju a soucítím s ní. Je psaná tak,že se do ní každá žena vžije. A ilustrace? Říkala jsem si, kdo to ilustroval,že Aňu tak skvěle vystihl a ona to byla její sestra! Prostě knížka, co mi přrostla k srdci :)

Dorrinka
10.06.2016 5 z 5

Ať si říká kdo chce, co chce, já mám Aňu ráda (prostě jen tak, ale za tuhle knížku ještě víc). Její postřehy a názory krásně rezonují s tím, co žiju a s tím, co si o životě myslím, když mám čas nad ním přemýšlet. Je hezké číst dvě tři kapitolky denně, zejména v situacích, kdy vám usne dítě, manžel i pes a vy si sednete s dvojkou vína na deku mezi dětské hračky a nohy si podložíte pořádným komínem prádla na žehlení.

Efča59
10.06.2016 4 z 5

Krásně ilustrovaná oslava života...příjemné čtení, které je třeba dávkovat po kouskách..

petra511
05.06.2016 3 z 5

Tři hvězdičky, a to opravdu pouze za laskavost, která z knihy sálá a za grafickou podobu. Jako relax nemá žádnou vetší chybu. Pokud ovšem na knihu nahlédneme jako na dílo opravdu literarní, tak má pár zásadních nedostatků. Nebýt skvělé grafické stránky a jména autorky na obálce, kniha by se prodávala nejspíš velmi málo a otázkou je, zda by ji vůbec nějaké nakladatelství, které má zvuk, vydalo.

MissiPippi
02.06.2016 4 z 5

Krásná milá vzpomínková zpověď o životě a smyslu bytí se snahou optimismu. Často na mě dýchal bohémismus, ale vždyť jo, když je autorka převážně herečka. Líbilo se mi to. Kniha je dokola o stejných tématech - láska k rodině, dětem,k jídlu, dobrému pití, sexu a mužích - a plná rozkošných přirovnání. Je velké riziko, že se toho člověk v jednom zátahu přesytí.

Nemohu pominout nádherné ilustrace od sestry Lely, které mě naprosto uchvátily. Zpověď Aňy dokonale vyzdvihují a mají velký podíl na mém kladném hodnocení.

Odhaduji, že tažná síla knihy je také v tom, že i ty slavné ženy mají úplně stejné problémy a myšlenky s dětmi, muži a celkově životem jako každá jiná méně slavnější žena.

Celkově Annino psaní na mě působí sluníčkově. Hloubku i přes používání odborných/cizích slov nemá, ale je plné pozitivismu, nad kterým se budete muset chtě nechtě uculit. Do jarních a letních dnů na odpočinek ideál.

Alethea_k
02.06.2016 5 z 5

P.S. Je to nejlepší z české literatury, co jsem doposud četla. Annin pohled na svět, její přirovnání... viděla jsem v tom kousek sebe. Dokázala jsem se zasmát, ale zároveň nejednou zamyslet. A to výtvarné zpracování posouvá P.S. ještě výš, až na pomyslný vrchol.
Pokud Aňa ještě něco napíše - jakože předpokládám, že ano, hned letím do knihkupectví a kupuji! Stojí to za to!

tatruszka
31.05.2016 5 z 5

Nemůžu říct, že by to byla nějaká smysluplná knížka, ale byla to knížka plná krásných blbůstek :-) teď, na začátku krásného letního počasí, jsem si ji náramně užila - takové letní čtení, při chvíli jsem si přečetla pár stránek a bylo to pěkně oddechové :-)

evice26
31.05.2016 5 z 5

Nádherná, zábavná, krásně ilustrovaná!

maid
28.05.2016 3 z 5

Jak už bylo mnohokrát zmíněno, tak tato knížka má velice povedené ilustrace, ale upřímně to je to, co tuto knihu drží nad vodou. Z počátku mě Aňa bavila, pak se ale začala v tématech opakovat a zdálo se mi, že pořád omílá to stejné. Jako fejetony do časopisu by to byla skvělé, ale čtení (a ne po kouskách) v knížce působilo mdle.

prvotina česká literatura ze života Magnesia Litera

Aňa Geislerová (p)