Blízko plamene

Blízko plamene https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375265/bmid_blizko-plamene-Hbv-375265.jpg 4 43 10

O'Dwyer série

Cestu do náruče charismatického Connora si našla už spousta žen, ale k jeho srdci se dokázala přiblížit jen Maera, sestřina nejlepší přítelkyně. Maera cítí žár, kterým ji Connor přitahuje, ale obává se ztráty dlouholetého přátelství i své duše. Protože Connor v sobě nese něco temného z minulosti – něco, co může zničit vše, co má rád…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Shadow Spell , 2014

princesse
24.08.2023 4 z 5

Tak druhý díl mám za sebou a třetí před sebou. Opět se to dobře četlo, opět bych měla výhrady a opět se utvrzuji v tom, že fantasy není úplně pro mě. Rozhodně jsem ale zvědavá jak to celé dopadne a to nejen s Cabhanem, ale především s posledním párem Brannou a Finem.

Laf
26.03.2023 4 z 5

Skvělé pokračování. Nechybí zvraty a okamžiky napětí. Tento díl byl napínavější než ten předchozí a navíc to čtení jde svižně a nenudí. Těším se na závěr :)

raty
17.02.2021 4 z 5

Musím se přiznat, že po přečtení prvního dílu jsem byla přesvědčená, že další číst nebudu. Fantasy a nadpřirozeno není prostě moje téma. No, hodila se mi do ČV, tak jsem se do toho pustila. Četla a četla a zjistila, že když to beru jako pohádku, tak to je po náročném dni v práci celkem osvěžující čtení. A teď už vím, že třetí díl nevynechám.

mariva
22.06.2020 3 z 5

Knížky Nory Roberts mám ráda, ale ty z žánru fantasy nejsou právě mé oblíbené. I tak se kniha dobře četla a i když sérii začínám od prostředka, asi se poohlédnu i po ostatních dílech.

lifeoptimist
08.06.2020 4 z 5

lepší než první díl, bych řekla :-), nabíráme na obrátkách takže šup šup ať už zloducha porazí :-)

bartule
13.01.2020 4 z 5

Stejně jako u prvního dílu i tady se jedná převážně o FANTASY román a romantická linka je tam v pozadí. I zde je kniha zacílena na jednu dvojici a u té se láska rozvíjí. Opět čtivé, takovým poklidným tempem plynoucí příběh,který ale nechcete odložit. Jsem zvědavá na závěr.

cherubinka
01.01.2019 3 z 5

Po kritice prvního dílu si sice dál trvám na tom, že autora napsala lepší díla o bílé magii, ale tohle začalo být celkem čtivé.

Lavin
26.11.2018 5 z 5

Nora Roberts je vždy čtivá. Děj je zasazený opět do mého oblíbeného Irska. Prolínají se zde dvě časové linie. Z příběhu číší lidskost a dobro. :-)

avad
09.10.2018 odpad!

Byla jsem velice zklamaná. Romány od Nory Roberts mám velice ráda, ale tento příběh nemá šťávu. Četla jsem ho snad ze všech knih nejdéle. Možná je to i překladem. Nedoporučuji.

MirrorIsis
05.08.2018

Překlad knihy od paní Faltejskové nemá vůbec šťávu...