Polibek krve

Polibek krve https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297407/bmid_polibek-krve-v5B-297407.jpg 5 328 57

Odkaz černé dýky série

Na Bratrstvo černé dýky navazuje spin-off série autorky mezinárodních bestsellerů… Paradise, dcera králova prvního rádce, se chystá oprostit od sešněrovaného života mladé aristokratky. Jak to udělá? Nastoupí do programu výcvikového centra Bratrstva černé dýky a naučí se samostatně bojovat, samostatně myslet, být sama sebou. Plán je to dobrý, dokud se všechno nepokazí. Výcvik je netušeně náročný, ostatní rekruti působí spíš jako nepřátelé než jako spojenci a je zcela jasné, že velením pověřený bratr Butch O’Neal alias Dhestroyer má závažný problém se životem. A ještě ke všemu se zamiluje do spolužáka Craega, obyčejného civilisty, jakého by si pro ni otec rozhodně nepřál, ale pro ni je ztělesněním ideálního muže. Výcvikový program je ohrožen násilným činem, erotické pnutí sílí a Paradise podstupuje zkoušky, jaké si nikdy neuměla ani představit – a zůstává na pochybách, zda je dost silná, aby uplatnila své síly… v boji i v osobním životě.... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Blood Kiss , 2015

adela3429
27.07.2019 4 z 5

Nebyla jsem si jistá, jak se mi budou nové postavy zamlouvat, ale po přečtení už z těch dalších dílů strach nemám. :)

Lenny33
14.07.2019 5 z 5

Trochu jsem se této série bála, protože ač Bratrstvo černé dýky zbožňuji, tak série Padlí andělé ani jiné knihy od autorky mě nezaujala vůbec. No... tato série - tedy alespoň tento první díl - ovšem zabodoval. Možná proto, že zde byly často jedny z mých nejoblíbenějších postav a to V. a Butch.

gabice4
07.08.2018 5 z 5

Opět úžasné....... Přečteno jedním dechem

Evka3814
31.05.2018 5 z 5

No co dodat:)je to naprosto skvělé. Zbožňuju hlášky Lassitera a Vishouse. Každopádně i tento díl nezklamal a opět jsem se nemohla odtrhnout

misak94
03.03.2018 5 z 5

Vůbec jsem nebyla překvapená, s jakou rychlostí jsem knihu přečetla. Jako vždy jsem byla mile překvapena a naprosto spokojená s příběhem a obsahem :) Je skvělé, že prostor dostávají nové postavy ale zároveň nejsou odsunuti do pozadí členové Bratrstva a jejich příběhy. Děj byl malinko více romantický než jsem od autorky zvyklá ale vůbec to nevadilo. I tak je to pro mě ujištění, že se těším na další autorčiny knihy :)

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

cukrovka
10.01.2018 5 z 5

Jako vždy skvělé čtení. Překvapivě velký prostor tu dostávají členové Bratrstva, hlavně Butch. Nové postavy jsou sympatické.

Clodia
02.01.2018 5 z 5

Již roky s napětím sleduji příběhy Bratrů a jejich okolí. Jsem ráda, že se autorka rozhodla věnovat novou sérii mladé generaci, ale že se zároveň podařilo neodsunout Bratrstvo do pozadí. Knihu jsem hltala, ostatně jako všechny předchozí "wardovky", a jako vždy se těším na další a další pokračování. :)

Kakatja
06.12.2017 5 z 5

Opět parádní. Přijímačky, Lassiter v plavkách, filmová noc - nezřízeně jsem se řezala ... a Creag je další sympaťák.

Mark.
15.11.2017 5 z 5

Zase jsem to baštila, ale ne tak jako začátek černé dýky. Velmi se mi líbí styl autorky. Ale už tam nebylo tolik napětí a válka s vyhlazovací společností, už byla jenom tak okrajově zmíněná, jako by to již nebylo podstatou těchto knih a byli trénování jen tak pro zábavu.

ardeas
15.11.2017 3 z 5

Na to, že sa jedná o spin-off sériu, musím povedať, že som čakala niečo lepšie. Nie je to zlá kniha, príbeh je fajn, ale kým som sa začítala, to hodne dlho trvalo. Celý ten "rituál" prijatia bol hrozne dlhý. Popravde ma to začalo brať až od polky. Po čase určite siahnem po pokračovaní.

Dandulka
27.08.2017 5 z 5

Super, paráda!!! Bratrstvo černé dýky je zpátky!!!! Už aby byly další díly, nemůžu se dočkat. Skvělý relax a odpočinek!

Karin_Kim55
03.08.2017 4 z 5

Tahle knížka mě neskutečně potěšila! Upřímně jsem se na ni nijak extra netěšila a začala jsem ji číst jen kvůli tomu, že je v seznamu před Bestii, tak abych rozumela deji. Ale nakonec to bylo naprosto dokonalé! Musím přiznat, že Polibek krve byl i možná lepší než Bestie ^^

LiLLu
20.05.2017 3 z 5

Pro mě je to Wardovky průměr. Už od knihy Král mi příde, že ubrala akci a nacpala tam místo toho něčí krizi ve vztahu. Mě nebaví číst o něčích stupidních problémech ve vztahu ona se s nim 1den nebaví a on si myslí že je to konec manželsví? . A když už byla akce, tak za 5minut byla vyřešená. Starší díly před Králem pro mne mnohem lepší. A co nás bohužel čeká? dálší díl Merry a Hollywoda a jejich krize manželsví, no díky ale uz nee:-( Wardovka ztrácí na kvalitě a mam pocit jakoby se cpala do kolonky rychle seznámit dva lidi, udělat jim rychlo románek a láska až za hrob...

janno69
13.05.2017 5 z 5

Další dokonalá kniha od mé nejoblíbenější autorky. S chutí jsem si znovu přečetla od prvního dílu BČD, protože jsem dostala 13. a 14. díl - Prokletý milenec a Bestie a navrch právě Polibek krve, který by klidně mohl být dalším dílem BČD. Je to skvělé oddechové čtení a mooooc se těším na další díly jak Bratrstva, tak i Odkazu, které by měly vyjít v Baronetu ještě letos na podzim, vzhledem k tomu, že mám na podzim narozky, tak již nyní vím, co si k nim budu přát :-)

AKO
11.05.2017 5 z 5

Jako vždy ani tento díl neměl chybu a velice se mi líbilo, že autorka postupně odhaluje životy ostatních postav v celé knižní sérii.

Samira
09.05.2017 5 z 5

Bratrstvo nikdy nezklamalo a ani to od něj v budoucnu neočekávám. Na Spin-off série jsem tak byla hodně zvědavá. Čtení to bylo skvělé, ale nakonec úplně jiné než jsem očekávala.
V první řadě je vhodné pouze pro fanoušky Bratrstvo, které jednotlivé postavy série dobře znají, ostatní postavy a to v tomto díle především Butch s Marrisou mají překvapivě veliké množství prostoru.
Zbytek potom patří novým velmi zajímavým postavám a detektivní zápletce.
Celkově je formátově výrazně kratší, v uvozovkách pouze 400 stran, tento to fakt se příjemně odráží na svižnosti, ale na druhou stranu nenaleznete jediný pomyslný bonus, takže konec působí hodně zrychleně. Jsme však teprve na začátku, takže o další osudy rychle oblíbených nových postav nepříjdeme.
Velikou radostí, alespoň pro mne, je extra porce Lassitera, kterého se snad jednou dočkáme samostatně.
Jako vždy výborné!

hrubik
22.04.2017 5 z 5

Jako vždy dokonalá "wardovka".

ketvin
18.04.2017 5 z 5

Kniha stojí za to... jak jinak... :) Líbí se mi, že se to stále točí kolem bratrstva a úžasných postav bratrů. Jen moc nechápu, proč to prostě není další bratrstvo ale nová série... :)

Už se moc těším na další díl o Axovi jako bodyguardovi aristokratky Elise a také na návrat Rhage a Mary, kde příběh naváže na Bestii :)

Třetí díl (Blood Fury, 2018) pak bude vyprávět o Novo a Peytonovi, jsem zvědavá, zda je doprovodí i některá dvojice z bratrstva, já bych hlasovala pro Qhuina a Blaye O:-)

jolca-jolly0953
31.03.2017 5 z 5

Krásný doplněk k Bratrstvu :-) těším se na druhý díl.

upíři romantika

J. R. Ward (p)