U Devíti draků a jedné ovce

U Devíti draků a jedné ovce obálka knihy
Mé hodnocení:

Opravář osudů George Novak žije šťastným životem – má svou přítelkyni Luci Milenu i kamarády v hostinci U Devíti draků a jedné ovce, takže si na nudu rozhodně nemůže stěžovat. Na čistém nebi se ale začnou objevovat mráčky – Luci Milena má jiné představy o životě než George a tráví s ním čím dál méně času. Vtom se však objeví staří známí a rozehrají s Georgem hru, jakou by nečekal. To vše za zvuků kopyt kavalérie, dunění kanonů a drnkání ukulele. Vítejte U Devíti draků a jedné ovce!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418390/u-deviti-draku-a-jedne-ovce-yLf-418390.JPG 3.430

Opravář osudů 2.

27.10.2020

Můj nejoblíbenější spisovatel

LucyA7
04.07.2020

Knížka je dost odlišná od obvyklých esejí autora. Některé postavy jsou zvláštní a některé situace až těžko uvěřitelné. Ale přesto se mi četla dobře a těším se na závěrečný díl.

Venda32
23.06.2020

Po prvním, pro mě rozpačitém prvním dílu, musím napsat, že mě druhý díl bavil víc. A že se těším a jsem zvědav, kam se osudy hlavních postav posunou ještě dál.
Hvězdičku navíc oproti prvnímu dílu dávám taky za to, že spoustou skrytých mouder v textu, mi kniha připomíná staré dobré fulghumovské eseje.

KateTheBlogger
30.05.2020

Kniha je jedním slovem: zvláštní. Fulghum je můj oblíbený autor,ale celá tato trilogie je velmi podivná. Postavy jsou zajímavé, zábavné, záhadné a čtenáře baví, ale po přečtení jsem taková rozpačitá. Nicméně, stejně jako u prvního dílu, oceňuji, že se děj odehrává v Praze.

pete13
01.03.2020

Pro autora mám slabost, tak nemůžu jinak. I přesto, že to občas dřelo a i přes řadu hodně podivných postav dávám opět za plný počet.

Vevericka.eva
21.02.2020

Tak nějak nevím, co na to říct. Nějak se z toho vytratila Fulghumština. Zdá se mi, že lehkost, nadhled a nějaký filozofický přesah úplně zmizely. Třetí díl si asi stejné přečtu, nicméně už k němu nedokáži přistoupit s nadšením.

Sharka78
20.01.2020

Já mám Fulghuma prostě ráda. Tenhle díl jsem přelouskla za jediný (dlouhý) večer a četlo se mi to dobře. Konec a události mu bezprostředně předcházející mi připadají, no... minimálně přitažené za vlasy, ale třeba se důvody dozvíme v posledním díle..

Tereza K.
02.01.2020

Baví mě autorův styl psaní, mám ráda jeho povídky, pohled na svět a věty k zamyšlení... Romány však nechápu :-( I když námět Opraváře osudů byl (asi) zajímavý, ale přesto jsem mu příliš neporozuměnla. Z druhého dílu byly mé pocity ještě rozporuplnější... Bohužel dočteno jen proto, že to pro mě je pan autor. Obávám se, že do dokončení této románové trilogie se spíše nepustím :-(