Najtemnejší úsvit

Najtemnejší úsvit https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396300/bmid_najtemnejsi-usvit-1IA-396300.jpg 4 330 93

Študentke medicíny Charlotte unesú syna Lucasa. Stačila chvíľka nepozornosti v parku. Po desiatich rokoch je z Charlotte pneumologička, má posttraumatickú stresovú poruchu a nedokáže pracovať s deťmi. Porter je otec malého Travisa. Chlapček má silnú astmu a chradne. Keďže Charlotte má povesť odborníčky, zúfalý otec chce, aby syna liečila ona. Charlotte je však neoblomná ? žiadnych detských pacientov neprijíma. Na pikniku, ktorý každoročne organizuje Charlottin kolega pre klientov, si Porter padne do oka s príťažlivou, dosť rezervovanou tmavovláskou. Vtedy ešte netuší, že sa zahľadel do Charlotte. Vrhnú sa do vášnivého ľúbostného vzťahu. Obaja sú poznačení tragédiami z minulosti a Porter sa trpezlivo snaží preniknúť pod Charlottin pancier. Stále sa však neodváži požiadať ju, aby Travisa liečila. Vie, že by Charlotte stratil. Mladá lekárka sa ani po toľkých rokoch so synovou stratou nezmierila. Stále verí, že raz sa Lucas nájde. Najtemnejší úsvit je prvou časťou strhujúceho, iskrivého dvojdielneho románu pre ženy od bestsellerovej autorky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Darkest Sunrise , 2017

dorkas
09.04.2019 4 z 5

Na knihu som narazila náhodou. Nepatrí medzi moje klasické žánre, ale odkedy som ju dočítala, nemôžem na ňu prestať myslieť. Za mňa jednoznačne OBJAV roka! Kolečká šrotujú v hlave - fakt odporúčam všetkými desiatimi. Charlotte a Portera som si obľúbila, aj vtipné dialogy a pomaly sa rozvíjajúci romantický vzťah medzi nimi dvomi príjemne prekvapili.

domina
03.04.2019 5 z 5

Brečela jsem skoro celou knihu. Celou dobu jsem tušila jak to skončí, ale stejně jsem byla napjatá do poslední chvíle. Nemůžu se dočkat pokračování

Lenny.Wolf
02.04.2019 4 z 5

Sice byl konec lehce předvídatelný, ale nic to neměnilo na tom, že mě kniha chytla od první stránky až do konce. Už aby byl srpen a vyšel druhý díl!

Kvetulina
02.04.2019 5 z 5

Skvělá kniha, přečteno na jeden zátah. Za mě zbytečné vulgarismy , které se daly nahradit vhodnějšími výrazy, ale jinak moc pěkně zpracované téma. Hned teď bych chtěla pokračování :-) :-)

Ivulka432
31.03.2019 5 z 5

Krásný hluboký příběh! Asi kdo nezažije, nikdy hloubku smutku nepochopí. Na mě trochu více vulgárních slov, ale za propracovanost a opravdovou hloubku příběhu odpouštím. Přečteno během jednoho dne - už aby bylo to slibované pokračování knihy vydáno.

EvaSupovic
22.03.2019 5 z 5

Wau, prostě wau....tak tohle jsem přečetla jedním dechem a nemůžu se dočkat pokračovaní.

Pípasek
20.03.2019 5 z 5

Nádherný příběh, přečteno na jeden zátah.

veronika0382
18.03.2019 5 z 5

Tohle bylo velice vážné a smutné téma, u kterého jsem mnohokrát během čtení plakala. Popis emocí, citů, lásky, ale také bolesti, beznaděje, ztráty a té černé temnoty mě úplně rozebral na kousíčky. Nejtemnější úsvit s vámi sestoupí na samotné dno lidské existence, a když už se vám bude zdát, že jste z pekla vystoupili, tak vás opět stáhne s sebou do absolutní temnoty! Nemůžu se dočkat druhého dílu! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

LilianaFalcon
11.03.2019 5 z 5

Opravdu dobře napsaný emotivní příběh. Trochu mi to připomínalo seriál Odložené případy.
Otevřený konec si tedy dle mého autorka mohla odpustit. Ději by víc slušel jeden pořádný román a ne dvě kratší novely.

AliceTief
06.03.2019 5 z 5

Hodně silné téma, ale dobře napsané, v průběhu knihy už vám postupně dochází jak se to asi vyvine, ale stejně vás to nutí číst dokonce....už aby byl druhý díl

PetraN17
02.03.2019 5 z 5

Ach jo, proč jsou teď všechny pěkné knížky na pokračování??
A ještě díly vychází dlouho po sobě.....
Moc se těším, ale jsem tak zvědavá na konec, i když je jasné jak to skončí - nebo ne??

lovemanner
01.03.2019 5 z 5

Tesim se na dalsi dil!

ptavichripkaa
23.02.2019 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Přečetla jsem ji během pár hodin. I když pointu tušíte stejně hltáte každé slovo až do konce. Jediné co mě fakt štve je, že pokračování bude Až v srpnu.