Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2768 652

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

LusSyNDA
18.11.2019 5 z 5

Romantika, sex, nečekaná minulost... Vše co Colleen napíše jí věřím a hltám od první do poslední stránky. Kdyby na světě neexistovali jiné knihy, jen ty od Colleen, nevadilo by mi to a četla bych je stále dokola.

Jessie26
18.11.2019 4 z 5

Super čtení, ukápla slza, vzrušením mi běhal mráz po zádech. Ty popisy osob jsou skvelé.
U této knížky to bylo jako když koukám na film, který si nemusím domýšlet, vče bylo popsáno, tak už jen představovat si. Těším se na další knihy

eliskaho21
11.11.2019 5 z 5

Dokonalá knížka,moc doporučuji O:)).
Colleen má v vsechny knizky skvělý :).

Petra-1
06.11.2019 3 z 5

Kniha se dobře cte, ale četla jsem mnohem lepší knihy od Vi Keeland, Elle Kennedy nebo Samanthy Young. Tohle je takový lepší průměr. Nelíbilo se mi, jak sebou Tate nechala zametat. Potom vyprávění z pohledu Milese bylo jako vyprávění malého kluka. Konec je teda dost emotivní a já si celkem pobrečela.

Martina1988
03.11.2019 5 z 5

Opäť úžasná kniha od skvelej autorky.

andulka1406
23.10.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Colleen prostě umí. Opět příběh, který Vás dojme k slzám. Jediné pro mě minus, zbytečně moc sexuálních kapitol, které tam moc nemusely být.

Kekik
22.10.2019 5 z 5

Mé první setkání s autorkou dopadlo na výbornou.
Kniha mě několikrát rozesmála a několikrát i rozbrečela. Tohle je to, co u knih hledám a mám ráda. Když ve mně vyvolají emoce. A Colleen se to povedlo! Už po první knize se stává mojí oblíbenou spisovatelkou.
Příběh Tate a Milese stojí za přečtení. Jen těžko se mi s nimi loučilo. Styl psaní autorky je výborný.
DOPORUČUJI !!!

Petra17
18.10.2019 4 z 5

Velice silný příběh, jak už to autorka umí. Celou dobu vlastně nevíte proč je Miles tak odtažitý. Když jsem to za polovinou knihy zjistila já nutilo mě to plakat a plakat.

Samema
02.10.2019 3 z 5

Tato kniha se mi zatím od Colleen líbila nejméně,a to proto že to považuji spíše za erotický román a jestli ho má někdo rád v knihách víc a víc tak je to kniha přesně pro něj ,příběh je pěkný a na konci jsem si i poplakala ale dávám 3* z 5*

lightka
30.09.2019 5 z 5

Ano, slaďárna ... :-D Nicméně trable, které Tate s Milesem zažívají, nejsou ty, které by se řadili do všedních a díky tomu měla kniha tu správnou atmosféru.

Andynka
27.09.2019 3 z 5

Zatím nejslabší kniha od Colleen Hoover. I když je to zase dobrá kniha, tak mě už tolik nezasáhla a příběh byl hrozně průhledný.

hlavajda93
27.09.2019 5 z 5

nádherný silný příběh, ostatně jako vždy u Colleen

Monika164
25.09.2019 5 z 5

Přečteno za jeden den ....moc krásné .Všechny její knihy miluju,jsou tak dokonale napsány,že si je prostě zamilujete.....už se těším na další...

Leniii
24.09.2019 5 z 5

Nenáročný čtení, oddechovka...
Bavilo mě to. Postava Milese i Tate se mi líbila, stejně jako Corbina, jako bratra-ochranitele:)

annettka1098
24.09.2019 2 z 5

Bohužel mne tato kniha zklamala. Bylo tam na mne až moc sexu a málo toho důležitého/vážného. Kdybych nebyla u Coleen zvyklá na WAU efekt, asi bych knihu ani nedočetla.

Bar16
20.09.2019 4 z 5

Colleen Hoover jsem si oblíbila, protože její knihy se rychle čtou a jsou to super oddechovky. Tento příběh je hodně romantický a samozřejmě se v něm skrývá minulost, kterou odhalujeme téměř cleou knihu. Odvrácená tvář lásky je nenáročné čtení, po kterém doporučuji sáhnout v době dovolené nebo čtecí krize.

ElenaM
18.09.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky je jedna z těch knih, které vás rozeberou na atomy. Po jejím dočtení sedíte a tečou vám slzy. Pokud ne, máte v sobě minimálně hoodně emocí, které ve vás budou ještě dlouho. Knížku jsem zhltla za necelé tři dny a to jsem pomalý čtenář. Byla hodně čtivá a vtáhla mě do děje hned na začátku. Pravda, nejdřív se vám možná bude zdát pubertální, ale příběh je dobře vystavěný. Střídání současnosti Tate a minulosti Milese vás donutí číst dál a dál. Je to kniha plná sexu, lásky, ale taky bolesti. Bolest je tam všudypřítomná, i když o ní zrovna není řeč a vy se snažíte jako čtenář přijít na to PROČ... Ta kniha je opravdu silná... ♥ Myslím, že ač patří do YA kategorie, každý si v ní najde to své. Především je plná emocí, snad všech emocí, které může člověk cítit.
Moje druhá knížka od této autorky a jistě ne poslední.

Sacinka
28.08.2019 5 z 5

Nečtu romantiku, ale Colleen umí vtáhnout do děje. Člověk prostě nutně potřebuje vědět co bude, jak bude, proč to tak je, a čte a čte a čte, než se to všechno dozví.. Za mě čtivá super knížka!

Magdyla.8
21.08.2019 4 z 5

Zajímavé sledovat, jak bolestivá událost zasahuje člověku do života a do jeho budoucnosti. Každý člověk se vyrovnává s nějakou situací jinak. Dobře se příběh četl.

Adele02
19.08.2019 3 z 5

S Hoover si asi nesednu. Je to čtivé a fakt silné téma, ale... ne, spíš se mi to nelíbilo.