Nyxia nespoutaná

Nyxia nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441157/bmid_nyxia-nespoutana-1eq-441157.jpg 4 556 131

Nyxia série

Zpočátku si Emmett Atwater říkal, že to bude snadná výhra. Posbírat body. Shrábnout prachy. Vrátit se domů. Ale netrvalo dlouho a zjistil, že Babylon nehraje čistě. Jejich plané sliby vystřídaly temné vyhlídky. Teď si spolu s dalšími členy posádky Genesis musí poradit v neznámém a nebezpečném světě. I tato mise měla být jasně daná: těžit nyxii, nejcennější surovinu vesmíru, a dobře vycházet s původními obyvateli Adamity. Ale Emmett a ostatní si záhy uvědomí, že se ocitli uprostřed bitvy mezi silami Babylonu a Adamitů, jejichž zájmy jsou podstatně odlišné. Podaří se Genesis uniknout z planety včas, nebo už je pozdě?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , King Cool

Nyxia Unleashed , 2018

shemin
01.11.2019 5 z 5

Přečteno za pár dní. Úžasná jízda, kdy každá stránka knihy znamenala zvrat a posun v příběhu o 180 stupňů. Někdy na mě až moc rychlé a akční, ale i tak jsem si to užila stejně jako předešlý díl. A teď jen přežít to čekání na další díl.

Letnínoc
01.11.2019 5 z 5

Pro mě jsou první dvě knihy celé série něco mezi Avatárem a Hunger Games =) Tak dlouho se mi už dlouho nějaká kniha nelíbila.

KnihoMorka
28.10.2019 5 z 5

těším se na další díl 'Nyxia povstání'

Beer_bro
26.10.2019 4 z 5

Jak tak koukám, asi půjdu trochu proti proudu.
První díl se mi líbil více. Proč? Nelíbil se mi styl této knihy - vyčerpat prostředí, přesunout se do dalšího, vyčerpat ....
To nic ale nemění na tom, že jinak to byla příjemná četba v angličtině. Jen se možná k dalšímu dílu nedostanu. Naopak se těším na třetí díl Smrtky. Taky v angličtině. Překlady jsou dostupné později, hlavně proto ten originální jazyk.

Black54
26.10.2019 5 z 5

Druhy díl naprosto famózní. Plný akce a emocí. Pěkná zápletka navazující a v mnohem rozšiřující první díl. Autor zde pořádně rozjíždí akci u které se rozhodně nebudete nudit. Všem doporučuji a už se těším na další díl.

Peetullka
20.10.2019 5 z 5

Pokračování skvělé. Hodně akce i napětí :)
Dobře se čte a děj odsypá . Tak už , aby tu byl třetí díl. ????

Terka18
20.10.2019 5 z 5

Lepší než první díl, více akce a napětí a chcete vědět víc a víc. Jen škoda, že teď čekat na další díl.

Olaf74
09.10.2019 5 z 5

Ještě lepší něž prví díl. Super jízda. Už aby vyšel třetí díl.

Prince_of_book
06.10.2019 4 z 5

Knihu jsem četl v angličtině již před půl rokem ale hlavní z mých postřehů byl, že je za mě daleko lepší a čtivější než první díl, kde se pan autor musel probojovat seznámení se všemi postavami.

V tomto díle se konečně začne něco dít a my konečně zjistíme jak to ve skutečnosti je s bojem Adamitů s Babylonem, což je to o čem to má celé být. V ději je spoustu zvratů, a zajímavých částí a stránky ubíhají jedna radost.

Jsem rád, že po prvním díle můžu s klidem tuto trilogii doporučit všem fanouškům scifi. A to jste ještě nikdo nečetli třetí díl trilogie( Orig. Nyxia Uprising ), protože ten je stejně dobrý a ne-li lepší než tento i první díl. Pokud se na něj těšíte tak vás můžu ubezpečit, že vás ani třetí díl nezklame.

Za mě 8,5/10 :)

sgjoli
05.10.2019 5 z 5

Já jsem opět nadšená. Nemůžu tu úplně rozepsat, co všechno se mi líbilo, protože by to byly spoilery, což nechci, ale tahle kniha byla každopádně stejně dobrá jako první díl. Více děje, více akce, řada zvratů, čtivě napsané... jo, tohle mne prostě bavilo. Rozhodně mi to nepřišlo jako vycpávkový díl, jako to u vícedílných sérií občas bývá. :-)

blanche11
05.10.2019 5 z 5

Uzasne,byla to jizda,snad ještě lepší než první dil,nemuzu se dočkat pokračování