Nic nebude jako dřív

Nic nebude jako dřív https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490916/bmid_nic-nebude-jako-driv-VPd-490916.jpg 4 431 88

Will Trent série

V té čtvrti žili nejzámožnější a nejvlivnější lidé z celé Atlanty. Velmi jim záleželo na tom, aby k jejich honosným domům neměl přístup nikdo cizí. Teď se ale ukázalo, že opatrnosti opravdu není nikdy dost… Když Abigail Campanová jednoho odpoledne nečekaně přijde domů, ocitne se uprostřed svých nejděsivějších snů: na podestě leží její dospívající dcera a nad ní kymácí muž se zakrváceným nožem. Hrůznost toho výjevu dá Abigail dost sil na to, aby vetřelce zabila holýma rukama. A od té chvíle už v jejím životě nic nebude takové, jako dřív. Místní policie udělá hned zkraje několik nepochopitelných chyb, které nejenže ohrožují vyšetřování, ale vystavují nebezpečí další mladou dívku. Případu se proto ujme zvláštní agent Will Trent, který má k dispozici jen mlhavé stopy a kolegyni, která ho od prvního okamžiku nepokrytě nesnáší. Sotva se mohl ocitnout v méně výhodné pozici, ale on ví, že se musí obrnit a pátrat dál, protože v tomto případu má zlo vskutku ďábelskou podobu - a také velký časový náskok…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Domino

Fractured , 2008

TaLu
17.10.2016 5 z 5

Hlavní hrdina mi je opravdu blízký - dokazuje, že při stejných a to velmi těžkých výchozích podmínkách, nemusí život dopadnout vždy špatně. Samotný příběh nemá žádná hluchá místa. Tentokráte mne opravdu zaujal pohled do jednotlivých lidských osudů. Spisovatelku mám velmi ráda, protože u jejích knih nezůstávám jen na povrchu, ale skutečně nad příběhem uvažuji, jako by byl součástí mého života. Také jsem ocenila Epilog, protože autorka měla odvahu napsat "jak to bylo dál" - ono je jednoduché ukončit příběh vrcholnou scénou, ale po ní nastávají všední dny, ve kterých se zúčastnění museli naučit znovu žít. K samotnému ději nebudu nic prozrazovat, doufám že nikdy nikdo nebudeme muset prožívat nic podobného. Doporučuji k přečtení !

Colletka
11.09.2016 3 z 5

Po prvním dílu jsem se nemohla dočkat další její knihy. Začátek super, pak jsem se začala místy nudit. Po prokousání se 80% knížky dochází k jednoduchému rozuzlení? Čekala jsem mnohem víc.

Aymira
07.09.2016 5 z 5

Stejně kvalitní jako první díl, i když u této knihy mě malinko zklamal závěr. Myslím, že měl být víc rozpracovanější. Přece jen se nabízelo víc zlosynů a možnost více dějových linek, než kolik jich autorka knize přisoudila. Jako ženu mě zajímá i osobní příběh Willa a v skrytu duše mu fandím, aby poznal skutečnou lásku a odhalil své nitro daleko lepší ženě, než je Angie.

Fififjonka
14.08.2016 4 z 5

Rozvleklejší, než Triptych a hlavní zápletka ohledně zmizení dcery mě taky nezaujala tak, jako zápletka předcházející knihy. Naopak co chválím je přiblížení handicapu dyslexie. S Willem nelze než sympatizovat. Líbila se mi vedlejší linka s Willovým bývalým "kamarádem" z dětského domova. Čtivé, napínavé, jen škoda ne až zas tak gradujícího konce, opět v Triptychu je finále servírováno lépe.

martina.tim
30.07.2016 5 z 5

Opětovně skvělá kniha. Will je skvělý detektiv s pár chybami. Líbí se mi, že to není žádný playboy, ale normální chlap s normálními problémy. Angi mě pomalu začíná štvát tím, že se chová jak....V prvním díle jsem ji měla ráda, ale tady už moc ne. Will si zaslouží víc. Každopádně příběh byl poutavý a čtivý.

rengers
26.05.2016 4 z 5

Příběh je velmi pěkně napsaný, nechybí tam napětí a co se mi nejvíce líbí na jejich knížkách, je podrobný popis myšlenkových pochodů hlavních hrdinů, asi proto má takový úspěch u čtenářů!
Jednu hvězdičku dávám méně, protože se mi to zdálo zbytečně zdlouhavé.

Hanina61
14.05.2016 5 z 5

Moje druhá kniha od K. Slaughter, opět naprosto skvělá, sice ne až tak napínavá jako Triptych, ale pořád nadprůměrná krimi. O to víc pronikáme pod kůži Willu Trentovi, o to víc se seznamujeme s jeho soukromými ďábly i handicapem, a to se mi moc líbilo. Zcela vyloučeno, aby hlavní hrdina nepřirostl čtenáři k srdci. Neméně zajímavá je postava Faith. Jsem nadšená, už mám přichystanou Genesis.

strippedd
10.05.2016 4 z 5

Splněno, přečteno. U Karin jsem si tak zvykla na ty nechutnosti,že mi možná v téhle knize chyběly. Samozřejmě příběh opět propracovaný do detailů. Spokojenost

Acquenta
05.03.2016 5 z 5

Další skvělá věc od Karin, začínám mít pocit, že psát špatné knihy ani neumí :-)

konicekbily
01.03.2016 2 z 5

Po strhujícím začátku přišla rozvláčná a někdy, do šíře se rozbíhající, mezihra. Kdyby knížka měla o sto stran méně, Karin by mne hodně moc potěšila. První díl byl mnohem lepší.

Laf
24.02.2016 4 z 5

Moc pěkný a čtivý díl. Velmi dobrá zápletka, protože bylo těžké si správně tipnout, kdo za vším stojí. Můžu jen doporučit.

Danago
08.02.2016 3 z 5

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout. Opravdu velmi čtivý a napínavý román. Moc se mi líbila a už se těším na další knihu této autorky.

lenkavildomcova
19.01.2016 5 z 5

Skvělá... Doporučuji

p.svatka
13.12.2015

Opravdu velmi čtivý a napínavý román. Hned od začátku plný napětí, ani chvilku jsem se nenudila.

Racill
28.10.2015 4 z 5

Supr detektivní román

ritta
15.09.2015 4 z 5

Perfektní,knihy autorky většinou přečtu za dva večery.

Cuprinka
21.07.2015 5 z 5

Opět perfektní počtení, nešlo se od knížky odtrhnout, čte se opravdu samo :)

BlackFun
10.07.2015 5 z 5

Výborná detektivka, která nabízí daleko víc než klasické tuctové a prvoplánové detektivky. Od knížky jsem se nemohla odtrhnout :) Karin je prostě extra třída!

nejpet
04.07.2015 5 z 5

Opět skvělé! Baví mě, že to není jen detektivka, ale má i psychologický a lidský přesah.

Dumicek
25.05.2015 5 z 5

Opět supr počteníčko. Sice čtu knihy napřeskáčku, ale vůbec mi to nevadí ;) Prostě zbožňuji Willa Trenta :) Karininy knihy jsou do jedné prostě skvěle napsané a vždy mají vše co má správná detektivka mít.