Nikomu ani slovo

Napínavý příběh o lékaři, který přišel před lety při přepadení o manželku a nyní je znovu vtažen do dramatických událostí. Už je to osm let, co byl mladý pediatr a novomanžel David Beck přepaden a ztratil přitom svou milovanou ženu Elizabeth. Stále se tím trápí a navíc ho tíží temná událost jeho života, ke které se zatím nikomu nepřiznal. Tajemné zprávy v počítači mu dají nečekanou naději, že jeho manželka je naživu; zároveň se tím spustí řetězec nového vyšetřování, na povrch vyplouvají mnohá tajemství a starý případ spěje k novému řešení. Kriminální román s thrillerovými prvky má sympatického hrdinu a zajímavou zápletku. Průměrná oddechová četba....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21506/nikomu-ani-slovo-rAc-21506.jpg 4.5265

Tell no one (2001)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub

items
10. prosince

Miestami som ani nedýchal. Výborný thriller!
Dôkaz, že na dostatok napätia nie je potrebný masový vrah ani brutálnym spôsobom vykonané vraždy.

nikola3
02. listopadu

Osobně si myslím, že jsem našla svého oblíbeného autora. Po Cizinci jsem se vrhla na tuto knihu a musím říct, že jsem nadšená. Coben je pro mě jasná volba :-)

adnov

Super čtivé napínave. Jediná výtka: proč posílala meily? Proc tak složité se nechala natočit na křižovatce? Napadlo mě spoustu jednodušších a snad i bezpečnějších variant jak říct co chci. Ale to by pak nebyla kniha tak zajímavá.

verca0794

Bomba!!! Tohle byla první kniha od tohoto autora. Naprosto mě knihou dostal. Čtivé, napínavé, mělo to spád, nepustí vás dokud nedočtete. Už se těším na další Cobenovi knihy. Vřele doporučuji!!!

MimiNinaFuraha

Mohu s klidným svědomím říct, že už dlouho, opravdu dlouho, jsem nečetla hezčí kriminální příběh, který byl napsán tak krásným a příjemným slohem. Autor má můj ohromný obdiv. Vyprávění bylo citlivé, příběh měl spád, postavy byly dobře propracované stejně jako příběh samotný.
Tahle kniha byla první, kterou jsem od pana Cobena četla a je mi jasné, že rozhodně není poslední. Pokud si chcete přečíst pěkný kriminální příběh, který vás pohltí a po dočtení vám bude líto, že jste už knihu přečetli, pak rozhodně můžete sáhnout po této knize. Ještě bych tímto ráda poděkovala překladateli, protože on odvedl kus skvělé práce.

Angelicca

Dokonale napínavý a zajímavý příběh od oblíbeného autora. Kniha chytne a nepustí dokud ji nedočtete, vřele doporučuji!

reňa30

Ano,tak tentokrát 5 hvězdiček...napětí,spád.Výborné počtení

March

Tak to byla jízda, nešlo se odtrhnout. Skvělé, skvělé a skvělé čtení. Moje několikáta kniha od autora a zatím žádný slabý článek, neustále mě překvapuje skvělými detektivkami. Jednoznačně DOPORUČUJI

mysce

„I tohle patřilo k lekcím, které si pamatoval z mládí. Pokud se vám kdokoliv snaží ublížit, milosrdenství a soucit jdou stranou. Zlikvidujete nepřítele. Přecitlivělí humatináři a jiní pokrytci, kteří podobný přístup zpravidla považují za zbytečně machiavellistický, zpravidla sami později způsobí nesrovnatelně větší zkázu.“
Temná atmosféra příběhu mě pohltila od prvních vět. Hlavní hrdina, doktor Beck, se ani po letech nevyrovnal se záhadným úmrtím své ženy.
Sdělením v mailu, které mohla znát jen ona, se rozvíří napínavý děj plný lží a polopravd, zklamání a stesku, ale také zoufalé naděje. Kapitolu po kapitole autor odhaluje další části tajemství, které nám postupně dávají čím dál tím větší smysl.
Skvělé čtení!

happy-smile

Tak to byla jízda. Vůbec jsem nevěděla, kdo, co, proč a jak, ale děj byl tak svižný, že ani nebyl čas se ptát. Když se potom čtenář spolu s hlavním hrdinou začal dozvídat, jak to celé vlastně je, tak se nestačil divit. Valí se na nás totiž jedna verze příběhu za druhou. Po tomto mám pocit, že je Harlan Coben opravdu mistr "převleků" a že čtenáře dokáže dokonale zblbnout. Už se těším na další jeho knihy!

petra4080

Napínavé až do úplného konce, krásně vyprofilovaní hlavní hrdinové, překvapení, tajemství.. nenudila jsem se ani vteřinu. Knížka má spád a přečetla jsem ji téměř na jeden zátah. Doporučuji.

Miruš

Opět skvělá kniha skvělého autora, krásný konec..

Hope80

Od prvních stránek naprostá pecka. Jako vždy můj nejoblíbenější spisovatel nezklamal, kniha baví od začátku až do konce a stále překvapuje a napíná. Za mě opět Harlan zabodoval, jednička!

Denisa232623
29.12.2017

Kniha mě bavila od první do poslední stránky. Na Cobena si nemůžu stěžovat!!

Ráčkajda
26.12.2017

Opravdu paráda, která stojí za přečtení.

perpe2a
08.12.2017

Dočteno a super. Bavilo mě to od začátku až do konce. Coben opět nezklamal.

allyce
08.12.2017

Průměrné oddychové čtení, které prošumělo mou hlavou takovou rychlostí, že po ní nezůstalo vůbec nic.

cipperka
26.11.2017

Opět napínavé čtení až do konce!

Dandy1
11.11.2017

Coben umí psát. S ním se nenudím ani chvilku.

irefir
10.11.2017

Super! Napínavé až do konce!

ArwenAragorn
04.11.2017

Skvělé čtení! Shoduji se se všemi pozitivními komentáři na tuto knihu pana Cobena.

ctenarkaEva
27.10.2017

Výborná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Promyšlený děj, napínavý příběh, nečekaný závěr. Určitě si přečtu i další knihy od H.Cobena.

Zlatovláska
15.10.2017

Coben patří právem mezi spisovatelskou elitu a mé nejoblíbenější autory...
Opět naprosto skvělá kniha... Když jsem se dočetla skoro na samý konec, domnívala jsem se, že "již přesně vím", jak tento titul dopadne.
Velký omyl...Coben opět dokázal své mistrovství a v několika skvělých větách příběh ukončil tak, jak jen jemu je podobné... Velkou zajímavostí však v této knize byly promluvy hlavní postavy ke čtenáři..., což velmi oceňuji, neboť tento fakt dává knihám úplně jiný rozměr.
Titul hodnotím samozřejmě na pět hvězdiček a velmi ráda doporučuji všem. :-)

DoDidDone
07.10.2017

Zajímavý děj se spoustou zápletek. Posledních dvě stě stránek přečteno na jeden zátah bez přestávky. Vykreslení postav, děje i míst z pohledu hlavní postavy mi připadal velmi citlivý a milý. Nenašel jsem žádné hluché místo, kde by mě kniha nebavila a nudila. Za mě zatím nejlepší kniha od autora! ;)

petgona
25.09.2017

Jedna z najlepsich knih, ake som v poslednej dobe citala. Pomerne jednoducha zapletka, hlavneho vinnika som si dokazala ciastocne domysliet uz pomerne skoro. Ale! Motivy a dovody - o tych som nemala ani potuchy. Autor podla mna majstrovsky zvladol sposob, akym davkoval jednotlive informacie. Vsetko odkryval pomaly a postupne, vrstvu po vrstve a ja som sa jednoducho nedokazala odtrhnut.

Punčeta
23.09.2017

Skvělá a napínavá kniha, čte se jedním dechem. Je dokonce i zfilmovaná, ale není to ono.

Olous1
19.09.2017

Opět napínavý příběh mistra psychothrillerů,od začátku až do konce vás zcela pohltí.Mohu jenom doporučit.

Pajina68
19.09.2017

Kniha se mi opět líbila, byla napínavá a docházelo k zajímavým zvratům v příběhu.

Lenka.Vílka
23.08.2017

Takže další v pořadí od H.C, kterému začínám propadat, jeho styl se mi líbí a všechno mu sežeru i s navijákem. Příběh Davida a jeho mrtvé ženy. Tedy, mrtvé nebo ne? Je ve vězení její vrah, nebo je to někdo jiný? Třeba manžel? Nebo je za tím vším tajemstvím hodně šílená teorie? Autor se mnou rozehrál dobrou hru a to oceňuji. Ani jednu kapitolu jsem se nenudila. Jednou jsem myslela, že je to tak a potom zase jinak, abych mohla stavět od začátku. Přečteno nečekaně rychle a kniha mi přivodila příjemné odpoledne.
(Čteno první vydání s původním překladem na starém žlutém papíře.)

vlčice68
06.08.2017

Mohu srovnávat pouze s knihou Šest let, kterou jsem od Cobena četla. V úvodu mě napadlo jediné, jak typické pro autora - život hlavní postavy se rozpadá a ztráta milované osoby. Ale brzy jsem změnila názor. Za mě jeden z nejlepších thrillerů.