Nezkrotný horal ekniha

Londýn 1817: Zásluhou svého zamilovaného bratra se skotský horal Arran MacLawry ocitne uprostřed společenské sezony na maškarním plese a nechce nic, než se trochu rozptýlit od domluveného zasnoubení – a takové rozptýlení by mohla představovat chytrá dívka s kaštanovými vlasy v masce lišky… Jenže se ukáže, že jde o vnučku Campbella, náčelníka klanu, s nímž MacLawryové už dlouho soupeří. Přestože mezi jejich rodinami vládne jakés takés nevraživé příměří, láska k ohnivé Mary Campbellové je neslýchaná představa dokonce i pro divokého Skota…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426282/big_nezkrotny-horal-D40-426282.jpg 4.293

Skandální Skotové 2.

Vydáno: (ekniha), Baronet

Rogue with a Brogue, 2014

Kniha Nezkrotný horal

uminaa

Koniec už som vedela hneď na začiatku, ale veľmi som sa tešila na výpravu s Arranom a Mary. Išlo o príbeh Romea a Júlie vo vresovej farbe, ale našťastie nie s tragickým koncom. Veľmi som im samozrejme fandila a preklínala oba rody, že sa stavali proti ich láske a Ranulf ma pekne vytočil svojím správaním, našťastie to na konci napravil. A ešte na margo - Maryina teta a strýko si získali moje srdce

alzbeta4340

Červená knihovna až s netypicky precizně a podrobně vystavěnou zápletkou týkající se nevraživosti mezi skotskými klany. Domluvené sňatky a nařízené chování, pravidla, která neplatí úplně stejně pro všechny - to vše tady najdeme. Vše okořeněné humorem, dobrodružstvím a láskou s dobrým koncem.

Ála1968

Nádhera,i tento 2.díl je skvělý jako 1.díl.Byla tam romantika,dobrodružství,prostě nádhera.Už se těším na další díly.

munka
21.12.2020

Oproti prvému dielu sa mi to páčilo viacej. Romantika, dobrodružstvo, sympatickí hlavní hrdinovia a očakávaný záver. Teším sa na pokračovanie.

petulkapeta
17.11.2020

Tak začalo to romantikou,ktere přešlo v dobrodružství a skončilo tak jak melo..vážně pekny příběh:)

Maruš.D
27.08.2020

Za mě naprosto nejlepší z celé série. Pokud to ještě není zfilmované, tak bych tak učinila :D.
Bavila jsem se celou dobu, postavy byly sympatické, děj tak akorát napínavý, romantický a dobrodružný. Zakázaná láska je vždy zajímavá. Arrana jsem si oblíbila ze všech nejvíc, jak je upřímný, rozumný a sexy- zabijácká kombinace. Mary jsem také měla ráda, hlavně když si uvědomila co chce a šla si za tím. Super dvojice!

AKO
25.08.2020

Příjemná oddechovka.

Zaboracka
01.07.2020

Tento díl nevtíravě navazuje na ten předchozí. Opět bravurně napsáno. Romantika jak má být!