Nic nebude jako dřív

Nic nebude jako dřív https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490916/bmid_nic-nebude-jako-driv-VPd-490916.jpg 4 431 88

Will Trent série

V té čtvrti žili nejzámožnější a nejvlivnější lidé z celé Atlanty. Velmi jim záleželo na tom, aby k jejich honosným domům neměl přístup nikdo cizí. Teď se ale ukázalo, že opatrnosti opravdu není nikdy dost… Když Abigail Campanová jednoho odpoledne nečekaně přijde domů, ocitne se uprostřed svých nejděsivějších snů: na podestě leží její dospívající dcera a nad ní kymácí muž se zakrváceným nožem. Hrůznost toho výjevu dá Abigail dost sil na to, aby vetřelce zabila holýma rukama. A od té chvíle už v jejím životě nic nebude takové, jako dřív. Místní policie udělá hned zkraje několik nepochopitelných chyb, které nejenže ohrožují vyšetřování, ale vystavují nebezpečí další mladou dívku. Případu se proto ujme zvláštní agent Will Trent, který má k dispozici jen mlhavé stopy a kolegyni, která ho od prvního okamžiku nepokrytě nesnáší. Sotva se mohl ocitnout v méně výhodné pozici, ale on ví, že se musí obrnit a pátrat dál, protože v tomto případu má zlo vskutku ďábelskou podobu - a také velký časový náskok…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Domino

Fractured , 2008

Bakana
21.04.2024 4 z 5

(SPOILER) Trochu mi vadí, že vyšetřovatel neumí číst a psát. To mi připadá až moc nereálné. Ale jinak dobré, hodnotila bych to na 3,5*

harena
03.04.2024 5 z 5

Akce a napětí od prvních stránek a s Willem Trendem nelze než sympatizovat. Napínavé, čtivé, promyšlené a už téměř od začátku překvapující. V této sérii určitě budu pokračovat.

kalache
22.12.2023 4 z 5

...v dnešní době je jediná možnost,jak zabránit dítěti aby sešlo na zcestí - pustý ostrov...

maličkán
09.12.2022 5 z 5

Na rozdíl od Triptychu se mi tento díl velice líbil. Žádná hluchá místa, musím hodnotit plným počtem hvězdiček. A hned otvírám další díl : Genesis.

Pája699
22.11.2022 4 z 5

Druhá kniha od autorky…myslím si, že si mě autorka postupně získává na svoji stranu :-) U prvního dílu mi trvalo se začíst..takový pomalejší rozjezd. Druhý díl měl naopak raketový start, ale pak se to na chvilku zadrhlo a vleklo se. Ke konci to zase začne nabírat na obrátkách a nejde se o děje odtrhnout. Will Trend je sympaťák a jeho postava mě baví :-) toho jsem si oblíbila hned a těším se na jeho další případ. Jsem zvědavá, jak jim to bude klapat s Fait .-)

judith141
28.10.2022 5 z 5

Další skvěle napsaný díl!!

Jiparis
01.09.2022 5 z 5

Zajímavá detektivka, přežít neznamená, že život po půjde ve stejných kolejích.

mataj
29.03.2022 5 z 5

Další velmi povedený díl, i když první byl malinko lepší. Will Trent je docela netypický vyšetřovatel, ale mně hodně sympatický, s pohnutým dětstvím a s poruchou čtení, kterou se snaží skrýt před okolím. Jsem zvědavá na další díly...

careras.c
16.01.2022 5 z 5

výborné ….

TeaPeter
22.12.2021 5 z 5

Vynikající kniha. Příběh působí velmi uvěřitelně. Když tedy ohlédneme od dost malé pravděpodobnosti, že se na jednom místě v jednom ději sejde tolik lidí z dětských domovů a tolik dislektiků. Ale budiž. Konec vyznívá velmi reálně. Žádný Hollywood, takhle by to opravdu dopadnout mohlo. Každý si odnesl své šrámy a musí doufat, že s nimi dokáže žít dále.

Olous1
28.10.2021 5 z 5

Za mě opět perfektní postavy a skvělé počteníčko. Tato série je skvělá, doufám že to bude dál dobře pokračovat.Will Trend je mi sympatický, i když trochu stydlivý. Za mě 100%.

hanzmb
19.04.2021 4 z 5

Sára z Grant County mi byla mnohem víc sympatičtější. Ale postupně přicházím na chuť i dyslektikovi Willovi. Ale už to s nimi autorka trochu přehání. Naštěstí v tomto dílu situaci vylepší nová parťačka. Jsem zvědav jak se to bude v příštích dílech líbit Angie. Zajímavé téma, už to sice není pedofilie, ale ty psychické manipulace jsou stejně příšerné. Určitě stojí za to se do Atlanty zase podívat.

Grety
24.01.2021 4 z 5

Will je prostě šikovný, stydlivý chlapík ????. Zajímavé téma, dost zvrhlíků i nová parťacka se mi líbí ..

jankaander
12.12.2020 5 z 5

Super jako minule, pokracuji dál....

vera4669
29.09.2020 3 z 5

Po prvním setkání s Willem jsem také byla natěšená, ale tohle bylo trochu zklamání, konec to vylepšil, ale celkově kniha místy nudila, nicméně dám ráda další díl

jfialova
16.02.2020 3 z 5

V porovnání s podobnými knihami je tato o něco slabší. Téma dobré, hlavní hrdina je velký sympaťák, ale celé dohromady to bylo tak nějak slabší. Myslím, že autorka nevyužila celý potenciál příběhu, něco tomu chybí...

ewisek22
12.02.2020 4 z 5

Co se týče toho nej v knize, tak to je rozhodně začátek knihy...no a pak se to soustřeďuje na vyšetřování atd.. a za to dávám v podstatě jen ty čtyři hvězdičky oproti mým tradičním pěti u této autorky. Byla to nudička:) A hlavně...jako kde je sakra Angie???!!!! Já ji chci zase na scéně jako...Faith ji nikdy nemůže nahradit! A za to má taky proto jen čtyři hvězdičky.

kahuda01
21.10.2019 3 z 5

Jsem zklamán, po prvním "Willovi" jsem byl natěšený na pokračování a nuda, nuda, zbytečné opakování faktů, konec to trochu zachránil, jinak bych dal 2 hvězdy.

monte
14.09.2019 4 z 5

Moje první kniha od autorky a určitě si přečtu další

Evule *
02.09.2019 5 z 5

Mě se kniha líbila, napínavé až do konce. Opět sahám po další v sérii... Will je sympaťák :)