Ohnivé pouto

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Irsko oplývá legendami a Branna, majitelka krámku Temná čarodějka s voňavým zbožím pro turisty, je nadšeně přiživuje. Statečně se tváří, že jí ke štěstí nic nechybí, i když se skrytě trápí pro Fina, svou pravou lásku. Jenže jejich společné budoucnosti stojí v cestě dávná minulost. Proto se Finn rozhodl odejít a zasvětit život práci. Ale copak práce může vyplnit propastnou prázdnotu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389079/ohnive-pouto-oJb-389079.jpg 3.330
Série

O'Dwyer 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Alpress
Orig. název

Blood Magick, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Ohnivé pouto

Přidat komentář
raty
19. března

Po druhém dílu, který jsem brala jako oddechovou pohádku, jsem dala šanci i třetí dvojici v tomto třetím pokračování. Bohužel se mi opravdu potvrdilo, že fantasy není nic pro mě, i když spisovatelka píše velmi čtivě. Navíc oproti druhému dílu v tomto jaksi scházel humor. Anotace knížek v této sérii vůbec nic neříkají o tom, že hlavní hrdinové jsou čarodějové bílé magie bojující s temnotou. Takže paní Noro, prosím, napište zase pěkný romantický příběh s detektivní zápletkou.

simonit
04.01.2020

Zajímavý námět knížky - propojení minulosti se současností a reality s fantazií. Má první přečtená knížka od této spisovatelky nezklamala, ale čekala bych trochu více. Knížka zachází hodně do detailů myšlenek a pocitů, což se mi ale líbilo. Zkuste si přečíst a uvidíte sami :)