Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2778 653

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

kalinka99
07.05.2020 4 z 5

Četla jsem zatím všechny knihy od Colleen Hoover a možná tenhle mi přijde slabší. Příběh krásný a dojemný, ale část knihy mi přišla jako červená knihovna. Každopádně knížka přečtena jedním dechem během jednoho dne a nenechám si ujít další úžasně napsané knihy od této autorky.

snowpinkee
05.05.2020 4 z 5

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností.... To je hlavní moto této knihy. A jak už nám na počátku je všem jasné tak to dopadne. Ve finále se všechno dovíme...
Postavy byly příjemné. Oblíbila jsem si je. Vcelku jsem jim to i věřila. Ale od Collen jsem četla novější knihy a maličko mi tady chyběl ten hlubší podtext příběhu. Spíše mi to přišlo jako romanticko-erotický příběh. Ale dobře napsaný.

Khira
04.05.2020 4 z 5

Jedna z top kníh. Postavy si obľúbite skoro ihneď. A to takmer všetky, ktoré sa tu objavia. Prelínanie súčasnosti a minulosti je geniálny nápad. A odhalenie o Kapitánovi na konci ma fakt dostalo. O jednu menej dávam z toho dôvodu, že na konci som od Tate čakala, že mu to nedaruje tak ľahko. Ešte predtým ako sa dozvedela o co ide. Miles vedel ubližovať bez toho, aby vyriekol co i len slovo. Bolo to surové, plne emócií a je to určite jedna z kníh, ktoré si prečítam opakovane.

Laf
03.05.2020 5 z 5

Kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Během čtení jsem měla rozporu plné pocity, jak kniha asi dopadne a že výsledek nebude valný, ale nakonec to předčilo má očekávání :) Autorka zase nezklamala. Můžu doporučit.

petulkapeta
02.05.2020 5 z 5

Druha kniha co čtu od teto autorky a uzasny zážitek, misty jsem skoro nedychala, ty emoce...Miles a Tate skvělé...

Denisa_a
02.05.2020 5 z 5

Další knížka po které mám pocit, že Colleen miluji víc a víc. Skvělá knížka ♥️
Přečetla jsem jí za 3 hodiny a místy ani nedýchala...

Mandlevest
01.05.2020 5 z 5

Tak jo, neodolala jsem a znovu sáhla po knize této mimořádně nadané autorky. Možná se mi To nejlepší v nás líbila o kapku více, ale myslím, že to bylo tím, že tato kniha popisuje vztah mladších hrdinů. Colleen má opravdu velký talent v podstatě banální příběh popsat s vkusem a velkou dávkou empatie. A že je tam více erotiky mně, i přes ročník narození, vůbec nevadilo. I moje generace byla "nedávno" mladá a prožívala vše tak intenzivně a naplno, jako hrdinové této moc pěkné knížky.

happystar
30.04.2020 5 z 5

Jedním dechem přečteno, nádherná kniha.

janina66
28.04.2020 5 z 5

SUPER! Jedna z nejlepších knih tohoto žánru. Hlavní hrdinka Tate se seznámí se záhadným pilotem Milesem. Musíte číst stále dál, aby jste přišli na to, proč je Miles takový a proč se tak chová. V dojemném závěru vše vysvětleno.

nataalie7
23.04.2020 4 z 5

Tak tohle bylo úžasné.. četla jsem teď mnoho podobných knih, ale žádná mě nedostala, tak jako tahle! Krásný příběh, který se vás dotkne na těch správných místech a zanechá ve vás příjemný pocit radosti.

Magda39
22.04.2020 5 z 5

Hltala jsem každé slovo. Na tvorbě od Colleen obdivuji různorodou kompozici u každého díla. U této knihy plně pochopíte začátek až ke konci knihy.

Pája699
20.04.2020 5 z 5

Tak tuto knihu řadím na TOP a k mým nejoblíbenějším! Příběh Tate a Milese jsem hltala jedním dechem. Colleen mě ještě nikdy nezklama a vždy mě rozebere na malé kousíčky. Je až neuvěřitelné, jaké emoce ve mě její knihy vyvolávají.

juni
13.04.2020 5 z 5

Nádherná knížka. Neví, co jiného dodat.

Tereza035
07.04.2020 5 z 5

Naprosto nádherná knížka. Začetla jsem se hned od začátku až do konce. Je to čtivý, silný a emoční příběh. Líbil se mi styl psaní a jednoduše celá kniha byla boží. Stoprocentně moje nejoblíbenější kniha od Colleen a jedině doporučuju:)

Myška43
06.04.2020 5 z 5

Slzy smutku a štěstí mi stékají po tváři. Colleen je paní SPISOVATELKA. Opět strhující příběh, který mi zůstane dlouho v mysli!!!!!

veronika8042
02.04.2020 5 z 5

Opět krásná kniha. Četla se sama. Přečtena na jeden zátah.
Autorka krasne popisuje emoce, jsem unesena z jejího psaní.

anetka.repova
01.04.2020 5 z 5

Knihu jsem si přečetla na naléhání mé kolegyně a lituju, že jsem si knihu neprečetla dříve. ????

Colleen to zkrátka umí. I když nejsem cilovka skupina, tak její milostné příběhy mám strašně moc ráda a knihu přečtu na jedno nadechnutí, jak se říká.

Takže se těším na další její příběhy. Bylo to skvělé, postavy jsem si zamilovala a všechno jsem prožívala spolu snimi.
Už se těším na další její příběhy.

Kyparis
30.03.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, je čtivá, nádherně napsaná, příběh zajímavý a postavy prostě skvělé :-)

kniznimaniak03
26.03.2020

Když jsem tu knihu přečetla,zařadila se jako jedna z nejoblíbenejších knih u mě.
Děj prostě velice super,zajímavý a velice emotivní,stejně tak hlavní hrdinové.
Doporučuju!!!

aliisalounu
22.03.2020 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se chystala fakt dlouho a musim říct, že mě nezklamala. Za mě opravdu silný příběh, stejně jako její ostatní knihy, které jsem četla. Líbilo se mi, že se kapitoly střídaly, takže byl popisován úhel pohledu obou hlavních postav. Knížka je vážně čtivá, můžu jenom doporučit.