Otcem i matkou proti své vůli

Otcem i matkou proti své vůli https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338885/bmid_otcem-i-matkou-proti-sve-vuli-4uQ-338885.jpg 4 252 54

I proti vaší vůli může být štěstí na dosah ruky V humoristickém románu se pozoruhodně proplétá romantický milostný příběh s groteskními příhodami a komickými situacemi, které staví milostné idylce do cesty různé překážky. Dva malí rošťáci Hýta a Batul vtrhnou do života svého třicetiletého strýčka a úplně nabourají jeho celoživotní plány. Proti své vůli se stane otcem i matkou, ale nakonec se postarají o jeho štěstí, když ho seznámí se slečnou Eliškou.... celý text

Market = )
20.08.2014 4 z 5

Ty parchanty bych asi zabila, ale jinak můžu říct, že jsem se skutečně od srdce pobavila :-D.

Modrina
20.05.2014 1 z 5

Jednoznačně nejhorší, co jsem od paní Frýbové četla, a četla jsem všechno. Už předloha se nedala číst, převyprávění jí nepomohlo. Asi bych měla dodat, že děti mám. :)

dulidu
19.03.2014 5 z 5

Oddychová knížka, skvěle jsem se u ní bavila a nakonec jsem ráda za svoje raubíře. :-)

wally
22.01.2014 5 z 5

Četl jsem již před nějakým rokem, ale i po tak dlouhé době si vybavuji jak neskutečně jsem se u této knihy bavil....bavil jsem se nad zoufalými situacemi do kterých Rudolfa dostávali jeho dva synovci... Tohle je přesně knížka ke které se určitě jednou zase vrátím a s radostí si ji znovu přečtu!

Lenous81
12.11.2013

Perfekntí,měla jsem ji ve čtečce a přemýšlím o papírové do knihovny.Moc dobře se četla.

Saskie
07.09.2013 5 z 5

Nejoblíbenější kniha, která je čtivě napsaná a pro pobavení se k ní s chutí budu vracet.
I když pravdou je, že zažít na vlastní kůži bych to nechtěla :)

Aliii
18.06.2013 3 z 5

Od knihy jsem čekala trochu víc, ale líbila se mi - především její druhá část.

Katuska001
09.12.2012 3 z 5

Knihy Zdeny Frýbové se mi převážně hodně líbí, v této mě ale hodně brzdilo Batulovo šišlání a s pauzami jsem jí četla pár let a trvalo mi než jsem si zvykla, jinak příběh pěkný a humorný, ale dětmi provedené katastrofy bych zažít nechtěla ;-).

fanciulla
24.09.2012

Prečítala som len prvú časť a odložila. Celý čas som čakala, kedy tie detiská niekto poriadne vytrieska po zadku, ale nedočkala som sa. Mimochodom, odkiaľ sa v americkom prostredí vzali mená ako Eliška a Mikeš? Prečo postavy nemajú anglickú variantu týchto mien, keď majú anglické priezviská? Pôsobí to rušivo a mňa to dráždi.

Tlapka
20.07.2012 5 z 5

Lehce antikoncepční, ale velmi vtipná. Ano, nemám děti! :-D Rozmazlenost dětí mi lezla na nervy jen chvílemi, protože ony v podstatě nebyly zlé...byly to děti a některé věci chápaly po svém. Spíš mi připomínaly Švejka, ten taky plnil, co se mu řeklo, až moc doslovně. :) Super čtení na dovolenou. A druhá část s detektivní zápletkou taky není špatná. Četla jsem několikrát a budu číst zas! :)

jprst
30.10.2011 4 z 5

Jako rodič a vychovatel jsem se po jejím prvním přečtení považoval docela za "borce". S odstupem času jsem si už tak moc nepřipadal, ale o to víc jsem se při opakovaném čtení bavil. A budu se bavit znovu, až tuhle knihu za pár let vnutím těm svým "darebákům".

Adriana.82
07.07.2011 4 z 5

tahle knížka na mě měla 100% antikoncepční účinek !!!!! Humorná sice byla,to ano,ale mě spíš přiváděla k pláči,jelikož mít doma takový "haranty" tak je snad pověsim za koule do průvanu ...

ponorka
04.07.2011

Nevím proč, ale tahle kniha mi moc vtipná nepřišla. Asi že nesnáším takhle nechutně rozmazlené děti.

Aknel1
26.01.2011

Knihu jsem přečetla několikrát. Vždy, když jsem byla unavená z dětí mě přesvědčila, že může být i hůř. Moc jsem se u ní nasmála. Doporučuji všem, kteří nemají zrovna klidné děti.

Kniha Otcem i matkou proti své vůli je v