Opiju tě rohlíkem

Opiju tě rohlíkem https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108412/bmid_opiju-te-rohlikem-OBR-108412.jpg 4 405 68

Příběh třiatřicetileté svobodné učitelky, která své štěstí nachází ve věkově nerovném vztahu. Zuzana již sedm let chodí s o dost starším ženatým mužem, který jí opakovaně sli- buje, že se rozvede. Když se ale stále nic neděje, Zuzana se s ním rozejde. Ve stejnou dobu se má vdávat její matka a ona nemá s kým jít. Zuzanina nejlepší přítelkyně a kolegyně ze školy Dáša jí nabídne, že by ji mohl doprovázet její syn Honza. A právě při této příležitosti se do sebe zamilují a Zuzana v lásce k Honzovi konečně nachází své štěstí, i když si plně uvědomuje, že jejich věkový rozdíl je značný a jeho budoucnost tím pádem nejistá.... celý text

Mandrejka
30.06.2015 3 z 5

Slabší, než ostatní knížky Simony Monyové...

zoew
27.05.2015 2 z 5

V podstatě kniha bez děje či zápletky (teda kromě pletek hlavní hrdinky s postarším ženáčem). Zuzana je tak trochu blbka, která neví co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane. Rozhodně nemůžu říct, že bych s ní v čemkoliv sympatizovala, spíš mi lezla na nervy. Roman je typický "macho", vyčůraný prachatý hajzlík, kterému vyhovuje mít manželku i milenku. Zuzana na něm nejspíš nejvíc miluje právě prachy, jinak si nedovedu vysvětlit, proč by jinak s takovým prolhaným zmetkem promarnila sedm let života. Což potvrzuje moje předchozí tvrzení, že je blbá. Nemám nic proti paní Monyové, ale jestli jsou všechny její knihy psané podobným stylem, už si od ní nic dalšího asi nepřečtu.

michalka S.
07.11.2014 2 z 5

Kniha která nenadchne ani neurazí. A jak tu bylo řečeno spíše jako oddechovka - já ji četla při pobytu v nemocni na zaháněni nudy!

1v8na
03.09.2014 2 z 5

Tahle kniha mne moc nebrala.

Culinka
18.04.2014 4 z 5

Knížku jsem si vybrala jako oddechovku a posloužila dokonale. Nenáročné čtení ze života, chvílemi i vtipné. S touto autorkou je to teprve moje druhá zkušenost a zatím spokojenost.

dark.ma93
16.03.2014 1 z 5

Napsala mnohem, ale opravdu mnohem lepší knihy. Tohle byl průměr o ženě, jaká spí se synem její kamarádky, má problémy běžné krizi středního věku a nakonec dostává druhou šanci.

studentice
06.12.2013 3 z 5

Knizka neprekvapila, ani nezklamala. Odpocinkove, nenarocne cteni:)

mariva
22.11.2013 4 z 5

Monyová nezklamala, knížka se četla dobře, jen některé její knihy se mi líbily víc., Možná to bylo tématem. Jako matka synů některé představy urovna nemusím.

jaja64646460
15.10.2013 5 z 5

Ze života.

Michaela91
24.09.2013 3 z 5

Takový autorčin průměr, nebyla úplně špatná tato kniha ale autorka napsala i lepší.

Lindulinek
10.09.2013 2 z 5

Kniha pro relax. Čtivá

gudaska
25.07.2013 4 z 5

Pohodová knížka se zajímavým příběhem z běžného života.

pidalka777
04.07.2013 1 z 5

Tak tuto knihu jsem si přečetla jen proto, že bydlím v Brně a tuto autorku nedávno zavraždili. Dřív mě to nelákalo protože tento druh knih nečtu. Tato kniha se mi četla strašně těžce vůbec mě to nebavilo a ani to neutíkalo.

herotabe53
30.06.2013 4 z 5

Strašně fajn knížka. Zuzana jde za láskou a šťestím..i přes vliv okolí. (y)

evasamankova
27.06.2013 3 z 5

Příjemná kniha na odpoledne. Dobře se četla, není pesimistická jako pozdější knihy autorky.

babyboar
22.06.2013 4 z 5

Typická "monyovka", plná kritiky mužského pokolení. Čtivý příběh na sobotní odpoledne svůj účel splnil. Po knize jsem tentokrát sáhla záměrně ne kvůli autorce, ale kvůli tématu - mladá žena a ženatý muž. Zajímalo mne, jak se s tím autorka popere a rozuzlení bylo vcelku zdařilé. A dokonce i ten happy end se dostavil, byť s kapkou hořkosti. Prima počtení pro dámy ke kávičce.

Vanýsek
01.05.2013 4 z 5

Moc dobře se tato kniha četla,ale znám od této spisovatelky i lepší.

Georgine
07.04.2013 3 z 5

dobrá knížka na odpočinek :o)

Vercik
17.02.2013 3 z 5

Docela dobrá oddychovka, rychle se četla. Akorát z alkoholu, který hrdinka ve větší míře požívala, se mi někdy dělalo až šoufl.

Katuska001
23.12.2012 5 z 5

Oddechová knížka, kde potěší, že hrdinka po letech trápení a života "té druhé" zažívá štěstí s úplně někým jiným.

pro ženy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů
2011  77%Citová divočina

Kniha Opiju tě rohlíkem je v