Nízký tlak

Nízký tlak https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263045/nizky-tlak-263045.jpg 4 416 114

Bellamy bylo pouhých dvanáct let, když její starší sestra přišla násilně o život. Když po osmnácti letech napsala podle skutečných okolností Susaniny vraždy knihu, novináři odhalili její totožnost a Bellamy se stala terčem neznámého útočníka. Ve snaze tohoto útočníka identifikovat se mladá žena musí postavit duchům minulosti a vypořádat se nejen se složitým pletivem rodinných vztahů. Přesto se nehodlá zastavit, dokud se jí nepodaří Susanina vraha odhali... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Low Pressure , 2012

cukrovka
10.01.2016 5 z 5

Od této autorky jsem přečetla vše co mají u nás v knihovně a její styl psaní se mi moc líbí. Ani tentokrát mne nezklamala. Napětí mezi hlavními hrdiny, tragédie která je spojuje a nečekané rozuzlení to vše velmi zajímavě vyprávěné.

Janamarie
05.01.2016 4 z 5

Kniha se mě moc líbila! Četla jsem pomalu, šetřila jsem si ji na chvilky klidu. Konec napínavý!
Doporučuji. Škoda, že děj už skončil:-)

Kamiliana
07.12.2015 5 z 5

Pro mě seznámení s touto autorkou a milé překvapení. Ocenila jsem spirálovité vyprávění, napětí mezi hlavními postavami a po přečtení jsem měla pocit, že mi oba chybí :-) Odpočinkové to pro mě teda moc nebylo, docela jsem se vystresovala :-), ač jsem celkem brzo začala tušit, jak příběh dopadne. A překlad mi místy připadal velice prkenný. Oblíbená věta: Ať tě dveře nepraští, až budeš odcházet :-)

perpe2a
19.11.2015 3 z 5

takový dobrý průměr

putpuda
02.11.2015 3 z 5

Já zatím hodnotit nebudu, knížku mám rozečtenou už týden a né a né se začíst. Takže ji zatím asi odložím na jindy. Občas se mi to stane, že se nemůžu začíst, ale u S.B. se mi to tedy ještě nestalo :(.

curilka
16.10.2015 4 z 5

Nejdříve se mi čtení zdálo docela zdlouhavé, ale pak se děj rozjel a četla jsem jedním dechem....

monte
12.10.2015 4 z 5

Příjemné odpočinkové čtení s překvapivým koncem

Ankavi
26.09.2015 3 z 5

Průměrné čtení, na mě tentokráte hodně zdlouhavé, ale propadák to není, odpočinete si a trochu se pobavíte. Podruhé už ale určitě číst nebudu, Sandra Brown má i mnohem lepší knihy, ke kterým se ráda vracím.

Dousabel
15.09.2015 4 z 5

Moje první kniha od této paní spisovatelky a musím uznat, že se mi to líbilo, je to takové odpočinkové čtení. Kniha mě vtáhla do děje hned od začátku a nutila mě celou dobu přemýšlet, kdo Susan vlastně zavraždil. Konec mě až tak nepřekvapil, protože jsem asi tak od půlky podezřívala správného pachatele :) Hlavní hrdinové jsou velice sympatičtí, jen se mi občas zdálo, že paní autorka Dentovi přece jen trochu uškodila tou přehnanou touhou dostat se Bellamy do spodního prádla :o))

raty
13.09.2015 5 z 5

Klasická Sandra Brown. Kniha se mi dobře četla. Konec mě překvapil.

evasamankova
02.09.2015 4 z 5

Tradiční Sandra Brown - čtivá směs napětí a romantiky. Místy snad jen trochu zdlouhavé, ale jako oddechová četba naprosto ideální.
Recenze:

RADOST
17.08.2015 3 z 5

Detektivka pro ženy, okořeněná milostným vztahem. Napínavá. Pachatele dávné vraždy si sice tipujete, ale do poslední chvíle nevíte, zda je to trefa. Přece jen mi mnohé "nesedlo", příběh i jednotllivé postavy na mě působí nepřesvědčivě, schematicky, zdlouhavě, cíleně psané pro efekt.

Luca287
11.08.2015 4 z 5

Taková odpočinková..letní... napínavá...všechny knihy této autorky jsou skvělé... ráda si přečtu další...

Šánka
22.07.2015 5 z 5

Já mám tuhle spisovatelku moc ráda a na každou její novinku se velmi těším. Doposud mě žádná její kniha nezklamala ani tato poslední, ba naopak byla úžasná !!!
Sandra B. napsala další skvělý romám pro ženy, kde to mezi ústřední dvojicí pořádně jiskří, k tomu nechybí dostatečná dávka napětí, vtipné dialogy, pěkný děj a nečekaný závěr téměř detektivní zápletky. Román se vším všudy !
A kdybych měla možnost přidat jednu *, tak neváhám. Parádní odpočinková četba.