Nebezpečná podoba

Nebezpečná podoba https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174094/nebezpecna-podoba-AZQ-174094.jpg 4 334 68

Žila život jiné ženy… a milovala jejího muže. Havárie letadla mířícího do Dallasu nebyla pro televizní reportérku Avery Danielsovou pouze osobní tragédií. Byl to zásah osudu, který jí nabídl skvělou možnost profesionálního vzestupu, ale dosadil ji také do role klíčové postavy dramatu nenávistné vášně a smrtelné touhy. Po neštěstí byla kvůli závažným zraněním nucena prodělat plastickou operaci. Díky ní získala podobu oslňující, ale sobecké Carole Rutledgeové, za manžela kandidáta na senátora a jako rodinu mocnou texaskou dynastii. V době, co ležela bezmocně v nemocnici, došla k děsivému zjištění: kdosi plánuje vraždu Tatea Rutledge. Kdosi z okruhu jeho blízkých. Takže aby zachránila muže, kterého miluje, musí přijmout život jiné ženy se všemi nebezpečími a riziky, které to přinese…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Mirror Image , 1990

skael
24.07.2020 5 z 5

Skvělá kniha, výborně se četla a těžko se mi od ní odtrhávalo. Pěkné téma, dobře skloubená romantika s napětím. Mohu jen plně doporučit ostatním.

Milisent
13.06.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Sandra to prostě umí. Doporučuji

pingu1
16.04.2020 5 z 5

Pěkné, čtivé, napínavé, dobře vymyšlená zápletka. Sice téma politiky a voleb mě moc nezajímá, ale jinak se kniha četla jedním dechem :-)

smardice
14.03.2020 5 z 5

Tohle se mi líbilo moc od začátku až do konce. Skvělá oddychovka, kniha od knihy je lepší a lepší a že jich napsala tato paní spisovatelka.

jinbr
19.12.2019 5 z 5

Tak tentokrát mě to dostala od prvních stránek. I když jsem tušila, kdo asi bude tím pachatelem, stejně to nebylo úplné a samozřejmě ta motivace mi unikala až do konce. Tato kniha za to stála, zase jsem ponocovala do tří rána.

Adhara
22.11.2019 3 z 5

Slušná oddychovka, taký ľúbostný triler. Nastolená situácia je síce pritiahnutá za vlasy a rovnako aj záverečné vysvetlenie, ale dobre sa to čítalo. Inak mi vadila už len plochosť postáv. Carole bola príšera z najhorších pekiel bez štipky pozitívnej vlastnosti či citu. Avery zase hotový anjel z nebies, čo sa vzťahov k ostatným týka. Len som sa pousmiala nad tým, ako jej stačil jediný jej rozhovor s každým problematickým členom Tateovej rodiny a dokázala to, čo nedokázali ostatní x rokov predtým – zmenila im charaktery k lepšiemu. Ako vravím, len oddychovka, čo rýchlo vyšumí z mysle. Vraha aj jeho za vlasy pritiahnutý motív som odhalila skôr, ale uznávam, bolo to dosť náročné. Vierohodne naopak hodnotím Tateovu odťaživosť od svojej domnelej manželky spôsobenú mnohými sklamaniami.

georginaa
15.10.2019 5 z 5

Avery měla život dosti složitý, jako reportérka se musela ohánět a né vždy s úspěchem. Až po neštěstí a plastické operaci, kterou nemohla ovlivnit se stala manželkou budoucího senátora, do kterého se postupně zamilovala. Zjistila, že Carole byla vypočítavá mrcha a ona měla co dělat, aby vše neprozradila. Vlastně ani nechtěla přijít o tento úspěšný život, který vždy chtěla.
Skvěle napsané a napínavé.

Pája699
03.09.2019 5 z 5

Super, čtivé, napínavé, přečteno jedním dechem...více slov není třeba... :-)

Janík61
25.04.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, hezky a poutavě zapsané.

Sabča817
30.03.2019 5 z 5

Moje 1. kniha od Sandry a zatím nejlepší!!! :-) Napínavá do poslední stránky. Přečteno jedním dechem!

bekule
11.12.2018 3 z 5

Četla jsem zatím jen několik knih od Brownové a tato je takový slabší průměr.
Asi je to spíš ve mě že se mi až tak nelíbila, protože celá kniha se točí kolem politiky, voleb a kandidatury na senátora, a toto téma je pro mě naprosto odpudivé. Ještě navíc příběh záměny totožnosti mě přišel místy nevěrohodný, na druhou stranu nelze knize upřít čtivost. Pro mě zatím od autorky top je Mrazivý chlad a Skandál.

gigi77
25.11.2018 5 z 5

Skvělá! Od první stránky po poslední mě pohltila. Jen v samotném závěru mi to přišlo “přitažené za uši”. Přesto dávám do doporučených, takových knih by mohlo být více. Má-li někdo tip, prosím o něj.

Nikyna8
25.10.2018 5 z 5

Jedním slovem,nádherná kniha.

Lenoulinka
19.05.2018 5 z 5

Napínavé až do konce.

ArwenAragorn
06.04.2018 4 z 5

Kniha se četla velice dobře, pokud si odmyslím tu nepravděpodobnost, že by nikdo na počátku nepoznal, ani neměl podezření, že místo Carole je tady jiná žena. Já vím, je to román a staví právě na záměně osob, měla bych to přejít bez zbytečných řečí, jenže já ne. Právě kvůli tomu POKUD strhávám jednu *.

Jája92
24.01.2018 5 z 5

Výborný příběh , zajímavý námět, skvělé zpracování.

helenkan
25.11.2017 5 z 5

Nic jiného nelze napsat, než další skvělé dílo.

Kerberos
21.06.2017 4 z 5

Jak žít život někoho jiného.

Jessie26
07.06.2017 5 z 5

Kvůli téhle knížce jsem ráno málem nevstala do práce, když jsem o půl 12 v noci zjistila, že mi zbývá 30 stránek, nemohla jsem odolat a musela jsem zjistit, kdože to má celé na starosti. Slaďárna se zápletkou = nejlepší kombinace.

moudivlacek
22.05.2017 5 z 5

Začala jsem číst knihu, když jsem od ní poprvé vzhlédla, byla jsem skoro za půlkou. Jen díky práci jsem se donutila ji odložit a na 4 hodiny se prospat. A pak zas cestou do práce knihu.
Tím chci jen říct, že příběh má spád hned od začátku, bylo pro mne milé, že tam nebyla přemíra hrdinů. Skvělé vylíčení života politického kandidáta, i to, jak to ovlivní jeho soukromí a rodinu.
Autorka umí psát a nechat řešení na poslední stránky. Můžete tipovat, ale stejně alespoň nějaké to malé překvapení vás na konci dostane.
Knihu musím jen doporučit.

pro ženy thrillery

Sandra Brown