Kluk odvedle

Kluk odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444647/bmid_kluk-odvedle-j3m-444647.jpg 4 591 149

Šestnáctiletá Charlotte Charlie Reynoldsová si vždycky myslela, že jí skutečnost, že ji vychovával jen táta a tři starší bratři, přináší samé výhody. Dovede totiž předběhnout, porazit a přechytračit každého kluka, kterého zná - včetně svého čtvrtého bratra, souseda Bradena. Ale jak přijde na ,,holčičí chování", Charlie vůbec neví, co si počít. Když začne pracovat v módním butiku, aby si vydělala na splacení pokuty za rychlost, ocitne se v neprobádaném světě make-upu, krajkových sukní a blýskávých flitrů. A je to o to divnější, že tráví čas ve společnostu kluka, který ji nikdy neviděl nakopávat zadky při sportu. Aby se vyrovnala se stresem, který ji způsobuje nutnost předstírat, že se v téhle nové džungli vyzná, utíká na zadní dvorek. Pozdě v noci si o svých problémech povídá s Bradenem přes plot, který je odděluje. Ale jejich noční rozhovory nemohou vyřešit Charliin největší problém: začíná se do Bradena zakoukávat. A to jakože dost. Ví, jak si jít pro vítězství, ale pokud ho kvůli tomuhle tajemství ztratí úplně, sázky jsou najednou příliš vysoké.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

On The Fence , 2014

Lučina7
27.12.2020 5 z 5

Podle mě je to nejlepší kniha od Kasie West. Nasmála jsem se, a dokonce i slzy zůstaly na stránkách.
Děkuji:)

Blanka29
25.11.2020 5 z 5

Velmi pekna a hlavne ctiva kniha. Opravdu, kdo nechce cist neco narocneho, je to pekna oddechovka, plna humoru, sourozeneckych naschvalu a mnoho dalsiho. Za me super :)

pink_unicorn
24.11.2020 4 z 5

Takové miloučké čtivo, pokud zrovna nemáte náladu na cokoli náročnějšího. A já zrovna přesně takovou knihu potřebovala. Milostná linka celkem průhledná, ale zápletka okolo matky mě docela překvapila.

Bibionyka
23.11.2020 3 z 5

Je to sice zřejmě určeno pro náctileté, ale každá čtenářka si jistě zavzpomíná na svoje nejlepší léta k v životě. Oživilo mi to moje vzpomínky a proto se mi to dost líbilo.

Karola050716
11.11.2020 3 z 5

Kasie West je moje srdcovka...a upřímně musím říct, že jsem si čtení maximálně užila, i když jsem zpočátku k hlavní hrdince hledala cestu, nejsem jako ona a ani nikoho takového neznám, takže mi to chvilku trvalo, ale jak si to sedlo, bylo to zase super. Četla jsem od autorky už lepší i horší knížku, každopádně po přečtení Kluka odvedle moje láska k autorce trvá a další knížku budu opět vyhlížet.

AshleySimmer
11.11.2020 4 z 5

Krásná kniha! Nejlepší na vytahování od čtecí krizi :D.
Autorka nenechala otevřený konec, bylo tam hodně romantiky a závěr byl tak krásný, že bych chtěla další díl! :D. Z Charliiných bratrů jsem měla nejradši Gage, myslím že toho jsme tam mohli poznat nejlíp, protože se tam vyskytoval více než jeho ostatní bratři. A Braden byl taky fajn.
Sice kniha byla lehce depresivní, ale nevadilo mi to nějak moc, z důvodu, že to byla prostě hezká oddechovka :).
Doporučuji a dávám 4* :).

Kudík
08.11.2020 5 z 5

Opět bezva Westovka. Sice pro náctileté, ale občas člověk na tu dobu rád zavzpomíná. Charlie jako dospívající dívka, která má neuvěřitelné tři bratry. Při jejich kouscích jsem se bavila, nejvíc asi když je seznamovala s Evanem. :) Ale jsou tu i její vedlejší starosti, a to noční můry, soused Braden, a pak to "holčičí chování". Příjemně pročtené odpoledne.

alzbeta4340
06.11.2020 5 z 5

Milý a oddechový příběh, který se může líbit jak dospívajícím slečnám, tak i jejich maminkám.

Fortuna7
25.10.2020 5 z 5

Nejlepší kniha od West co jsem zatím četla

Bettybook
20.10.2020 3 z 5

Moje první kniha od Kasie. Oddechovka, dobrá přesně pro tuhle dobu. Chtělo by to ale lepší konec. Přes to u mě nejede vlak.

michaela4776
18.10.2020

Kniha mě bavila je přesně pro mojí věkovou kategorii. ( 14 -15).
Děj knihy mě bavil, ale některé kapitoly byli slabší .
Konec knihy mi přišel takoví zrychlený čekala sem lepší konec.
Knize dám 3 hvězdičky , protože některé kapitoly sem četla a nebavily mne , ale některé mne i vtáhly do děje.

Ketfl
13.10.2020 4 z 5

Milá knížka. Sice pro mladší čtenářky, ale někdy je taková roztomilá oddychovka třeba. Líbilo se mi to.

Marfuška89
11.10.2020

No... Vím, že budu asi jediná, ale toto bylo to nejhorší, co jsem od autorky zatím četla... Vůbec se mi to nelíbilo... Já jsem zřejmě ani nepochopila ten příběh nebo já nevím... Za mě velké zklamání....

tereza7804
08.10.2020 5 z 5

za mě nejlepší Westovka ♥

PetraBery
03.10.2020 4 z 5

Další z povedených příběhů autorky, tentokrát o šestnáctileté Charlie, která žije ne vždy lehký život teenagera. Tři bratři, první lásky i přátelství, ale i bolestné tajemství z minulosti.

Kekik
03.10.2020 5 z 5

I na podruhé mě autorka potěšila.
Příběh se mi líbil, i když mi zpočátku byla Charlie nesympatická, ale později se změnila. Našla samu sebe.
Bradena jako souseda bych brala hned. Sourozenecká soutěživost mě bavila.
Milá, hezká oddechovka. Na konci i slzičky ukáply.
Těším se na další knihy Kasie West.

ivetapl
30.09.2020 5 z 5

Úžasná jednohubka, kterou jsem přečetla za méně než 12 hodin. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Přesně tohle miluju. Když mě něco takhle vezme. Doporučuji!!

TimetoStyle
26.09.2020 3 z 5

(SPOILER) Kasie West je u mě sázka na jistotu. Když byla předprodej nové knížky, tak jsem neváhala ani minutu. Po přečtení ukázky prvních pár stránek se mi zalíbila.
Knížka začíná hrozně zajímavě. Hlavní hrdinka Charlie jede v autě rychleji než je povolená rychlost. Zanedlouho uvidí ve zpětném zrcátku policejní auto. Zastaví na odpočívadle, kde k ní jde policajt. Už ji zná, protože to není její první jízda nad povolenou rychlost. Řekne mu, že ho její táta pozdravuje. On se pouze pousměje a řekne, že ji to už nezachrání.
Žije v domě se svým tátou a se 4 bratry, kteří ji chrání vlastně skoro před vším. Její maminka umřela při autonehodě. I když je to holka, tak nad svými bratry dokáže vyhrát v americkým fotbalu. Musím ocenit, že se Charlie pouští do věcí mimo její komfortní zónu. Hodně věcí mě u ní překvapilo, do čeho se pustila.
Autorka píše knížky, kde se dříve či později objeví láska. Ani Kluk odvedle není výjimkou. Budete se spolu s Charlie scházet se sousedem Brandenem u plotu, kde si budete povídat pod hvězdným nebem o životě a o všem. Tahle část se mi hrozně líbila. Pokaždé jsem se těšila, až se zase sejdou a proberou to, co je tíží na srdci.
Jediné, co se mi fakt nelíbilo, tak bylo jméno Charlie. Zní mi to jako jméno pro kluka, i když ho znám z jednoho seriálu, kde ho má holka. (Kdyby to někoho zajímalo, tak to byl seriál Hodně štěstí Charlie.)
Knížka se mi líbila. Sice nedosáhla takových kvalit jako P. S. Líbíš se mi, ale i tak jsem si ji užila. Obálka se mi líbí mnohem víc než originální, ta naše pasuje mnohem víc k příběhu.

PéEm
22.09.2020 4 z 5

Milá knížka. i ve čtyřiceti letech mám občas chuť na pubertální slaďárnu a tahle rozhodně nebyla slaboduchá.

Karolin77
21.09.2020 3 z 5

Bohužel za mě slabota, čekala jsem mnohem více. Příběh ani postavy neměli pořádnou hloubku. A ten vztah mezi hlavními postavami mi přišel hrozně umělý takový hm chodíme spolu vůbec ?
Za to se mi ale líbil ten sourozenecký vztah.
Na to že mám K. West ráda tak tady jsem byla docela zklamaná.
Co se ale autorce musí nechat je čtivost příběhu. Stránky vám utíkají pod rukama.
Takové slabší 3*/5*