Kluk odvedle

Kluk odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444647/bmid_kluk-odvedle-j3m-444647.jpg 4 591 149

Šestnáctiletá Charlotte Charlie Reynoldsová si vždycky myslela, že jí skutečnost, že ji vychovával jen táta a tři starší bratři, přináší samé výhody. Dovede totiž předběhnout, porazit a přechytračit každého kluka, kterého zná - včetně svého čtvrtého bratra, souseda Bradena. Ale jak přijde na ,,holčičí chování", Charlie vůbec neví, co si počít. Když začne pracovat v módním butiku, aby si vydělala na splacení pokuty za rychlost, ocitne se v neprobádaném světě make-upu, krajkových sukní a blýskávých flitrů. A je to o to divnější, že tráví čas ve společnostu kluka, který ji nikdy neviděl nakopávat zadky při sportu. Aby se vyrovnala se stresem, který ji způsobuje nutnost předstírat, že se v téhle nové džungli vyzná, utíká na zadní dvorek. Pozdě v noci si o svých problémech povídá s Bradenem přes plot, který je odděluje. Ale jejich noční rozhovory nemohou vyřešit Charliin největší problém: začíná se do Bradena zakoukávat. A to jakože dost. Ví, jak si jít pro vítězství, ale pokud ho kvůli tomuhle tajemství ztratí úplně, sázky jsou najednou příliš vysoké.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

On The Fence , 2014

anetka.repova
03.08.2020 5 z 5

Mé první setkání s autorkou a už jsem si ji neskutečně moc oblíbila.

I když nejsem cílovka, tak tyto příběhy miluju.

Knihu jsem měla přečtenou za jeden den. Byla to jednohubka od které nešlo se odtrhnout.

Zamilovala jsem do cele rodiny a obdivovala, jaké vztahy mezi sebou mají sourozenci. Trochu více jsem jim je zaviděla.

No a vzat mezi Charlie a Bradenem, co k tomu dodat. Bylo to tak krásné. Ach. ????

Těším se na další knihy od autorky.

Lenny.Wolf
02.08.2020 5 z 5

Ježiš, to bylo zase tak super sladký a milý! Pokud chcete zlepšit náladu, "westovky" jsou zaručený lék :)

Liduka
02.08.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale na náhradního kluka a PS: líbíš se mi teda nemá. Kasie mám moc ráda, ale něco mi v této knize prostě chybělo, abych jí mohla dát plný počet. Každopádně Braden i Charlie byli super.

Terez9119
30.07.2020 4 z 5

Rozkošná záležitost. Miloučké, sladké, mělo to tu správnou atmosféru. Katie nikdy nezklame.

Red-haired
27.07.2020 5 z 5

Musím říct, že tohle byla extrémně milá a příjemná knížka, kterou jsem přečetla na jeden zátah. A nedá mi to, za mě dokonce lepší než P.S. Líbíš se mi, kterou jsem od Kasie West už četla.
Od začátku mě bavila interakce hlavní hrdinky s bratry a sousedem. Charlie s kluky zápasí, účastní se absurdních sázek, hecování a její život ji naprosto vyhovuje, dokud nezatouží být taky trošku víc holčičí a pokusí se vyjít ze své komfortní zóny.
Za mě opravdu zábava. Krásná romantická linka i rodinné zázemí, dýchne to na vás pořádnou dávku pozitivní energie, slunce a duhy, pokud to zrovna potřebujete. :D♥

lily_maleckova
26.07.2020 5 z 5

Další skvělá romantika od Kasie ❤️ ona prostě nezklame. Moc doporučuju! :)

rajcatko
25.07.2020 5 z 5

Přečteno za jednu noc. Konečně po dlouhé době letní oddychovka, která měla smysl a navíc i humor! Tohle ano!!!

janinka177
23.07.2020 5 z 5

Tuto autorku mám velmi ráda.
A musím říct, že knížka Kluk odvedle byla úžasná. Četla se jedním dechem a hlavní hrdinové byli velice sympatičtí.
Tuto knihu moc ráda doporučuji.

UNKAver
20.07.2020 5 z 5

Srdcovka! Pro mne jedna z nejlepších knih od této autorky.