Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1669 248

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

JanickaP
08.02.2019 3 z 5

Prvni dil byl lepsi a take treti. Tehle druhy dil me tolik neoslovil, ale je to dobra oddychovka

Lee7
07.02.2019 4 z 5

Pěkné a vtipné pokračování.. Bavila mne, přečteno za dva dny :) Těším se na další kluky, co je čeká..

domina
02.02.2019 5 z 5

Líbila se mi

sofie92
25.01.2019 5 z 5

Nádherné pokracovani. Knihu jsem přečetla rychle

Tesset
31.12.2018 5 z 5

Druhý díl = druhá parádní oddechovka. Grace skvěle zapadla k dalším sympatickým postavám, nechyběly tam parádní vtípky, jen Logan mohl být větší egomaniak - na těch já totiž ujíždím.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Přiznávám, že po přečtení ostatních komentářů jsem zvažovala, že tenhle díl přeskočím, ale to by byl Omyl ;-) Asi jo, první díl byl propracovanější, na konci už jsem měla trochu pocit, že se jen autorka snaží děj rychle ukončit a jít dál.. Ale i tak, bavila jsem se a celkem hodně! :-) Od takovéto knížky nečekám hluboké myšlenky, čekám relax a zábavu a obojího se mi dostalo spoustu.
PS: znovu přečteno a vidím to opět stejně.. Bavila jsem se a jsem ráda, že jsem se do opakování pustila ;-)

merrynka812
15.12.2018 4 z 5

Musím říct, že Návrh byl lepší díl, ale i tak to byla skvělá kniha, která se dobře četla.

Petra38
28.11.2018 5 z 5

Skvela kniha, skvela serie, zboznuju knihy od teto autorky, neni potreba nic jineho dodavat:-)

Karola050716
27.11.2018 2 z 5

Příběh Logana mě moc nebavil, je to celkem čtivé, ale pro mě už trochu moc přitažené za vlasy. Je to druhý díl série Off Campus, a trpí hodně tím, že první díl byl super. Není to špatné, ale pro mě to nemělo ani tu chemii, ani nápad.

Elishka31
16.11.2018 4 z 5

Trošičku slabší než první díl, ale musím říct, že mě se dost líbila :-) Klasický milostný příběh Logan=dívkař a Grace=panna... Nakonec ale k sobě pěkně pasují

Kačenka29
15.11.2018 5 z 5

Kniha se mi zase moc líbila :-) Už se těším na třetí díl :-))

georginaa
03.11.2018 5 z 5

Nedá se porovnat zda první díl byl lepší či horší, prostě nemůžou být stejné, i lidé jsou jiní a tak to má být i v příbězích. Každý má spleten svůj osud jinak a tím jsou knihy poutavé. Nehledě je zajímavé, kam se hokejové partě kluků budou ubírat jejich životy. Zda opravdu se stanou hvězdami týmů, nebo je život a jiná práce odvede úplně někam jinam. Jdu na další díl :-)

uminaa
27.10.2018 5 z 5

Celkom ma to bavilo :)

avalonek
13.10.2018 5 z 5

Dala jsem si to znovu a musím říct,že je to lepší jak poprvé.Všímám si věcí,kterých jsem si poprvé v příběhu nevšímala.Logan úžasňák a Grace ho zkrotila a jsou skvělým párem.U každého dílu se náramně bavím a jsem ráda,že tam jsou pořád i předchozí postavy..Tohle je naprosto boží série..

Evule114
10.10.2018 5 z 5

Já jsem naprosto spokojená :-). Logan je prostě poklad. Možná mi první díl přišel skvělý a druhý byl o malinko jinde, ale taky byl báječný. Jediné co bych vytkla, že to brzy skončilo, takže jdu na třetí díl. Nějak mě to hokejové prostředí chytlo. :-)

LivN
10.08.2018 2 z 5

Podle mě je to nejslabší díl zatím z celé série. Ještě jsem nečetla PLÁN. A zase vede Dean. Jsem zvědavá jestli ho Tuck překoná, ale nemyslím si. Čekala jsem víc vzrušujících scén.

Abnička
29.07.2018 5 z 5

Určitě nebyl omyl výběr téhle knížky. Protože tenhle příběh mě dojal, je teda pravda, že já v poslední době, co se týče kritiky, jsem velice mírná a vše se mi líbí, ale tahle knížka mě fakt dostala. Logan a Grace, úchvatný pár, který si k sobě, přes všechny ty těžkosti, našel cestu.

Autorka mě opět nezklamala. Tohle je opravdu oddechová kniha kterou neodložíte, protože vás chytne a nepustí!

BarkaS
22.07.2018 4 z 5

Na dermatovenerologii musej mít z takových knížek radost, ale já se bavila.

Janicga88
18.07.2018 4 z 5

Kniha nebyla tak vtipná jak první díl, ale i přesto to bylo super. Moc se mi líbila:))

Turquoise
17.07.2018 5 z 5

Snaživka Logan. :)) Scéna s focením na kanapi byla skvělá. Konec byl až podezdřele dobrý, ale tyhle hezké konce jsou taky důvodem, proč tyto knihy čtu.

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982