Nikomu ani slovo

Nikomu ani slovo

Napínavý příběh o lékaři, který přišel před lety při přepadení o manželku a nyní je znovu vtažen do dramatických událostí. Už je to osm let, co byl mladý pediatr a novomanžel David Beck přepaden a ztratil přitom svou milovanou ženu Elizabeth. Stále se tím trápí a navíc ho tíží temná událost jeho života, ke které se zatím nikomu nepřiznal. Tajemné zprávy v počítači mu dají nečekanou naději, že jeho manželka je naživu; zároveň se tím spustí řetězec nového vyšetřování, na povrch vyplouvají mnohá tajemství a starý případ spěje k novému řešení. Kriminální román s thrillerovými prvky má sympatického hrdinu a zajímavou zápletku. Průměrná oddechová četba....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21506/nikomu-ani-slovo-rAc-21506.jpg 4.4207

Tell no one (2001)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub

Dandy1
11. listopadu

Coben umí psát. S ním se nenudím ani chvilku.

irefir
10. listopadu

Super! Napínavé až do konce!

ArwenAragorn
04. listopadu

Skvělé čtení! Shoduji se se všemi pozitivními komentáři na tuto knihu pana Cobena.

ctenarkaEva

Výborná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Promyšlený děj, napínavý příběh, nečekaný závěr. Určitě si přečtu i další knihy od H.Cobena.

Zlatovláska

Coben patří právem mezi spisovatelskou elitu a mé nejoblíbenější autory...
Opět naprosto skvělá kniha... Když jsem se dočetla skoro na samý konec, domnívala jsem se, že "již přesně vím", jak tento titul dopadne.
Velký omyl...Coben opět dokázal své mistrovství a v několika skvělých větách příběh ukončil tak, jak jen jemu je podobné... Velkou zajímavostí však v této knize byly promluvy hlavní postavy ke čtenáři..., což velmi oceňuji, neboť tento fakt dává knihám úplně jiný rozměr.
Titul hodnotím samozřejmě na pět hvězdiček a velmi ráda doporučuji všem. :-)

DoDidDone

Zajímavý děj se spoustou zápletek. Posledních dvě stě stránek přečteno na jeden zátah bez přestávky. Vykreslení postav, děje i míst z pohledu hlavní postavy mi připadal velmi citlivý a milý. Nenašel jsem žádné hluché místo, kde by mě kniha nebavila a nudila. Za mě zatím nejlepší kniha od autora! ;)

petgona

Jedna z najlepsich knih, ake som v poslednej dobe citala. Pomerne jednoducha zapletka, hlavneho vinnika som si dokazala ciastocne domysliet uz pomerne skoro. Ale! Motivy a dovody - o tych som nemala ani potuchy. Autor podla mna majstrovsky zvladol sposob, akym davkoval jednotlive informacie. Vsetko odkryval pomaly a postupne, vrstvu po vrstve a ja som sa jednoducho nedokazala odtrhnut.

Punčeta

Skvělá a napínavá kniha, čte se jedním dechem. Je dokonce i zfilmovaná, ale není to ono.

Olous1

Opět napínavý příběh mistra psychothrillerů,od začátku až do konce vás zcela pohltí.Mohu jenom doporučit.

Pajina68

Kniha se mi opět líbila, byla napínavá a docházelo k zajímavým zvratům v příběhu.

Lenka.Vílka

Takže další v pořadí od H.C, kterému začínám propadat, jeho styl se mi líbí a všechno mu sežeru i s navijákem. Příběh Davida a jeho mrtvé ženy. Tedy, mrtvé nebo ne? Je ve vězení její vrah, nebo je to někdo jiný? Třeba manžel? Nebo je za tím vším tajemstvím hodně šílená teorie? Autor se mnou rozehrál dobrou hru a to oceňuji. Ani jednu kapitolu jsem se nenudila. Jednou jsem myslela, že je to tak a potom zase jinak, abych mohla stavět od začátku. Přečteno nečekaně rychle a kniha mi přivodila příjemné odpoledne.
(Čteno první vydání s původním překladem na starém žlutém papíře.)

vlčice68

Mohu srovnávat pouze s knihou Šest let, kterou jsem od Cobena četla. V úvodu mě napadlo jediné, jak typické pro autora - život hlavní postavy se rozpadá a ztráta milované osoby. Ale brzy jsem změnila názor. Za mě jeden z nejlepších thrillerů.

kudrdlinka

Je to první kniha od Cobena, kterou jsem četla, a četla se mi dobře. Chytila mě od prvních stránek, měla spád a nutila mě číst dál a rychleji. Konec byl trochu zamotaný, ale překvapivý. Časem sáhnu po dalším Cobenovi.

ladyfromskye

Jak jen to Harlan Coben dělá, že mě ke každé knížce přiková těmi nejsilnějšími řetězy a nepustí mě, dokud nedočtu a málem z toho překvapení nedostanu infarkt? Že by snad upsal duši ďáblu? Vynikající čtení, už se těším na další Cobenova díla.

intelektuálka

Coben patří mezi mé oblíbené autory, je svůj. Dokáže dobře vystavět zápletku.
DOPORUČUJI.

Pavlnka

Výborná kniha, přečteno jedním dechem. Sice mi konec přišel trochu překombinovaný, ale určitě sáhnu po dalších knihách tohoto autora.

ZuK1

Čtivé, napínavé ... poměrně útlá kniha proti všemu, co jsem poslední dobou četla, takže vhodné i do kabelky a na krátké cesty ...

Danago

Tak jak píše Harlan Coben nepíše nikdo. Super napínavé po celou dobu čtení. A konec překvapivý jako vždy. Já jsem opět nadšená.

kozisek1

Už dlouho jsem nečetla tak napínavou knihu.Od tohoto autora druhá a naprosto musím říct, že autor to umí.

Ajuszka

Zase super cteni :) Coben je zkratka borec,ale rozhodne to neni jeho nejlepsi :)

aja0661

Tohle byla moje prvni od Cobena a uplne me nadchla! Miluju tyhle zamotany zvraty. Ale je fakt, ze takovy konec jsem necekala a bylo to jedine dobre! Za me super a doporucuju! Mam pripravene i dalsi autorovy knihy, tak jsem moc zvedava.

MarieH

Děj je napínavý, čtivý, ale na konci je z toho klasická gansterka. Škoda, do půlky knihy to byl napínavý tajemný příběh.

Pavlína67

Myslela jsem, že knihu jen tak rozečtu a budu pokračovat další večer, ale už jsem ji neodložila... A za tento zážitek jsem autorovi velmi vděčná, neboť něco takového už se mi příliš často nestává.

agatha2

Opět další dobrý Coben. Já jem spokojená. Ano, jeho knihy jsou, jak někteří žehrají, až příliš překombinované, ale já jsem si na to u něj zvykla a už bych to ani nechtěla jinak. Líbí se mi, jak mě nakonec vždycky dostane

Prateri

Kniha poskytuje napínavý děj po celou dobu četby. A tak jsem četla a četla celý den.
V dalším komentáři bych jen opakovala, co napsali ostatní přede mnou. "Nikomu ani slovo" si zaslouží hromadu čtenářů i plný počet hvězdiček.

Didi15

Tak co k Harlamovi napsat. Jedině, že to opět mistrovský napínavý kousek. Bavilo mě to od začátku do konce. Jedině snad to, že bych to nechala zakončené dřív, než úplným přiznáním na konci.:)

PetK

Váhala jsem mezi 4 a 5 hvězdičkami. Kniha od začátku vzbuzuje napětí a zvědavost, líbí se mi střídání vyprávění v první a třetí osobě, dodává to švih a udržuje pozornost, nabízí různé úhly pohledu. Ke konci mi to připadalo malinko natahované, ale problém dočíst jsem určitě neměla. Byla to moje první kniha od autora a rozhodně se podívám i po dalších.

astroweb

Druhá autorova přečtená kniha, opět velmi čtivé, zajímavé.

AndyK

Myslím, že můj seznam oblíbených autorů se brzy rozšíří... Moje první setkání s panem Cobenem a musím říct, že jiskra přeskočila :-D Ne, teď vážně. Opravdu skvělý a do detailu promyšlený příběh. Klobouk dolů a těším se na další!

konicekbily

Pan spisovatel dokonale promyslel zápletku, pro svůj gradovaný příběch dosadil vhodné postavy a rozuzlením čtenáře potěšil. Jdu pro Váš další kousek, Mistře!