Nesmrtelnost

Nesmrtelnost https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/899/bmid_nesmrtelnost-0mW-899.jpg 4 1265 143

Nesmrtelnost nejúplněji z celého dosavadního Kunderova díla ztělesňuje román jako hravý nápad, který se rozvíjí před čtenářovýma očima, a přitom strhuje do hry autorův skvělý intelekt i silnou obraznost, takže hravá poloha je kontrapunktována osudovými tématy lásky a předstírání, pravdy a lži, složitosti života a smrti.

Sierra88
02.04.2011 5 z 5

Nesmrtelnost byla s cela unikátní kniha, která mně zaujala jiným pohledem na svět než se ve skutečnem světě sřazořítek setkáváme nebo aspoň u některých lidi! Příběh o Napoleonovy a básníkovy Goethem velice inspirativní ale hlavně kurevský zajímavá.

Monty
30.11.-0001 5 z 5

Perfektní...

Parník
30.11.-0001 5 z 5

Zde si každý najde své, nad každou stranou se člověk musí zamyslet, vidíte problémy a věci z vašeho běžného života v jiném světle nebo tak, jak by vás nenapadlo nad nimi přemýšlet. Kundera je zde spíše filozofem, děj není tak podstatný.Podle mě určitě jeho nejvyzrálejší kniha a všem, kterým nevadí složité úvahy nad knihou doporučuju.