Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2780 654

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Matita310
09.04.2018 5 z 5

Knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Skvělá odpočinková četba. Pěkný příběh se strhujícím příběhem. Na konci jsem si i pobrečela a to se mi často nestává. Doporučuji.

warca
04.04.2018 5 z 5

Jedno odpoledne mi naprosto stačilo na to, abych tenhle příběh zhltla.
Krásný, dojemný...
Hned jsem si hlavní hrdiny oblíbila. Autorka opět nezklamala.

Ninde
01.04.2018 5 z 5

Úžasné vůbec jsem to od té knihy nečekala ,za dva dny jsem ji pohltila. Opravdu boží.

Ráčkajda
28.03.2018 5 z 5

Knížka spíše pro náctileté, ale s chutí jsem si ji přečetla i já. Po všech těch detektivkách, to byla velmi příjemná romanťárna, čtená jedním dechem. Bohužel jsem ji dočítala v práci, to jsem si teda dala....slzy se nedaly zastavit.

Luca94
23.03.2018 3 z 5

Colleen promiň, ale tohle pro mě bylo trochu zklamání. Čekala jsem nějakou bombu stejně jako "Možná jednou" ... Ne že by se mi kniha nelíbila, ale čekala jsem něco trochu jiného .. i tak se četla jedním dechem. Je mi líto Milese. Po tomhle zážitku bych se nejspíš taky bránila jakémukoli citu. Bohužel jsem se nějak nevžila do děje a jen tak děj pozorovala z dálky.

ves.lucie
18.03.2018 5 z 5

Knihu jsem cetla jednim dechem ... diky me nejlepsi pritelkyni, ktera neustale podporuje to, abych cetla (ty vis). Emoce jako na horske draze zakoncene happikem a taky hromadou slz. Cetlo se to rychle a krasne!

Bobina74
17.03.2018 4 z 5

Tak tohle klidně ano. Trochu se stydím za to, že čtu romány pro náctileté a ještě víc se stydím za to, že mně baví. Zřejmě jsem se musela někde ve vývoji zaseknout jinak si to nedokážu vysvětlit....:-). Takže pokud na vás jde jaro rozhodně sáhněte po jakékoli Hooverové - nespletete se a v skrytu duše zase budete doufat proč by to nemohlo potkat i vás.
P.s. : a já se jdu znova podívat do občanky kolik že je mi to let... :-)

Weezi64
14.03.2018 5 z 5

Přečteno a to doslova jedním dechem. Po dlouhé době, co jsem přečetla knížku a nemohla jsem si vybrat lépe.

Malíček
14.03.2018 5 z 5

Coleen prostě umí. Její styl psaní je tak chytlavý a přitom jednoduchý. Děj se krásně proplete a ani nevíte jak a máte dočteno.
Postavy jsem si oblíbila ještě víc než v Možná jednou a možná jednou napíše ještě něco lepšího, ale prozatím je tohle moje nejoblíbenější kniha od ní.
Rozhodně doporučuji přečíst. Doma v posteli, ve vlaku, v kavárně, pod lavicí při hodině chemie. Kdekoliv.

krispa113
12.03.2018 5 z 5

Moc krásná kniha

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Nikoll2
24.02.2018 4 z 5

Colleen mě opět nezklamala. Knížka se četla velice dobře a postavy jsem si ihned oblíbila.
I přes to, že byla budoucnost děje lehce předvídatelná, stále zde byla část s minulostí, která knize dodala potřebný význam.
Doporučuji.:)

allyce
21.02.2018 2 z 5

Love story bez překvapení, nic, co by stálo za zmínku. Nuda!

den_i
13.02.2018 5 z 5

Kniha,pro mě byla hodně emotivním zážitkem,moc se mi líbila i když měla část smutného děje byla pro mě knihou kterou jsem ráda,že se mi dostala do rukou

Eleanor-ka
12.02.2018 4 z 5

Předpokládám, že nejsem jediná, která si zpočátku myslela, že drží v ruce jednu z těch klasických love stories pro YA, po kterých ještě stále nepatrně sahám. Byla jsem až skoro do konce knihy přesvědčená, že mi kniha nedá nic víc než jen čtenářský zážitek v podobě oddechu a relaxu. Ovšem, někde ve 3/4 se kniha začne pěkně "vybarvovat" a vy stále prahnete po vědění. Kniha byla hezky psaná, místy vtipná, také pravdivá co se vztahů týče ale i abnormálně dokonalá a nereálná v určitém směru (řekněte mi, který chlap by vydržel 6 let bez sexu?). Láska se neřídí pravidly, láska ničí bariéry a proto jsem se na začátku knihy jen nesmyslně šklebila a čekala co bude dál. Dočkala jsem se. Stálo to za to. Vyprávění o minulosti s Rachel bylo něžné, moc se mi to líbilo. Těším se na filmové zpracování.

Danca196
10.02.2018 5 z 5

Krásný román plný bolesti, slz a lásky.

salča
09.02.2018 5 z 5

Tak jako všechny knihy od Colleen i tahle má své kouzlo a hloubku.
Opět mě přímo pohltila.Velmi emotivní,čtivá,plná bolesti,smutku,ale i bezmezné a čisté lásky.Moc hezky popsaná Milesova minulost ve střídavém pohledu s Tate.
Tyto dva hrdiny si nejde nezamilovat.
Nad každou knihou od této autorky jsem měla slzy v očích a tahle rozhodně nebyla vyjimkou.Epilog byl krásný.Doporučuji.

mrs9952
04.02.2018 5 z 5

Kniha mě už od začátku velice chytla. Když jsem se začetla, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Velice chytlavá i dojemná. Rozhodně DOPORUČUJI.

tereza..23
27.01.2018 5 z 5

Kniha mě ohromila. Zamilovala jsem si ji hned. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči. Ukáplo i pár slz ale kniha je hodně emotivní. Tedy alespoň pro mě. V budoucnu se k ní určitě znovu vrátím. Od téhle autorky jsem četla všechny knihy, ale tahle se mi zatím líbila nejvíce. :-)

LucyBooks
13.01.2018 5 z 5

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Famozně napsaná, i když opět smutná. Kapitoly z pohledu Milese a Tate byly skvělé. Konec dokonalý. Colleen je opravdu jednička :-).