Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2780 654

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

natii-vanilkova
30.08.2021 4 z 5

Jelikož jsem velká citlivka, věděla jsem už podle recenzí, že si pobrečím. A taky, že ano. Konec mě prostě dorovnal.
Hlavní hrdinka Tate mi byla moc sympatická, taková obyčejná holka. Miles mě docela štval. Vadilo mi, že občas myslel jen na to jedno, a to i při docela nesmyslných situacích, kdy se hroutil na zemi a brečel.
Další věc co mě docela štvala, byly rozsáhlé sexuální scény, a to nejsem žádná cudná žena :D Ale kdyby tam toho bylo o něco méně, mé hodnocení by bylo vyšší. I tak jsem si knihu užila, a mohu doporučit. :)

Vlaďkaa4
26.08.2021 4 z 5

Nejsem puritán, ale sexuální scény mi tu připadaly zbytečně natahované. Konec byl super, a také jsem celou dobu čekala co se vlastně stalo.

ddrobna
21.08.2021 5 z 5

Knihy od Colleen Hooverové miluji! Toto byla čtvrtá kniha co jsem od ní četla a velmi doporučuji. Po půlce jsem měla čtení rozmazané od slz. Její knihy mě vždy donutí zamyslet se nad životem a lehce se bát budoucnosti. Určitě si koupím i ostatní knihy od ní!

LaCoccinelle
19.08.2021 5 z 5

Čtivé, hezké, dojemné. Mně se to líbilo a určitě si od autorky přečtu i další knížky.

Jara.v
19.08.2021 2 z 5

Klasická červená knihovna se zaopatřeným sympaťákem s životní tragédií a chudší naivnější dívkou, kde se nakonec potvrdí pravidlo „a žili šťastně až do smrti“. Slza se sice chtěla vytlačit ven u posledních stránek, ale nakonec se mrška zase vrátila. Dávám jednu hvězdičku navíc za občasné lehce vtipné pasáže.

0323
14.08.2021 5 z 5

Jako WAU, tahle knížka se povedla. Líbila se mi moc...S napětím jsem očekávala, co že se to vlastně tenkrát stalo.

SilviiM
11.08.2021 4 z 5

Rychlovka, oddychovka, slaďárna, ale ten konec..? Paráda. Bomba. Pár kapesníčků u toho padlo :)

Sabča817
01.08.2021 3 z 5

Kniha se sice četla pěkně, ale byla divná. Milesovi kapitoly jsou i divně napsané. Miles mě někdy fakt štval a šlo mu jen o to jedno. Tate mi přišla hrozně najivní, ale jsem ráda, že se jí to nakonec podařilo. Je to moje 3. kniha od téhle autorky, a ty 2 předchozí byly daleko lepší....

hanavka
01.08.2021 3 z 5

Mám z knih od Hooverové vždycky pocit, že mi při čtení teče med z uší, jak moc je to sladké. A přesto se k ní vždycky vrátím. Líbí se mi dobře promyšlené osudy, líbí se mi, že se postavy vyrovnávají s těmi nejtěžšími ránami osudu, které jsou na reálném základu, prostě se stávají.
Taky mě docela štve, že hlavní hrdinka je vždycky, řekněme tuctová (pečovatelka, květinářka, žena v domácnosti), za to muž je pilot, milionář, podnikatel, co bydlí v prvotřídní rezidenci - to mi vždycky trochu kazí chuť a doufám, že se ještě pročtu k její knize, kde bude středem vesmíru žena a ne muž.
Přes tyhle dvě negativa se knihám nedá ubrat na čtivosti. Čtou se v podstatě samy, s lehkostí, vtáhnou vás, nepustí. Pobrečíte si, zasmějete se. Prostě ideální romány a nenáročná četba na léto.

johana3160
29.07.2021 5 z 5

Tohle bylo zatracene dobre. Asi za polovinou knihy jsem si rikala ze je to dojemne a cekala jsem az se odhali, co se v minulosti stalo. Kdyz jsem si to precetla mela jsem slzy v ocich snad az do konce knihy. Ano kniha je dojemna, smutna, ale taky ukrutne romanticka a autorka umi vyborne pracovat s emocemi. Rozhodne s mými teda jo. Mozna je to prvni kniha, co jsem od autorky cetla, ale rozhodne neni posledni.

Dizzy3
27.07.2021 5 z 5

Puvodne jsem si myslela, ze dam o hvezdicku mene, ale konec me presvedcil. Sice mi hlavni hrdinove prirostli k srdci az na poslednich strankach, protoze do te doby byl jejich vztah nevim jak to rict jinak “plochy” nebo nemastny neslany..a uz jsem si myslela, ze po docteni dvojici jen tak vypustim z hlavy..coz ted uz nejde :) Clovek v pulce tak nejak tusi co se stalo, ale i pres to jsem slzy neudrzela, zvlast kdyz mate taky miminko.. Moje prvni setkani s Hooverovou dopadlo na jednicku :) jdu na dalsi dil! :)

Lucc93
27.07.2021 5 z 5

Říkala jsem si, že mě další kniha od Hooverové nezklame a taky, že ne. Opět neskutečně čtivé, krásný příběh. Byla jsem dojatá, chvílemi šokovaná a taky jsem trošku záviděla.. tu krásnou lásku mezi nimi.

betule3
12.07.2021 4 z 5

Jak už jsem od autorky zvyklá, knížka měla opravdu silný příběh, který mě emočně úplně vyždímal. Já na heavy contemporary obecně moc nejsem, ale na colleen hoover nedám dopustit. Vždy mě fascinuje sledovat vývoj hlavních postav, který tady dosahuje velmi velkých rozměrů. Jednu hvězdičku strhávám za pasáže z minulosti Milesa, protože ty mně osobně úplně stylově nesedly.

Radka1727
02.07.2021 4 z 5

Od autorky moje první kniha... ale wow emoce jak na horský dráze. S minulostí dost napínala, tipovala jsem minimálně 2 jiné verze, ale bylo to fajn. Jen mi k tak citlivému Milsovi neseděl ten drsnější sex ...... a na konci moc slaďák.

Schary
28.06.2021 5 z 5

Červená knihovna až jsem se červenala, ale knížka se mi líbila....

lenuskav
26.06.2021 5 z 5

Opet sem se na konci usmivala jako idiot a do toho se mi koukely slzy velky jak hrachy... a to nejsem zadna cita :-D

skalek
22.06.2021 1 z 5

Knihu jsem dočetla, ale bylo to spíše utrpení a chtěla jsem si ji dát do čtenářské výzvy.
Kniha, která nemá žádný děj a konec už jsem přeskakovala ( u jiných knížek jsem to zatím neudělala).....

harena
16.06.2021 3 z 5

Moje první kniha od Collen Hooverové a hvězdičky určitě dávám za čtivost i když popis erotických scén, kterého je tu většina, mě už nebavil. Zajímavější byla minulost Milese. Vidím v komentářích, že má kniha obrovský úspěch, ale je to román pro jinou krevní skupinu, další číst nebudu.

zaba335
13.06.2021 5 z 5

Smutné ale krásné. Emoce najdeme na každé jedné straně. Autorka ukázala, že i přes obrovskou tragedii, lze znovu milovat.

todilka
10.06.2021 4 z 5

Že Colleen prostě umí, to už jsem věděla...umí rozesmát, umí rozplakat, umí dojmout, umí donutit mě souznít s hlavními postavami, umí ve mně vyvolat zlost nad tím, co to sakra dělají, umí mě donutit pochopit je, i když s nimi nesouhlasím, umí mě přimět věřit, že to nakonec všechno zvládnout a tím mi dát naději, že všechno v životě se dá zvládnout, přežít a zvítězit...najít lásku, najít víru, najít zase naději...
Chvilku si oddychnu a zase si něco od ní dám...protože se nebojí vážných témat, protože skvěle píše, vtáhne do děje a nepustí...protože prostě UMÍ...
*čtenářská výzva 2021: Kniha, která má v názvu část lidského těla