Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1639 440

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

brunettlibrary
18.08.2021 4 z 5

Skvělá kniha z červené knihovny. Svým dějem není nijak složitá, ale tak čtivě napsaná, že ji přečtete na jeden zátah. Užívala jsem si jak v průběhu děje dostáváte záchvaty smíchu mísící se se zrychleným tepem při erotických scénách. Doporučuji jako příjemou oddechovku, která vás jak se říká: Nenechá chladnými.

alzbeta2843
17.08.2021 3 z 5

Jednoznačne najvtipnejšia romantika akú som čítala aspoň prvá polovica knihy. Potom už mi to prišlo ako keby som čítala inú knihu. Škoda, pretože ten príbeh mal potenciál, ale potom už sa to začalo kaziť a prišlo mi, že ten zvrat je vynutený a odpustenie samozrejmé. Ale rozhodne som sa pobavila a doporučujem prečítať.

MinaHawke
17.08.2021 3 z 5

Podle toho jaké bylo kolem knihy haló, jsem čekala trochu víc. Neříkám, že je to špatná kniha, ale ve svém žánru je to takový průměr.

kubakubikula
15.08.2021 5 z 5

Naprosto splnila očekávání, prostě červená knihovna.

Kaja1
15.08.2021 2 z 5

Takové letní oddechové čtení. Nečekejte opravdu nic jiného než jeho banán.

Janadvorackova
13.08.2021 5 z 5

Jeho banán je skutečně to, co čekáte, tedy žlutý a zahnutý, tak akorát zralý, tvrdý, cca dvacet centimetrů dlouhý banán :). Ale protože ženské na nic jiného, než na ovoce nemyslí, pochopitelně si představte, co vám libo :).

Příběh je předvídatelný, místy vtipný, svižně čitelný, ale patří spíš do takové té škatule "neurazí, nenadchne."

Nedoporučuji puritánkám, v textu je explicitně popsaná soulož a některé by to mohlo pohoršit.

Knihom_olka_
11.08.2021 4 z 5

Tuhle knihu jsem si musela přečíst, protože kolem ní byl jednu dobu hrozný povyk. Anotace mi přišla docela vtipná, a tak bylo rozhodnuto.
Musím říct, že jsem od ní čekala něco víc. A přestože tam byl často používaný sarkasmus, ve kterém se vyžívám, tak to nestačilo. Kniha byla čtivá, ale přeci jen to autorka lehce přehnala. Myslím, že nikdo nemůže být tak nešikovný, aby každých pět minut upadl...
Ale pokud hledáte oddechovku s nenáročným dějem, tak jste ji právě našli. Upozornění: Pokud nemáte rádi sarkasmus, tak to radši nečtěte.

MamaKnihomolka
11.08.2021 3 z 5

Po dlouhé době jsem se zúčastnila štafety na knihu, která je hrozně chválená nebo totálně trapná. Chtěla jsem si udělat svůj obrázek. Kapitoly se střídají z pohledu Nataši a Bruce. Hlavní hrdinka – fungující chaotička, jak se nazývá, mi už od začátku přišla dost trhlá. Nejen že hned od prvních vět vyjmenovala vše, co dokázala pokazit a že si vezme každou botu jinou... přijde mi to dost... zvláštní. Bruce mi na první pohled přišel jako hroznej suchar, který musí mít naplánováno vše do posledního detailu a mít vše pod kontrolou a být připraven na všechno. Každopádně nečekal střet s Nat, která mu jeho detailně naplánovaný život totálně překopala.

Přiznám se, že cca do poloviny se mi líbila konverzace a vtipné slovní narážky či myšlenky mezi těma dvěma. U pár hlášek jsem se i zasmála, ale ke konci byly některé dialogy zbytečné a měly být rádoby vtipné, ale bohužel nebyly. Nehledě na to, text četl opravdu sám a stránky ubýhaly rychle. Je to příjemná oddechovka, jen škoda, že jsem na konci nepocítila žádné wow.

Vím, že když si budu chtít oddechnout pustím se do dalšího dílu, který je o Williamovi – bratrovi Bruce, který mě hodně zaujal svou nespoutaností.

katallinka
22.07.2021 3 z 5

Na začátku jsme se hodně nasmála, postupně se příběh stal celkem předvídatelnou oddechovkou, která se velmi rychle četla. Nicméně poměrně průměr v tomto žánru.

niky89
19.07.2021 4 z 5

Lehká a vtipná oddychovka bez větší zápletky. Příliš nenadchne ale ani neurazì.

veronika4937
14.07.2021 4 z 5

Tuhle knížku jsem si přečetla jen ze zvědavosti, protože měla velkou reklamu na knihách Dobrovský, a nečekala jsem od ní vůbec nic, spíš jsem čekala, jestli jí vůbec dočtu. No a nakonec jsem byla příjemně překvapená. Četla se jedním dechem, přečetla jsem ji za pár večerů. Jak už to tak bývá u tohoto žánru, děj je průhledný a nic na něm nepřekvapí, ale jako odpočinková četba na vypnutí mozku pro mě ideální volba.

Jane.Ginger
13.07.2021 4 z 5

Hrozný klišé, kdy od začátku víte, jak příběh dopadne, ale jako letní oddychovka na dvě odpoledne u bazénu ideální :)

Makkys
10.07.2021 3 z 5

Chtěla jsem něco oddechového, nenáročného a ideálního k vodě a tahle splnila úplně všechno. Je to jednoduchý příběh, čtivě napsaný a hodně mě to bavilo. Docela jsem se u toho i nasmála. Hlavní hrdinové jsou skvělí a moc jsem si je oblíbila. Ano je to předvídatelný příběh kdy od začátku víte jak to skončí, ale to mě nevadilo. Na léto ideální čtení

Janulkaxxx
06.07.2021 5 z 5

Fajn oddechovka

Zlatovlas
22.06.2021 1 z 5

Nemam vůbec problém občas sáhnout po nenáročné jednohubce, na jejíž obsah si druhej den ani nevzpomenu,ale tohle bylo peklíčko.
Bohužel jsem nedocetla,nešlo to.
Přitom námět nebyl vůbec spatnej-sexy a vlivnej pracháč versus krásná, ale praštěná smolařka. S tím se přece dalo čarovat,škoda.

warca
22.06.2021 3 z 5

Pohodový příběh, který neurazí. Trochu moc jednoduchý, předvídatelný děj. Sympatické postavy. Jedna z mnoha knih typu šéf x sekretářka. Rozhovory měly snahu o jemný vtip.

Miliamka
22.06.2021 2 z 5

Nudaaa. Asi tak by se to dalo popsat. Oproti jiným, jako třeba Božský bastard, je to velmi slabý odvar. Vtipné to není, posledních 20 stránek jsem přeskočila, protože jsem ani nechtěla číst, co tam je. Škoda, potenciál to mělo.

Nelička
22.06.2021 2 z 5

Noo, taknějak celkově nic moc. Žádná velká láska, žádný drama, o hluboký zápletce se taky mluvit nedá. Doufala jsem aspoň v inteligentní humor a zábavný rozhovory... a ani to se nedělo... A banán?? Mám na něj asi trochu alergii už..:-D Nehledě na občas dost nemístně pojmenovaný pohlavní orgány (a to nejsem puritánka..:-D ) Prostě to tam nějak nesedlo...

levra
18.06.2021 4 z 5

Přečteno za 1 horké odpoledne. Taková nenáročná harlequinka, u které jsem se i pobavila. Přečtení této knihy rozhodně nepovažuji za ztrátu času.

Nattali.ka
14.06.2021 1 z 5

(SPOILER) Další příběh o bohatém, pohledném šéfovi a jeho nešikovné asistence, ale tentokrát velké zklamání. Začátek ušel, ale zbytek byl tak předvídatelný! Zápletka naprosto jednoduchá a banální a neustále se opakující dvojsmyslné narážky na šéfův banán byly otravné.

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán