Nepouštěj se mé ruky

Nepouštěj se mé ruky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400571/bmid_nepoustej-se-me-ruky-PBL-400571.jpg 4 191 60

"Napětí, dlouho plánovaná pomsta a vzrušující zvraty. Francouzský thriller ověnčený řadou ocenění. Slunce, palmy, tyrkysové vody oceánu, ostrov Réunion a mladý pár s šestiletou dcerkou na dokonalé dovolené. Ta se ale brzy změní v noční můru, když Liane zničehonic zmizí a nechá za sebou jen rozházený pokoj. Její manžel Martial nejprve spolupracuje s policií, ale pak se i s dcerou dává na útěk. Z truchlícího manžela se v očích policie rázem stává hlavní podezřelý a hon na domnělého vraha a únosce dcery začíná.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Motto

Ne lâche pas ma main , 2014

čef
08.09.2023 4 z 5

Vcelku exotický příběh z ostrova Reunion je rovněž i dosti napínavý, vždyť se jedná o mnohé vraždy a jiná neštěstí. Styl vyprávění, plný všelijakých odboček a opakování mi však příliš nesedl. Rovněž hluboké sondy do duší všech možných hybatelů děje vše jenom zamlžovaly a komplikovaly. Celkově vysoká úroveň, na kterou nemám.

Grety
14.06.2023 2 z 5

Ten příběh mi přijde trošku nevyvážený, většinu knihy jsem se nutila číst dál a pak mě chvíli bavila. Oceňuji postavu hlavního hrdiny a jeho vytrvalost.

twigxi
16.03.2023 3 z 5

Nemela jsem velka ocekavani a tak jsem ani nebyla zklamana. Naopak, docela se mi libil styl psani autora. Jako nenarocnou cetbu na dovolenou muzu doporucit.

anezur33
13.02.2023

Zajímavá kniha.

malen
21.08.2022 4 z 5

Trošku to trvalo, než mě to začalo bavit, ale jsem ráda, že jsem neodložila. Ke konci se to pěkně rozjelo .. V těch postavách na začátku jsem se trochu ztrácela a i během čtení jsem si říkala, jestli tam měly nějaký význam, protože jsem chvílemi musela přemýšlet, koho to vlastně vyslýchají. Ale v hlavních postavách zmatek nebyl a pak to mělo spád. Za mě dobrý.

Belanna
31.07.2022 4 z 5

Povedená a zajímavá detektivka.
Tentokrát je tématem touha po pomstě, která zamotá hlavu takřka všem na ostrově.
Svižný děj plný zvratů, postavy nejsou nijak nepříjemné. Použití dialogů, místy vtipných, ještě více připoutá čtenáře, stejně tak i zajímavé popisy ostrova a povah obyvatel.
Michel Bussi si právem vysloužil post na místě mých oblíbených autorů.

pohoda58
30.11.2021 4 z 5

Zajímavá, čtivá knížka.

jarin58
08.08.2021 4 z 5

Dobrá kniha,bylo jasné že hlavní podezřelý není pachatel a v poslední třetině jsem uhodl kdo jím je.To se mi stává málokdy.

Hakate
30.07.2021 3 z 5

Kniha nebyla špatná, zajímavý děj plný zvratů. Ze začátku jsem se trochu ztrácela, v půlce jsem měla chvíle, kdy mě kniha spíše nudila, ale ke konci už jsem se nemohla odtrhnout.

Devorah
15.05.2021 3 z 5

Z této knihy jsem po jejím přečtení stále v rozpacích. Není to vyloženě špatná kniha, ale ani dobrá. Má pár hodně dobrých a napínavých momentů, ale bohužel má také více než dost utahaných a nudných pasáží, které celou knihu dost sráží. Námět sám o sobě je dost dobrý, nicméně autorův styl zase celou knihu posouvá o několik hodnocení dolů. Ve finále mne už vlastně ani nezajímalo, kdo, proč, kvůli čemu.....ale, proboha, už bude konec?
Své čtenáře si kniha bezesporu najde, záleží na tom, co od knihy kdo očekává. Já očekávala víc, než mi zdaleka mohla nabídnout.

keri.H
24.02.2021 3 z 5

Děj příběhu se mi líbil, ale bylo tu až moc věcí, co mi vadily a místy to bylo přehnané. Konec byl skvělý a i díky němu bych dala knize 3,5.

Sofonisba
19.01.2021 5 z 5

Michael Bussi opět nezklamal. Thriller plný zvratů, kde nic a nikdo není takové, jak se jeví. A rozuzlení zápletky se dočkáte až na posledních stránkách. Doporučuji si přečíst

surikata246
09.10.2020 4 z 5

Trochu spletitý příběh lásky a pomsty ,chvílemi zdlouhavé a nudné.

Allla9
20.09.2020 5 z 5

Příběh plný zvratů, lásky, nenávisti, touhy po pomstě, vytrvalosti. Opět kniha, která se četla jedním dechem.

Stella_Reed
30.07.2020 4 z 5

Knížka se mi četla moc pěkně. Sice jména postav jsou neobvyklá, ale nepletla se mi ????. (Jsem zvyklá spíš na anglická jména). Postupné odkrývání pravdy se mi moc líbilo, děj měl spád.

Hvězdinka
30.04.2020 3 z 5

Autora mám moc ráda, hlavně jeho lekníny. Tato kniha mi přišla slabší, neříkám, že je špatná, ale tak nějak jsem čekala něco wau a to se tentokrát nedostavilo. Ale určitě doporučuji, autor je zářivou hvězdou ve svém oboru.

RonnieSmithx
03.03.2020 3 z 5

Tahle knížka mi ale dala. Celou dobu jsem uvažovala, jestli mám jít spát anebo ji dočíst. Je 1:36, co myslíte, že vyhrálo?
Ze začátku jsem si nebyla moc jistá, jestli se příběhu podaří mě vtáhnout do děje, ale nakonec jsem hltala každé slovo. Měla jsem strach, husí kůži a občas se i pousmála. Dobrá knížka. Dostává ode mě lepší tři hvězdičky a já teď konečně můžu jít v klidu spát, dokud se zase nepustím do čtení něčeho temnějšího.

Natykantnerova
19.02.2020 5 z 5

Skvělá knížka! Naprosto překvapivý konec. Takhle zajímavou knihu jsem dlouho nečetla. Od knihy se nedalo vůbec odtrhnout. A když už jsem od ní musela odejít, úplně jsem se těšila na pokračování. Moc doporučuji.

soukroma
11.01.2020 5 z 5

Paráda: skvělé a napínavé čtení, z perfektně popsaného exotického ostrovního prostředí.

Nevím, proč jsem dosud autora odkládala na později...

princesse
02.08.2019 5 z 5

Skvělý thriller, přečteno za necelé dva dny! Opravdu velmi čtivé, téma, zpracování, popisy ... za mě super a opravdu moc jsem si to užila. Oproti mé "seznamovací" knize od tohoto autora - Nikdy nezapomenu, úplně jiná káva. Rozhodně za mě silnější a kvalitnější. Doporučuji.

thrillery pro ženy

Michel Bussi
francouzská, 1965
2017  80%Černé lekníny
2016  80%Vážka
2016  77%Maminka neříká pravdu
2018  74%Nepouštěj se mé ruky
2018  79%Nikdy nezapomenu

Kniha Nepouštěj se mé ruky je v