Omyl

Je rodený hráč... John je tretiak na vysokej a môže mať každú, na ktorú si ukáže. Život tejto vysokoškolskej hokejovej hviezdy je samý žúr a samá známosť na jednu noc, ale za jeho odzbrojujúcim úsmevom a očarujúcim šarmom sa skrýva strach, že sa po skočení štúdia dostane do slepej uličky. Stretnutie s prváčkou Grace mu prinesie potrebné rozptýlenie, ale pre jediný omyl sa ich cesty rozídu. John je odhodlaný stráviť nasledujúci rok na výške dokazovaním, že si zaslúži druhú šancu. Tentoraz musí na svojej stratégii riadne popracovať! Grace nastupuje do druhého ročníka na Briarskej univerzite, je staršia, múdrejšia a rozhodnutá zabudnúť na arogantného hokejistu, s ktorým takmer prišla o panenstvo. Už nie je tá zakríknutá chuderka z minulého roka. Ak si John myslí, že sa mu bude podlizovať ako iné dievčatá, veľmi sa mýli. Chce ju späť? Nech sa posnaží. Tentoraz je vo vedení Grace a užije si to....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/416013/omyl-9YK-416013.jpg 4.3775

Off-Campus (2.)

Vydáno:, Ikar (SK)

The Mistake (2015)

Kniha Omyl

Svica

Opět výborný příběh.

adela2230

Super oddechovka, člověk se odreaguje, tady bylo více romantiky, ale i tak se to dalo snést.

pipa36

Stále vtipné, ale již ne tak zábavné. První díl byl na téma vtipná intelektuálka vs. inteligentní hora svalů, tento díl romantička vs. "citlivá" hora svalů... Romantiku moc nemusím, takže tento díl se mi líbil výrazně méně. Zkusím ještě další, uvidíme.

tynka65

O malinko horší než první díl, ale stejně to bylo boží!! Těším se na další

malazluta

Další povedená kniha od Elle Kennedy .... bohužel ostatní díly série Off- Campus se mi líbili o chloupek víc. Ale i tak je to příjemná oddechovka.

Denčaa

Takovou oddechovku jsem vyloženě potřebovala. A dostala jsem i to, co jsem očekávala - pohodový příběh, u kterého člověk nemusí moc přemýšlet a jen si užívá skvělou zápletku. Bohužel, v těchto knihách žádná přidaná hodnota nebývá. Avšak hokejové prostředí v série "Off-campus" mě zkrátka baví a není snad postava, kterou bych si neoblíbila. Co na knihách této autorky zbožňuji, je humor, který je celým příběhem prokládán. Dovolím si však i srovnání s předešlým dílem, kde se mi více zamlouvala dějová linky. V "Omylu" byla zápletka přece jen trošku jednodušší a ani se nekonal žádný extra velký závěr s ohňostrojem. Hlavně doporučuji jako čtení na dovolenou, jakožto i mě dělala tato kniha společnost na cestách.

Pedruska01

No jak jinak. Kniha, která se četla sama. Výborně napsaná, skvělý styl, vtipně vystižený příběh. Tohle pro moji čtenářskou duši určitě nebyl žádný omyl. :) Těšila jsem se na pokračování téhle série, protože prostě autorka umí a hlavně nikdy nemůže zklamat. To už máme také mnohokrát ověřeno. Těšila jsem se taky proto, že jsem se měla seznámit s dalším z party hokejistů, na kterého jsem byla zvědavá.
Hlavní hrdina Logan. Možná jsem měla radši, když byl oslovovan křestním jménem, Johny. Hokejista, talent v bruslích, velký fešák a ohromný sympaťák. Byl to skvělý a hodný chlap všemi směry a hrozně úsměvný. Tentokrát to byl jenom on v příběhu, kdo byl životem poznamenaný a musel se s tím prát. Bylo to tak věrohodně napsaný, že jsem měla tendenci mu hrozně pomoc a ulevit mu od toho závaží, co nosí dennodenně na zádech. Johnny mě chytnul za srdce, získal si mě už na samém začátku - bez ohledu na to, co se stalo, jak se zachoval ke svému protějšku, a nebránilo mi nic v tom si ho zamilovat. Opět jsem si nechala ukrást srdce.
Protějšek Johna byla Grace. Ta holka byla taková "tunťa", ze které se rychle stalo "ostřílené" děvče. Vlastně, jak to vyjádřit úplně přesně... to "ťunťovství" a "ostřílenost" vždycky použila v nečekaných věcech/směrech. Když už, tak bych si myslela, že to bude mít přesně naopak. Nebyla si jistá v tom, co je úplně v pohodě a naopak si byla jistá, kde by měla pochybovat nebo se možná obávat. Nevím. Přišlo mi to kapku zvláštní. Jinak byla fajn, celkem jsem si ji i oblíbila a nic velkého na ni nemám. Ale, abych pravdu řekla, třeba v porovnání s předchozí hlavní hrdinkou v prvním díle, Hanně, ji tolik zase ráda nemám. Byť je to třeba jen o procento dvě? Asi to neumím jen tak vysvětlit.
Opět klučičí hokejová skvadra naprosto nezklamala. Ta banda pohromadě tvoří hrozně nebezpečnou věc, která vás nejdřív okouzlí a potom nechá umřít na záchvat smíchu. Ten jejich smysl pro humor je nepopsatelný. Šílenci. Hrozně mě baví. A je úplně jasný, kdo bude v třetím pokračování - ten týpek tam byl nesčetněkrát zmíněn a děsně se na něj těším, protože zatím se prezentuje jako hrozný éro. :D
Příběh se mi líbil, bavil mě, smála jsem se anebo se na ty stránky usmívala jak debil. Žádná prázdná nebo rozpačitá místa, spíš byl někdy problém tu knihu odložit. To je prostě záruka, kterou od autorky vždycky dostanu, vlastně už ani nečekám nic jiného. Jsem spokojená. A zas ta obálka? Ufff. :D Rozhodně neváhám doporučit, a byť tentokrát bohužel cítím, že to nebylo úplně na 100% (snad kvůli té Grace), tak si to stejnak zaslouží plný počet. :)

happy19

Všichni kluci mě neskutečně baví!Líbil se mi přístup Grace "vychutnat" si Mr.Logana;-)))
Modeling na sametové pohovce s mojí živou představou mě rozesmál nahlas:-D..

Na hraně zapomnění
Na hraně zapomnění