Nic nebude jako dřív

Nic nebude jako dřív https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490916/bmid_nic-nebude-jako-driv-VPd-490916.jpg 4 431 88

Will Trent série

V té čtvrti žili nejzámožnější a nejvlivnější lidé z celé Atlanty. Velmi jim záleželo na tom, aby k jejich honosným domům neměl přístup nikdo cizí. Teď se ale ukázalo, že opatrnosti opravdu není nikdy dost… Když Abigail Campanová jednoho odpoledne nečekaně přijde domů, ocitne se uprostřed svých nejděsivějších snů: na podestě leží její dospívající dcera a nad ní kymácí muž se zakrváceným nožem. Hrůznost toho výjevu dá Abigail dost sil na to, aby vetřelce zabila holýma rukama. A od té chvíle už v jejím životě nic nebude takové, jako dřív. Místní policie udělá hned zkraje několik nepochopitelných chyb, které nejenže ohrožují vyšetřování, ale vystavují nebezpečí další mladou dívku. Případu se proto ujme zvláštní agent Will Trent, který má k dispozici jen mlhavé stopy a kolegyni, která ho od prvního okamžiku nepokrytě nesnáší. Sotva se mohl ocitnout v méně výhodné pozici, ale on ví, že se musí obrnit a pátrat dál, protože v tomto případu má zlo vskutku ďábelskou podobu - a také velký časový náskok…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Domino

Fractured , 2008

petrzel
06.02.2015 5 z 5

Pěkný a napínavý co k tomu říct jiného. A jdu na další už se těším.

sovic
05.01.2015 4 z 5

Kniha to spatna neni, ale na prvni dil o Willovi to nema. Nevim proc, ale u prvni knihy, kde clovek uz v prvni pulce vedel kdo je tim spatnym, tak byla hodne napinava az do konce. Zatimco u teto, mi to napinave az tak neprislo, a to i presto, ze se vse rozuzlilo az v zaveru.
Ale i tak dobra kniha

NicaCola
17.10.2014 5 z 5

Jedna z nejlepších detektivek, co jsem kdy četla :-)

Alex732
10.10.2014 4 z 5

Celkem chytlavá kniha. Chvilku jsem byl přesvědčený, že to udělal někdo jiný než jak to nakonec dopadlo.

agar
09.10.2014 5 z 5

další skvělá detektivka!

cie
25.09.2014 5 z 5

Zase skvělá detektivka! Ale doporučuju si všechny knihy od Karin seřadit podle roku vydání a číst je v tomto pořadí, protože příběh Willa Trenta a Sáry Lintonové se po druhé/třetí knize prolínají a ve 3.dílu série s Willem narazíte na věci, které se odehrály v sérii se Sárou až v posledních dílech. Takže když čtu obě série zárověň, tak jse se připravila o překvápko, jak série se Sárou dopadne!!!!! :-(

Er.es
21.07.2014 3 z 5

Slabý díl oproti jedničce, který mě pohltil. Nekonečné žvatlání a věty typu "shrneme si, co víme". Možná mou objektivnost snižuje fakt, že jsem si zvykla na Johna z jedničky a chyběl mi:-) Ani žádné další seznamování s Willem, jen to, co "už víme". Malá plusová hvězda za Faith. Doufám, že trojka bude lepší:)

Moňa69
28.05.2014 4 z 5

Karin Slaughter opět nezklamala, udržuje čtenáře od první do poslední stránky v napětí, které chytře dávkuje, aby jej najednou nebylo moc. Obsahově mírně slabší než ostatní díla z pera této autorky, ale stále výborné.

šipek
02.05.2014 4 z 5

Tak po přečtení serie knih Grant County s detektivem Jeffrey Tolliverem jsem se vrhl na další sérii. Je to má oblíbená spisovatelka tak doufám,že i tato serie knih bude výživná,ikdyž se mi tato kniha zdála že nedosahuje kvality první serie. Ale již jdu na další.

Zlosynus
30.03.2014 3 z 5

po všech stránkách velmi průměrná. neurazí, ale ani nenadchne. prvních pár stránek je úplně super - to jsem si řikal tvl tvl brzdi holka, todle tempo je vražedný, no a pak začne brzdit (asi tak od pátý stránky) a jede bez napětí, pořádné akce, zvratů :-)

Ree.
15.03.2014 5 z 5

Knížku jsem měla půjčenou a docela lituji, že jí nemám doma, protože jsem jí přečetla jedním dechem a rozhodně v budoucnu chci si přečíst další od této autorky! =)

Vendiii1
23.02.2014 4 z 5

Karin Slaughter prostě umí psát a dokáže čtenáře udržet v napětí. První případ Willa Trenta se mi tedy líbil o něco víc, ale to nesnižuje kvalitu tohoto druhého dílu.

Adria Orici
13.02.2014 5 z 5

Karin píše až mě mrazí . Kniha je čtivá , napínavá a svým způsobem zvrhlá.

Petr K.
30.01.2014 2 z 5

Tak mam pocit, ze jsem cetl neco jineho, nez ostatni. Mam stejny nazor, jako ,,Enolain,,. Napinava jen prvni stranky, pak je cela pouze vysetrovani bez sebemensiho napeti a nakonec uz jen cekate, v jakem stavu najdou pohresovanou. Bohuzel, pro me zklamani, predchozi kniha byla uplne na jinem levlu, tam se rozhodne clovek nenudil.

michalka S.
25.01.2014 5 z 5

Kniha se mi moc byla velmi zajima !!! hlavne hlavni hrdina Will Trent.

pamica
24.09.2013 4 z 5

Dobrá detektivka, u které se nenudíte. Zajímavé rozuzlení na konci mne dost překvapilo. Můžu jen doporučit-ani tentokrát jsem se u Karin Slaughter nezklamal.

MaLoMe
08.05.2013 5 z 5

Velmi dobre napísané. Kniha má spád, je uveriteľná a napätie drží čitateľa až do konca. Will Trent je zaujimavá postava a už sa teším na ďalšiu knihu zo série.

Spark
06.05.2013 4 z 5

Skvělá kniha, zajímavá a napínavá. Nejsem dobrý detektiv, takže jsem do poslední chvíle netušila, kdo je vlastně skutečný pachatel.... ;) Moc se mi líbila a už se těším na další knihu této autorky.

macer1991
23.03.2013 4 z 5

Vyborne detektivka s nepredvidatelnym zaverom

Jajulle
08.02.2013 4 z 5

Velmi čtivá a napínavá jako všechny díla od této autorky.