Ohnivé pouto

Irsko oplývá legendami a Branna, majitelka krámku Temná čarodějka s voňavým zbožím pro turisty, je nadšeně přiživuje. Statečně se tváří, že jí ke štěstí nic nechybí, i když se skrytě trápí pro Fina, svou pravou lásku. Jenže jejich společné budoucnosti stojí v cestě dávná minulost. Proto se Finn rozhodl odejít a zasvětit život práci. Ale copak práce může vyplnit propastnou prázdnotu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389079/ohnive-pouto-oJb-389079.jpg 3.330

O'Dwyer 3.

Vydáno, Alpress

Blood Magick, 2014

Kniha Ohnivé pouto

raty

Po druhém dílu, který jsem brala jako oddechovou pohádku, jsem dala šanci i třetí dvojici v tomto třetím pokračování. Bohužel se mi opravdu potvrdilo, že fantasy není nic pro mě, i když spisovatelka píše velmi čtivě. Navíc oproti druhému dílu v tomto jaksi scházel humor. Anotace knížek v této sérii vůbec nic neříkají o tom, že hlavní hrdinové jsou čarodějové bílé magie bojující s temnotou. Takže paní Noro, prosím, napište zase pěkný romantický příběh s detektivní zápletkou.

simonit
04.01.2020

Zajímavý námět knížky - propojení minulosti se současností a reality s fantazií. Má první přečtená knížka od této spisovatelky nezklamala, ale čekala bych trochu více. Knížka zachází hodně do detailů myšlenek a pocitů, což se mi ale líbilo. Zkuste si přečíst a uvidíte sami :)