Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460503/bmid_odvracena-tvar-lasky-c0S-460503.jpg 4 2796 2796

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Ugly Love , 2014

kanitsuj
14.06.2016 4 z 5

Příjemná, oddechová, i když chvílemi trochu smutná knížka o tíze odpovědnosti za věci minulé a neustále přítomné touze po lásce a po kvalitním životním naplnění. V příběhu bylo vlastně vše, co čtenář od podobného žánru očekává - namlouvání, milování, vydatný sex "včera dnes i zítra", očekávaný konflikt a samozřejmě taktéž očekávaný konec. Možná mi již trochu vadilo samotné téma "dohoda sexuální výpomoci bez vzájemné lásky", které je sice vděčné především pro své napětí, ale myslím, že už je v literatuře i ve filmu příliš časté a nadužívané. Také kapitoly věnované minulosti mi nesedly svým formátem - krátké útržkovité věty, někdy i opakujícími se výkřiky jednoho slova či slovního spojení. Příběh není špatný, vedle série všech "Božských" a "Vášnivých" vybízí i k mírnému zamyšlení, ale nejedná se o nic výrazně nadprůměrného a dlouhodobě zapamatovatelného.

Jaruce
14.06.2016 5 z 5

Moc hezká, pro mě srdeční záležitost.

smejkalova.m
13.06.2016 5 z 5

Miluji knihy od Coleen :-)) Četla jsem od ní všechny, které byly přeložené do češtiny a chci víc! :D Doufám, že se plánuje něco dalšího. :-) Tohle byla úžasná kniha, koneckonců jako všechny od ní. :-)

alzbeta4340
12.06.2016 5 z 5

Dobře napsaný milostný příběh, který lze přečíst bez nesnází na jeden zátah. Postavy jsou sympatické a děj i přes emoce hrdinů nesklouzává do trapností. Příběh všem sděluje, že život není peříčko a každý nakonec najde své štěstí a lásku. To první je pravda a to druhé zase bohužel tak úplně ne. Ale je hezké se nad knihou zasnít.

maid
11.06.2016 4 z 5

Kniha se velmi dobře čte. Nedá se říct, že by to byla typická oddechovka, neboť i v Odvrácené tváři lásky si vychutnáme tradiční Hooverské tragické osudy. Postavy ale působí sympaticky, nebyla zde žádná, která by mě otravovala od začátku do konce (včetně hlavní hrdinky, což se moc často nestává).

bartosovic00
10.06.2016 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Měla zajímavý příběh a líbilo se mi, jak jednu kapitolu vyprávěla Tate v přítomnosti a druhou Miles v minulosti. Rozhodně doporučuju

Radka89
03.06.2016 4 z 5

Trošku jsem se bála, že to bude velký předvídatelný doják, ale musím říct, že krásné. Napsané vtipně, čte se to samo, jen mi malinko vadili časté sexuální pasáže. Je to první kniha kterou jsem četla od této spisovatelky a určitě se pustím do další.. Za jedna!

MsCeline
01.06.2016 5 z 5

Kniha mě opravdu nadchla. Byla velmi čtivá a já ji přečetla jedním dechem. Hlavní postavy byly velmi sympatické a rychle jsem si je oblíbila. Odvrácená tvář lásky je kniha, ke které se rozhodně ještě vrátím. Vřele doporučuji!

lilined
31.05.2016 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Od této autorky už jsem četla Bez naděje a Ztracená naděje. Je pravda, že toto bylo trochu jiné, ale přesto pěkné. Autorka má úžasný dar, že když se člověk začte, už se nemůže odtrhnout. Pořád jsem přemýšlela co se ksakru stalo. Už teď plánuji re-reading v létě

Teres_B
28.05.2016 5 z 5

Nějak se mi spustila rýma. Tohle je knížka jako stvořená pro mě.

Rečna
25.05.2016 5 z 5

Knihu jsem doslova zhltla:) tuto spisovatelku mám velmi ráda a tahle kniha mě opravdu překvapila, i když na můj vkus byly některé scény až moc podrobné. Jinak myslím že je to vydařený kousek. :)

Ownkai
22.05.2016 4 z 5

Krásná kniha. Colleen opět dokázala, jak skvělá autorka je. Sice se mi Odvrácená tvář lásky nečetla tak dobře jako jiné autorčiny knihy, ale minimálně 4 hvězdy si určitě zaslouží!

redsharon
19.05.2016 5 z 5

Moc krásný příběh ! Určitě si tuhle knihu ještě přečtu :)) Vřele doporučuji !!!
Lidi, co knihu ještě nečetli, tak by teď měli přestat číst můj komentář páč v pokračování se to někomu může zdát jako SPOILER! nechci nikomu nic zkazit :)

Napínavý skoro až do konce. Furt jsem přemýšlela, v čem je ten zakopanej pes, a tak od půlky jsem tušila.. :) Moc hezky napsaný, líbí se mi víc pohledů na věc... :)
Do Milese jsem se dokázala svým způsobem vžít, protože taky jsem v životě zažila nejedno velké zklamání a vždycky to bylo kvůli lásce a já chápala, že to nechce prožívat znova, páč ano - odvrácená tvář lásky je vážně na hovno, co si budeme povídat.
A jedna z nejlepších hlášek Tate ,,Můj nejlepší kamarád je osmdesátiletý děda" :D To jsem se fakt složila :D Ale jinak, co se týče knížky - dost jsem se bála toho konce ale dopadl podle mého očekávání a za to jsem moc ráda :)))

kytarka
18.05.2016 5 z 5

Krásný i smutný děj plný lásky.

limetka2008
17.05.2016 1 z 5

Tak tedy nedočteno, od 30. strany pouze prolistováno a odloženo, prostě asi nejsem ta správná cílová skupina. Místo románu pro ženy by mělo být určitě uvedeno pro mládež, protože sáhodlouhé popisy, kam-se- kdo- komu- podíval-co-to- s-ním/ní-udělalo- a- zem- se-zachvěla mi připadají neskonale nudné a stokrát obehrané.

Radka_p
17.05.2016 4 z 5

Colleen Hooverová vie ako manipulovať s citmi čitateľa a to sa jej podarilo aj v tejto knihe. Nádherný príbeh lásky, pekné postavy, samozrejme hlavný hrdina je muž, ktorý je ako obyčajne ťažko čitateľný, čo spôsobuje práve to, že kniha sa číta veľmi rýchlo, pretože chceme jeho temné stránky odhaliť. Nejdem hodnotiť reálnosť príbehu, či zrelé správanie hlavných postáv, ktoré nie veľmi zodpovedá ich veku.....knihu som vnímala ako vysoko oddychovú a to aj splnila. Škoda, že o Kapitánovi som sa v príbehu nedozvedela viac lebo ten bol veľký sympaťák.

mandukacek
13.05.2016 5 z 5

Co ke knize dodat? Nádherný příběh, opravdová láska ale i neštěstí, prostě vše co v životě prožívá každý z nás, právě proto je kniha tak opravdová a úžasná!!!!

Šánka
11.05.2016 5 z 5

Jedním slovem - nádherná !
Od první do poslední stránky úžasná kniha, má v sobě tolik emocí, nádherný silný příběh, velký smutek a nekonečnou lásku a naději. Styl psaní se mi moc líbil, krásně vkusně napsané erotické scény, uvěřitelné postavy.
Nestává se mi často, že bych si potřebovala poslední stránky přečíst znovu, tentokrát jsem musela, a vím, že mi příběh zůstane uchovaný v srdci. Píšu, a přes slzy nevidím na písmenka ........

Nikolarka
10.05.2016 5 z 5

Jako vždy! Colleen mě vůbec nezklamala!! Plakala jsem posledních třicet stran knihy a potom ještě asi půl hodiny.. jestli si chcete přečíst krásný a jako obvykle u Hooverové promyšlený příběh, jste na správné adrese ;)

Týnidlo
09.05.2016 4 z 5

Tato kniha mě doslova pohltila a nepustila, dokud jsem ji nedočetla. Všechny postavy mi byly sympatické a čtení jsem si užívala, smála jsem se i ronila slzy. Je to kniha která mi něco předala a má spoustu myšlenek. Zpočátku mi nebyla sympatická postava Rachel, ale pak jsem si ji oblíbila. Moc se mi také líbilo vyprávění z minulosti a to jak děj do sebe pomalu zapadal jako skládačka. Určitě se k této knize ještě vrátím.