Nebezpečná podoba

Nebezpečná podoba https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174094/nebezpecna-podoba-AZQ-174094.jpg 4 334 68

Žila život jiné ženy… a milovala jejího muže. Havárie letadla mířícího do Dallasu nebyla pro televizní reportérku Avery Danielsovou pouze osobní tragédií. Byl to zásah osudu, který jí nabídl skvělou možnost profesionálního vzestupu, ale dosadil ji také do role klíčové postavy dramatu nenávistné vášně a smrtelné touhy. Po neštěstí byla kvůli závažným zraněním nucena prodělat plastickou operaci. Díky ní získala podobu oslňující, ale sobecké Carole Rutledgeové, za manžela kandidáta na senátora a jako rodinu mocnou texaskou dynastii. V době, co ležela bezmocně v nemocnici, došla k děsivému zjištění: kdosi plánuje vraždu Tatea Rutledge. Kdosi z okruhu jeho blízkých. Takže aby zachránila muže, kterého miluje, musí přijmout život jiné ženy se všemi nebezpečími a riziky, které to přinese…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Mirror Image , 1990

TaLu
09.05.2017 4 z 5

Začetla jsem se do jedné ze starších knih autorky. Záměna osob není ojedinělou zápletkou. Ale byla dobře zpracována, četlo se mi dobře, dokonce ani konec mi nepřišel nevěrohodný, neboť už asi od poloviny knihy jsem měla podezření. Jediné, co se mi zdálo trochu nepravděpodobné, je na jedné straně neschopnost odpustit dávnou vinu a na straně druhé přehlížet naprostý vztahový chaos v současné rodině a někdy také přehnané chování určitých postav. Víc prozrazovat nebudu. Jako oddechový román doporučuji a detektivní zápletka knihu jako vždy vylepšuje. Sama autorka se podle mého názoru baví u psaní těchto knih více, než u těch čistě milostných příběhů.
Jednu hvězdu přidávám za ten fakt, kterému sama věřím - že pomsta stravuje více toho, který nedokáže odpustit, než ty, jimž je určena. Podobně závist.

Michaela_
01.05.2017 3 z 5

Poprvé jsem si u knihy od S. Brown říkala, kdy už nastanou nějaké zvraty a posun v ději. Hlavní hrdinka mě tentokrát trochu (více) iritovala, což by se dalo přijmout, avšak závěr knihy byl až přehnaný a zbytečně snížil kvalitu celé knihy.

AnetaKor
09.04.2017 3 z 5

Taková kombinace červené knihovny a trileru.... Nedovedu si představit, že by mi do života zasahoval a lezl někdo, jako osoby v knize sobě navzájem. Některé charaktery jsou vyloženě na to, aby s nimi člověk pořádně zatřásl, aby se probraly. Jediné, co je opravdu překvapivě, je konec....

Zuzka222
30.03.2017 3 z 5

Ke konci už moc překombinované a celé dost neuvěřitelné. Kniha se ale čte dobře a poslouží jako nenáročná oddychovka po náročném dni.

akdar72
05.01.2017 5 z 5

Každá její kniha je jiná, nemá tendenci se opakovat jako jiní autoři.

Ladiva
17.08.2016 3 z 5

Príjemný, aj keď dosť predvídateľný, "slaďák" s kriminálnou zápletkou.

raty
18.07.2016 5 z 5

Kniha od Sandry Brown není nikdy zklamání. Tato mi nějak unikla, když vyšla. Rok vydání originálu je dokonce 1990 - proto jsou některé věci v knize zastaralé, jako třeba identifikace obětí neštěstí. Ale přesto velmi dobré a napínavé čtení.

Pest
16.07.2016 5 z 5

Propletenec vztahů, společný interes na vítězství ve volbách a virtualita v jednání jednotlivých osob dostatečně poutá zájem čtenářů. Pozitiva i negativa se střídají v množství překvapivých změn, což zvyšuje čtenářův zájem, i když mnohé z nich jsou pouhým laciným doplňkem děje. Co však autorka přepískla, bylo rozuzlení v závěru knihy. Dovoluji si dokonce přisadit v názoru, že tímto v podstatě znevážila celé čtyřsetstránkové snažení. Přesto knihu čtenářům tohoto žánru doporučuji.

majík1
04.07.2016 5 z 5

Tato kniha hodně dobrá

ovpana
05.12.2015

Pěkný příběh , hezký se čte

missa85
11.09.2015 4 z 5

Ale joo, dala se :-) V každém případě námět celkem zajímavý, jen mi to občas přišlo trošku přitažené za vlasy.

zuzepka
15.12.2014 3 z 5

Odpočinkové čtení se zajímavou zápletkou.

zoew
03.07.2014 4 z 5

Kniha se čte dobře, ale některé pasáže se trochu vlečou. Román mohl být tak o 50 stran kratší.

vlastus52
21.04.2014 5 z 5

Kniha se velmi dobře čte, moc se mi líbila

Mirkaha
19.02.2014 5 z 5

Úžasná knížka plná děje. Napětí až do konce.Četlo se to jedním dechem. Vřele doporučuji. Toto bylo první dílo od této autorky a byla jsem nadšená.

klarka61
29.12.2013 5 z 5

Pěkná kniha, vtáhla do děje a nešlo se odtrhnout, hlavně v závěru. Ale to rozuzlení...Přinejmenším překvapivé.

Barunka339
22.09.2013 5 z 5

Super kniha...hltala jsem ji očima :-)

lenocka2013
17.09.2013 5 z 5

Príbeh ma doslova očaril. Nemohla som od knihy odtrhnúť zrak. Musela som čítať a čítať, dokiaľ som už nebola na konci.

Evaevelína
23.05.2013 5 z 5

musím souhlasit...Moc pěkná kniha,která mě úplně vtáhla do děje.Musím jen dodat,že rozuzlení bylo pro mě blbý a to nemyslím Avery s Tatem ale ..??

pipuska73
15.04.2013 5 z 5

Pěkný příběh, souhlasím, že kniha patří mezi ty nejlepší.

pro ženy thrillery

Sandra Brown