Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2770 653

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Roux
22.11.2021 3 z 5

Když čtěte třetí knihu od Colleen hned za sebou, dojde vám, že v podstatě píše jednu a tu samou knihu pořád dokola a jen pozměňuje témata. Některé scény se opakují, některé situace a vlastně i chování hlavních postav.
Její knihy čtu z jediného důvodu, ta témata, která mění jsou pro mě zajímavá.

KláraH.
12.11.2021 3 z 5

Za mě rozhodně lepší než Verity, ale stále mám pocit, že Colleen Hoover dělá z žen totální slepice, které si prostě nemůžou pomoct. Souhlasím s tvrzením, že pasáže Milese jsou autentičtější, rozumnější a prostě celkově tak nějak prostě lepší. Ale těch je relativně málo. Takže suma sumárum, tuto autorku vyhledávat asi nebudu, na odložení ta kniha taky není, to zase ne, ale... Prostě ale. Do Čtenářské výzvy dobrý.

v.michlickova
10.11.2021 4 z 5

Odvrácená tvář lásky byla mou úplně první knihou od Colleen a musím říct, že jsem zvolila dobře. Protože po této knize mám chuť přečíst všechno, co kdy tato autorka napsala. V originále se kniha jmenuje Ugly Love a řekla bych, že tento název je opravdu přesný.
Od první stránky jsem si tento román zamilovala. Styl jakým je napsaný, vás nutí číst a číst, dokud nebudete na konci. Trvalo mi 3 dny - spala jsem, jedla, koukala na tiktok.. takže to tolik ani nebylo a kniha byla pryč. Musím říct, že by mi vůbec nevadilo kdyby byla delší. Příběh byl napínavý, prožívala jsem s postavami úplně všechny strasti i radosti.
A jako každý vztah mezi dvěma lidmi, ani tady to nebylo jednoduché. No a přesně to, bylo tak čtivé na této knize. To poznání a uvědomění, že nejen vám se slalo, že jste se octli v situaci, ze které neznáte cestu ven.
Kniha pro milovníky romantiky jako dělaná.

vandalindakova
05.11.2021 2 z 5

Myslím si, že Colleen u mě pomalu odzvonilo, protože se setkávám s jedním zklamáním za druhým.
A tahle kniha je hodně opěvovaná, jako nejlepší od autorky. No pokud rádi čtete o sexu, tak asi jo no.

Příběh byl sice čtivý, ale i tak mě to postupně přestalo bavit. Drželo mě u toho to, že jsem byla zvědavá na kapitoly z Milesovy minulosti. Ty jsem totiž žrala, a chtěla vědět, co se stalo. Jenže byly kraťounký!

Zbytek byl prostě jenom sex, sex a zase sex. Když o tom čtete tři čtvrtě knihy dokola, tak je to fakt nuda. Navíc bylo šílený, jak tím řešili všechno. Tate je naštvaná, tak na to skočíme. Ublížil jsem Tate? No tak na to skočíme...:D Na tohle u této autorky jako nejsem zvyklá.

Konec mě sice bavil, ale nezachrání to celou knihu.

adevis
02.11.2021 5 z 5

Toto bylo mé třetí setkání s Colleen. Získala si mě knihou To nejlepší v nás, poté knihou Námi to končí, po které jsem věděla, že její knihy budou sázka na jistotu. Prozatím byly všechny tři skvěle čtivé. A plné emocí.

Odvrácená tvář lásky je neuvěřitelná nálož emocí. Krásných, dokonalých, ale zároveň i smutných a bolestných. Při druhé polovině knihy jsem se nedokázala odtrhnout. Potřebovala jsem nutně vědět, co se stalo, co se stane, jak to skončí. Příběh Milese a Tate mi rozbil srdce na kusy. Ale po dočtení jsem se i přesto cítila nádherně.

Posuďte sami, pokud Vás kniha doteď míjela, přečtěte si ji. Tento dušičkový čas, brzká tma a podzimní večery jsou přesně na čtení této knihy.

Na další autorčiny knihy se stoprocentně chystám a dokonce mám předobjednanou novinku 9. listopad, na kterou se moc těším! I když ta tvrdá vazba (nehodící se do knihovny, chápete) mě uváděla do rozpaků, ale zmáknu to :)))
5/5*

Koudynka
30.10.2021 5 z 5

Moje první kniha od Colleen a díky ní jsem si udělala závislost. V příběhu je úplně všechno co si čtenář může přát.

Luciee322
29.10.2021

Skvěle napsaná kniha. Od začátku do konce krásný příběh, čte se sama.

1v8na
17.10.2021 5 z 5

Příběh byl velmi čtivý, měl spád. Nemohla jsem se od něj odtrhnout. City a emoce byly nádherně vykreslené. Poznáváme nejen hrdinku Tate, ale i Milese. Jeho kapitoly byly fantastické a i graficky upravené.
Byla to kniha, u které jsem si i probrecela.
Jednim slovem - BOMBA!

VercaV
13.10.2021 4 z 5

(SPOILER) Autorka už v dokázala, že umí pěkně zahrát na city a rozjet emoce v každém čtenáři. Tato kniha to opět potvrzuje. Libila se mi od začátku, kdy se Tate přestěhovala až po konec. Líbilo se mi, jak jednotlivé kapitoly byly prokládány Milesovou minulostí. I když téměr o začátku bylo jasné, že Tate poruší pravidla a zároveň, že stejně spolu nakonec budou. Ale ten příběh byl dokonalý. Spolu s Kapitáme v čele a to, že se mu oba chodili svěřovat, aniž by o tom věděli.
Mám ráda, když je kniha psána z obou pohledů, že čtenář vidí obě strany a jen čeká, kdy vše vypluje na povrch a spojí se to v "jeden děj". Neubránila sem se slzám na konci knížky. Četlo se to strašně rychle, bylo to čtivé, zábavné a milé.

Makkys
02.10.2021 5 z 5

Ze začátku mě kniha dělala trochu problém, nemohla jsem si zvyknout jak jsou psané kapitoly za Milese, ale nakonec jsem se tak začetla že jsem to měla hned přečtené. Byl to krásný romantický příběh, sice člověk ví jak to od začátku dopadne, ale autorka umí tak skvěle psát a da vždy do svých knih nějaké vážnější téma. Knihy od Colleen Hoover mohu jen doporučit

ZNellyZ
01.10.2021 5 z 5

Skvělá kniha, Colleen prostě ví, jak dojmout. Přiznám se, že konec mi přišel zbytečně přeslazený, především v částech, kdy změnila pohled vypravěče, ale stále jsem s knihou spokojená a budu ji doporučovat dál. Škoda, že tuhle knihu nakonec neuvidíme zfilmovanou, jak bylo slibováno. Ale třeba někdy v budoucnu, kdo ví...

LussyP
20.09.2021 5 z 5

Kdo by do takového člověka, jako jsem já, co se románům pro ženy vyhýbá jak čert kříži, řekl, že se naprosto zamiluju do knih od Coleen. Na Námi končí to sice nemá, ale tak čtivé a sladce krásné... To se jen tak nevidí, prostě se musí číst dál a dál.

Zamilovala jsem si všechny postavy v knize a to tak, že jsem si s nimi poplakala, smála se a i byla šťastná. Bolest, co způsobí láska může zahojit jen "nová" láska.

Barbanka
17.09.2021 2 z 5

Tuto spisovatelku mám docela ráda, ale tahle kniha mě tedy vůbec nenadchla. Začala jsem ji číst kvůli čtenářské výzvě, ale v půlce jsem to vzdala. Jedná se o červenou knihovnu. Chápu, že někoho to může bavit, ale já už jsem asi někde jinde :-D

AnnaNes
16.09.2021 5 z 5

Krásný příběh, jen bych vytkla “Rachel, Rachel, Rachel,.....”.

kuky921
09.09.2021 4 z 5

Romantický příběh, který se velmi dobře čte. I když to místy připomínalo pana Greye z padesáti odstínů….

lindaaa
07.09.2021 5 z 5

Krasny pribeh

Mathiola8
03.09.2021 3 z 5

Na mě moc velký slaďák, některé popisy pořád dokola. Přečetla jsem, konec pěkný, ale neoslnila mě.

Knihom_olka_
03.09.2021 5 z 5

Když jsem se zamilovala do knihy Námi to končí, musela jsem si od téhle autorky přečíst další knihu...
Rozhodně to bylo skvělá volba. Je pravda, že tahle kniha je o hodně jiná, a přestože není úplně osobní, tak se do ní zkrátka musíte zamilovat. Do Milese a Tate jsem se úplně zbláznila. Miluju jejich osobnosti a příběh. Musím říct, že pro mě byly nejspíš nejzáživnější scény z Milesovi minulosti, ale jinak mě celý příběh pohltil.
Přestože jsem se do této knihy zamilovala, pořád mi o trošku víc přirostlo k srdci Námi to končí...
Tohle nebyla má první "Colenovka" a určitě ani poslední.
Vřele doporučuji.

Anna 13
02.09.2021 5 z 5

Slza za slzou.
Stránka za stránkou.
A mé srdce bylo touto knihou.

Já se odmítám vzpamatovat.
Já odmítám zapomenout.
Odmítám popadnout dech s další knihou.
Chci jen ji. Chci ji znovu. A pak ještě jednou. Tu krásu, to vzrušení i tu bolest. Milese.

Ještě tak dvacetkrát obracet lásku v její odvrácenou tvář. Prolít tisíc slz. Spolykat slova, jež mají moc člověka zachránit...
Tohle si nikdy nepřestanu myslet - že knihy Colleen Hooverové zachraňují člověka.
Potřebujete naději? Tady ji máte.

Asi by mi nevadilo v knize uvíznout. Přecházet z bytu do bytu. Ze srdce do srdce. Pořád dokola. Vrátit se znovu na první stránku a zjistit, že jsem v minulém životě šlápla na minu...
Kapitáne... Tate... Milesi... Rachel... Claytone... Miluju vás!

Colleen Hooverová - ždímáte mě. Ničíte. Inspirujete. Přivádíte ke snění. Vytváříte něco nádherného. Zcela nepokrytě vás miluju. Jste ve mně. A nikdy nezmizíte.

natii-vanilkova
30.08.2021 4 z 5

Jelikož jsem velká citlivka, věděla jsem už podle recenzí, že si pobrečím. A taky, že ano. Konec mě prostě dorovnal.
Hlavní hrdinka Tate mi byla moc sympatická, taková obyčejná holka. Miles mě docela štval. Vadilo mi, že občas myslel jen na to jedno, a to i při docela nesmyslných situacích, kdy se hroutil na zemi a brečel.
Další věc co mě docela štvala, byly rozsáhlé sexuální scény, a to nejsem žádná cudná žena :D Ale kdyby tam toho bylo o něco méně, mé hodnocení by bylo vyšší. I tak jsem si knihu užila, a mohu doporučit. :)