Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1670 248

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

Kristy.Seb
23.12.2020 5 z 5

Několik cenných rád. První a hlavní: buď sebevědomá. Druhá: buď spontánní. Třetí: jediný názor, na kterém záleží, je ten tvůj.
Co je láska? Máš pocit, jako by ti, srdce přetékalo citem, a že když někoho miluješ, potřebuješ ho víc než cokoliv jiného na světě, víc než jídlo, vodu nebo vzduch.

Grace byla nevinná a sladká. A LOGAN? Ten byl sexy. Se vrátil ke Grace a za každou cenu ji chce dostat k orgasmu. To mě bavilo! A klobouk dolů před Loganem a jeho bratrem, jak se za každých okolností starali o svého otce.

Sukinka
12.12.2020 5 z 5

Paráda

Martullle1407
03.12.2020 5 z 5

první díl bývá vždy nejlepší ale toto se četlo dobře .

marta14
29.11.2020 5 z 5

Miluju to! Logan byl úžasnej. Rozhodně doporučuji.

aquaver
20.11.2020 5 z 5

Na první díl to nemá, ale i tak jsem se bavila a jsem s příběhem spokojená. To jak se Logan snažil napravit co pokazil... dost jsem se u toho nasmála. A jsem ráda, jak to dopadlo s Loganovým problémem. Přesto Garrett s Hannou stále vedou :D

Pavcas76
18.11.2020 4 z 5

Ze začátku mi ten příběh přišel přitaženej za vlasy, Grace hodně naivní, ale nakonec jsem si je oba s Logananem taky zamilovala. V podstatě všechny knížky z týhle serie jsou fakt hodně čtivý.

kacenka6144
18.11.2020 5 z 5

I tomuhle dílu jsem nakonec těch 5* dala. Dialogy mezi Grace a Loganem nebyly zase až tak vtipné jako u předchozího dílu, ale i tak to mělo něco do sebe.

Ifaa
09.11.2020 4 z 5

Zo začiatku ma moc nebavila,ale potom sa to rozbehlo...

Brolly
30.10.2020 5 z 5

Druhý díl mi trval trochu delší dobu než jednička. Ani nevím proč, začátek jsem přímo hltala, ale ke konci už jsem to dočtení jen protahovala. Asi jsem jen čekala na ten "závěrečný zvrat" co bývá na konci knihy, ale docela mě potěšilo, že se to stalo vlastně na začátku knihy. Takže milé překvapení. Jinak jako první díl hodnotím všemi hvězdičkami i tento. S každým dílem se mi mužští hrdinové zdají lepší a lepší.

Kiuska
30.10.2020 4 z 5

Tenhle díl se mi nelíbil tolik jako první, protože jsem už během předchozího dílu věděla, že nikdo nemůže být tak boží jako Hanna a Garret. I tak to ale bylo skvělé, vtipné, vášnivé (to, jak Kennedy popisuje tu vášeň, vzrušení mezi nimi je skvělé) Grace je sympatická, vtipná, vlastně ještě poznává sama sebe, Hanninu suverenitu jsem ale měla radši. Hlavně zbožňuji její blábolení, když je nervózní. To nemá chybu. Chce si vysokou užít a říká si, že žádný Logan jí to nezkazí. Doufala jsem jen, že si s ním prohraje trochu víc, když se ji tak snaží dostat zpět. Ale i tak se zapotil. To, jak za ní pálil, se mi hrozně líbilo, i když mi to přišlo trochu přehnané. Bylo to ale roztomilé. Způsob, jakým si ale spolu začali, mi přišel trochu na hlavu. Logan je určitě také super, má v životě nějaké své trable a úplně neví, jak se s nimi popasovat, to samozřejmě platí i citech ke Grace. Takže se i tady setkáváme s nějakými životními problémy. Je tu i dobře ukázané - jak já bych to nazvala - „toxické přátelství”. Takže další díl bezva na oddych. Samozřejmě se děj v těchto knihách často opakuje, něco si spolu začnou, on to pak pokazí a snaží to napravit. To, jak to Kennedy ale podává, je skvělé čtivé. Občas takovou knihu přesně potřebuji, zvlášť když je dobře napsaná. Takže směle do toho.

NewKiddo
28.10.2020 4 z 5

4* dávám jen proto, protože se mi předchozí díl líbil o něco víc. I tak je ale příběh krásný a rozhodně nezklame. Oddechová romantika. Za mě skvělý.

Vendulik
04.10.2020 3 z 5

Kniha byla slabší, než předešlý díl. Hrdinka se mi moc nelíbila a taky se Logan za ní moc honil. Příběh byl čtivě napsaný a místy jsem se taky zasmala.

Simik16
29.09.2020 2 z 5

No nevím, za mě byl předešlý díl MNOHEM lepší. Hrdinka mi přišla nudná a upřímně jsem nechápala co na ní Logan vidí. Ani to, jak se za ní honil se mi nelíbilo a knihu jsem nakonec nedočetla.

moudivlacek
28.09.2020 5 z 5

Krásná romantika na jedno odpoledne, příběh o nečekaném a nakonec i šťastném setkání dvou rozdílných lidí - hokejisty a studentky psychologie. Logan má před sebou díky otci temnou budoucnost, na kterou se vůbec netěší, ale je člověk, který drží slovo. Když potká Grace, najednou chápe, že chce něco víc, něco, jako má Garrett a Hanna. Ale pro to člověk musí něco udělat. A samozřejmě to musí udělat i Grace. Musí se naučit být spolu a respektovat jeden druhého a hlavně, naučit si věřit. Obdivovala jsem Logana za postoj ke své rodině a obdivovala jsem Grace, když poznala rodinu Logana, že zbaběle neutekla. A protože je to příběh zamilovaných, jaký ten příběh asi má konec.....?

JanuldaN
28.09.2020 3 z 5

Opět oddechová kniha, kterou přečtete za jeden podzimní večer... Nečekejte nic převratného. Opět klišé, hovorová čeština, žhavé scény. V prním díle mě zaujala hlavní hrdinka, tady hrdina.

Zuzana207
21.09.2020 5 z 5

Zase jedna z vydarených kníh od tejto autorky. Príbeh si čitateľa získa sympatickými postavami, nenáročnou zápletkou, kľukatou cestou za láskou, jemnou erotikou a nemalou dávkou humoru. Podľa mňa - oddychovka, ako sa patrí.

MajaT.
10.09.2020 3 z 5

Četlo se to dobře

havrmoni
07.09.2020 4 z 5

Tohle pokulhává za jedničkou. To období kdy spolu Logan a Grace nemluvili bylo za a) nudná cca třetina za b) pro mě nepochopitelné, než jsem si uvědomila kolik jim je. Pak už to byla celkem fajn oddechovka.

tittanie
19.07.2020

Oblíbená autorka. Super prostředí, které mě láká. Takže jsem si s chutí přečetla i tuto knížku.

MarkétaI.
20.06.2020 5 z 5

Moc se mi do knihy nechtělo, protože jsem očekávala to, co se v těchto knihách pořád opakuje - v určitém momentě to on pokazí, jeho kamarádi mu budou říkat, jak moc velký debil to je a ona bude naštvaná, nešťastná atd. atd. .. A přesto, že to tak bylo, byla jsem nakonec mile překvapena.
Je to vlastně příjemná romantickoerotická oddechovka, která se čte skoro sama a k tomu jsem se párkrát zasmála.

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982