Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2781 654

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Gabi90
12.03.2016 5 z 5

Toto bola jedna z tých kníh, ktoré chcete dočítať, ale pritom ich nechcete dočítať :-). Chcete, aby príbeh pokračoval, aby vám nič neuniklo, prežívať s hlavnými hrdinmi všetky slasti aj strasti ako keby ste boli sami súčasť deja. Presne takto som sa cítila pri čitaní tejto knihy.Ďakujem autorke za ďalšie úchvátne dielo, ktorým mi pomohla uniknúť nachvílu z reality a preniknúť do krásneho aj keď sčasti smutného sveta Tate a Milesa.

jluky
10.03.2016 5 z 5

Krásny milostný príbeh, ale hlavná dejová línia sa "motá" okolo niečoho, čo v romantickej literatúre je už klišé, nič nové..., síce pekne prerozprávané....., je to aj tak u mńa na päť hviezdičiek /kniha sa mi páčila/, ale to len preto, lebo keby sa to dalo tu, hodnotila by som všetky predchádzajúce Colleen Hooverovej knihy , vyšším počtom hviezdičiek...

Petrulelll
09.03.2016 5 z 5

Colleen mě prostě nemůže zklamat, ani kdyby chtěla :-) Další knížka, kvůli které prostě zůstanete vzhůru do noci, i když musíte brzo vstávat. Prostě úžasný, úžasný, úžasný :-) Zklamaná jsem jen z toho, že Yoli neplánuje další její knihy.

dudunka
09.03.2016 5 z 5

Úžasná vlna pocitů! kniha pohltí a nepustí vás až budete úplně na poslední stránce ☺Ps: jsem nadšená že bude i film teaser k filmu vypadá lákavě! ☺

Veronika7
08.03.2016 4 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden večer..ale...já nevím..nějak jsem postrádala to co většinou knížky od Colleen mají...nakonec jsem se rozhodla pro 4 hvězdy a to jenom proto že je to prostě Colleen :)

LucyLucinka
08.03.2016 5 z 5

Opět mě tato spisovatelka nezklamala... a vždy se dá od ní čekat něco nečekaného...
Už jenom proto, že jsem se před 14 dny stala maminkou, mě tento příběh silně zasáhl, a pak jsem se dlouho koukala na mého chlapečka a tekly mi slzy. Příběh, jako všechny od Colleen Hoover opravdu doporučuji všem :-)

Safienka
07.03.2016 5 z 5

wow! Tak to byla smršť! Dokonalá dechberoucí kniha, která mě nenechala spát. Kecám, spát jsem mohla, ale odtrhnout jsem se nemohla! Jen piště dál paní Hooverová!
Jen jsem začala, tak jsem potřebovala strašně rychle skončit. Nemohla jsem se dočkat, až se dozvím všechny informace o minulosti. O tom, co dělalo Milese takového zatvrzelého!

Marselle
07.03.2016 5 z 5

Krásná odpočinková kniha. Bolestná událost Milesovi bránila přijímat a dávat lásku se vším všudy. Je dobře, že si spoustu věcí uvědomil a začal bojovat za lepší život. I když mu to trvalo dlouho.

red_me93
02.03.2016 4 z 5

Velmi čtivý odpočinkový příběh, přečteno za půl dne. Děj není nijak výrazně originální. V tomto případě ovšem víte do čeho se pouštíte a knížka Vám dá přesně to, co očekáváte. Musím ale říct, že Hopeless, kterou sem přečetla od autorky jako první, zatím žádná další nepředčila. Každopádně jsem velmi zvědavá na film :)

LilliBell
01.03.2016 5 z 5

nadherna kniha... krasny pribeh

EvaSupovic
01.03.2016 5 z 5

Bože, dala bych i deset hvězdiček, kdyby to šlo.....jako u každé knihy této autorky....příběh Milese je z veliké části jako můj život, já už konečně taky našla smysl života v jiném životě :-D Nechci spoilerovat, každopádně nádherná knížka, u které si popláčete, i kdyby jste nechtěli :-(

Ewik
28.02.2016 5 z 5

Jsou rozdílní jako noc a den, voda a oheň. Tate si začíná plnit své ambice, je veselá, milá a na opravdovou lásku teprve čeká. Miles je nešťastný, uvnitř zlomený a do sebe uzavřený mladý muž. Avšak první setkání je oba změní. Tate si to uvědomuje, Miles se tomu zuby nehty brání.
Krásný hořkosladký příběh o tom, jak Vás jediný moment v minulosti může od základu změnit a vy si začnete upírát právo na další štěstí.
Colleen Hoover mě opravdu dostala. Pořád jsem si opakovala, ještě jednu kapitolu a půjdu spát. Skončila jsem ve 2 ráno s dočtenou knihou.
Líbily se mi obě časové roviny a musím uznat, že ta Milesova byla obzvlášť zajímavá a celkem originální. Zvláště poslední kapitoly knihy byly značně emocionální. Skoro jsem ani neviděla na řádky (nejen kvůli slabšímu světlu), ale protože moje slzy TEKLY...TEKLY..TEKLY.

Výborně Colleen, jen tak dál. Stvořila jsi krásný příběh se sympatickými hrdiny, kterým člověk přeje jen to nejlepší. Jak jazyk, tak styl knihy byly báječně propracované. Vládneš slovem.

Adris
28.02.2016 4 z 5

Byl to pěkný, jednoduchý román. Bohužel ve mně nevyvolal vůbec žádné emoce. Byla jsem jen zvědavá, co Milese tak moc trápilo, a také se mi líbila jeho část s minulostí. Jinak je to průměrný román, pěkně, bohatě a čtivě psaný, nicméně ne nijak netradiční. Recenze na mém blogu.

Arianne
28.02.2016 5 z 5

Wow... Zase mě dostala. První, co mě zaujalo, jak je kniha strukturovaná. Miles žije minulostí, proto jsou jeho kapitoly retrospektiva. Nejprve jen tak čtete o jeho životě a pak se začínáte bát, co bude, protože víte, že jeho příběh nemá happy end. Tate je jeho přítomnost, jeho spása, takže její vyprávění probíhá v současnosti.
Je tam spousta sexu. Ale není to moc. Není vlastně ani "erotický" Je to Milesův způsob komunikace, jediná chvíle, kdy je naživu, kdy pro něj existuje "teď", protože jinak je jeho život pouhé nežití od "tehdy".
Zdá se to jako klišé erotických romancí - životem narušený muž, kterého změní jeho famme fatal. Ale Hooverová nepíše erotický román. Pálí do nás porce emocí v čím dál tím větší míře. Zalije nás přílivová vlna a než stihne ustoupit, přižene se ještě větší. A další a další až není nic než rozbouřené nitro, oči přilepené ke stránkám a stisknuté palce.
Celá kniha trvá jen pár hodin, ale všechny ty pocity zůstávají ještě dlouho potom, co zaklapneme poslední stránku.
Miluju její knihy. Nejsou pro pobavení, odreagování, o tom něco se dozvědět. Jsou o tom něco prožít, něco cítit, nechat se unášet na vlně a plout.

Macinka-a
27.02.2016 4 z 5

Moc pěkný příběh, za necelé dva dny přečteno ...Doporučuji :)

KikiZ
27.02.2016 5 z 5

Moc pěkné jako skoro všechno od autorky. I když já bych ubrala trochu sexu, podobné knihy nejsou tedy zrovna můj šálek kávy. Ale postava Milese se mi moc líbila, jeho bolest a strach byl v knize vykreslen velmi věrohodně. Když někoho ztratíte, to je něco, co se nedá slovy popsat, kdo to nezažil na vlastní kůži to nikdo úplně nepochopí, nedokáže to. A to nemluvím jen tak do větru.

Odehnalka
26.02.2016 4 z 5

První kniha, kterou jsem od autorky četla. Myslím, že samotná anotace o knize už dosti vypoví, že nepůjde o žádné náročné dílo, ale prostě kniha, u které si odpočinete a nebudete se chtít odtrhnout, protože je velmi dobře napsaná a hezky se čte. Čtyři hvězdy za příběh Milese, za Corbina a Kapitána.

Mark13

♥C♥O♥L♥L♥E♥E♥N____♥H♥O♥O♥V♥E♥R

dubakm
25.02.2016 5 z 5

Knih s podobným příběhem je hodně, ale u Colleen vím, že dostanu i něco navíc. Něco, co ji pro mě dělá netuctovou. Příběh je jen kostra, důležitý základ. Dílem ho dělá ten úžasný popis pocitů, který mě vždy srazí na kolena. Spolu s knihou Maybe Someday patří k mým top od Colleen.

malazluta
25.02.2016 5 z 5

Colleen Hoover mě vždycky tématem své knihy dostane a u Odvrácené tváře lásky se neděje jinak. Tato knížka si plné hodnocení určitě zaslouží:-)