Opiju tě rohlíkem

Opiju tě rohlíkem https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108412/bmid_opiju-te-rohlikem-OBR-108412.jpg 4 405 68

Příběh třiatřicetileté svobodné učitelky, která své štěstí nachází ve věkově nerovném vztahu. Zuzana již sedm let chodí s o dost starším ženatým mužem, který jí opakovaně sli- buje, že se rozvede. Když se ale stále nic neděje, Zuzana se s ním rozejde. Ve stejnou dobu se má vdávat její matka a ona nemá s kým jít. Zuzanina nejlepší přítelkyně a kolegyně ze školy Dáša jí nabídne, že by ji mohl doprovázet její syn Honza. A právě při této příležitosti se do sebe zamilují a Zuzana v lásce k Honzovi konečně nachází své štěstí, i když si plně uvědomuje, že jejich věkový rozdíl je značný a jeho budoucnost tím pádem nejistá.... celý text

Surikata369
21.01.2020 1 z 5

Zezačátku knihy jsem myslela, že to bude moje první odložená kniha od této autorky, potom jsem ji ještě postupně dávala šance, až jsem ji dočetla. No, co k ní říct? Dost průměrnej příběh, psanej vcelku záživně, ale to je tak vše... Škoda, že tak trochu bez konce. Podruhé ji číst určitě nebudu.

barca9312
25.07.2019 5 z 5

Krátké, nenáročné, přesně to co jsem ocekavala

Veru.Viti
30.04.2019 2 z 5

Tohle mě bohužel nebavilo. Moje mamka má knihu moc ráda. Ale sto lidí - sto chutí. Mě opravdu nebavila. Je to hodně odpočinková kniha, která pro mě nemá žádnou přidanou hodnotu. Není to asi špatně napsané - jen jsem od toho čekala o mnoho víc. Méně uspěchaný konec a trochu více toho kolem.

sandra.sancho
22.02.2019 2 z 5

Přesně jak píši ostatní. Oddechovka. Jen konec kvapny, zajímalo by mě jak jejich život pokračoval.
Ale po dlouhé době knížka po které mám chuť si začít číst něco dalšího, za to má u mě plus :)

ještěrka38
25.01.2019 4 z 5

Taková oddechovka...a protože kniha končí stranou 127, přidávám do čtenářské výzvy..:-).

Macinka-a
24.01.2019 2 z 5

Čtivá ... Ale teda na to jak rychlý měla konec, byla místy zbytečně rozsáhlá...

Ála41
23.12.2018 1 z 5

Jako dočetla jsem ji, ale nijak zvlášť extra se mi nelíbila.

PetiJelinkova
03.11.2018 5 z 5

Vtipná a oddechová knížka pro jedno odpoledne :)

todilka
04.04.2018 1 z 5

Moje první Monyová a jestli je to od ní jedna z nejlepších knih, nevím nevím, jestli po ní ještě někdy sáhnu...její životní příběh je o tolik zajímavější, než příběh z téhle knížečky. Jedna hvězdička za sem tam vtipný moment, ale jinak? Nic moc...hlavní hrdinka čest našemu jménu tedy nedělá, povaha a chování hrůza a děs, a v hlavě mi uvízlo především to, že dny plynuly a plynuly a nic z toho...
*čtenářská výzva 2018: kniha, ve které se jedna z postav jmenuje jako vy

Suziella
09.01.2018 4 z 5

Od autorky jsem přečetla více knih, tahle mě asi nejvíce zaujala. Nicméně se nejedná o nic originálního a povětšinou jde jen o takové to klasické tlachání.

laura
31.10.2017 5 z 5

Knížka, která patří k těm nej od Simony Monyové. Vtipná, napínavá, zamilovaná, a konec velmi překvapivý. Mě se to líbilo moc.

Miila
21.06.2017

Taková oddychovka, až na to velké množství chyb. Hlavně v interpunkci. Jinak nenadchlo, ale ani neurazilo.

Vlajdula
06.06.2017 3 z 5

Moc mě nenadchl příběh, ale napsané hezky. Chvílemi jsem se i bavila.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Kniha mě moc pobavila a o to jde. Čte se rychle a hezky.

prochajda
24.11.2016 5 z 5

Skvělý příběh ze života, vtipně napsaný. Kniha se moc dobře četla a bavila mě. Určitě jedna z těch nejlepších :)

ivulka15
01.03.2016 2 z 5

Jako oddechovka dobrý.

Martiii00
05.02.2016 3 z 5

Jedna z dalších povedených knih paní Monyové, které se čtou velmi pěkně.

mishulda
24.01.2016 5 z 5

Netvrdim, ze knihy S.M.patri do kdovijak narocne literatury, ale rozhodne nikdo nemuze autorce upirat ze umela psat barvite, napinave a s humorem (ironickym, casto sarkastickym) sobe vlastnim a v nektere z jejich knih se musi najit kazda zena. A ja se nasla prave v teto..

LibraryGirl
21.01.2016 4 z 5

Kniha mě na několik hodin zabavila. Místy vtipné, ale vadilo mi alkoholové opojení skoro na každé stránce. Myslím si, že svobodná „třicítka“ by se dala popsat jinak. Stačilo ubrat pár lahví... Nejzajímavější to bylo až ke konci. Nenáročné odpočinkové čtení ze života:-)

Mruskulka
03.07.2015 5 z 5

Příběh ženy, která si myslí, že chlapa a lásku už nenajde. Zamiluje se do o několik let mladšího syna své nejlepší kamarádky. Ta jim to nepřeje. Krásně napsáno :)

pro ženy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů
2011  77%Citová divočina

Kniha Opiju tě rohlíkem je v