Město ztracených duší

Město ztracených duší https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158732/mid_nastroje-smrti-mesto-ztracenych-dus-TXP-158732.jpg 4 1745 148

Jace zmizel. Spolek si dělá starosti kvůli Sebastiánovi: jak se stalo, že se vrátil do života, kam se ztratil a co se chystá podniknout dál. Všichni se snaží na někoho svalit vinu a také zjistit, jak můžou nejlépe ochránit Lovce stínů i zbytek světa před hrozícím nebezpečím. Clary však záleží jen na jediném - Jace zmizel. To, o co tenkrát požádala anděla Raziela, umožnilo Lilith, aby Jace ovládla, takže Clary ho teď musí najít a znovu ho zachránit. A když se Jace nečekaně objeví v Lukově domě i se Sebastiánem, Clary zbývá jediná možnost - jít s ním. Jace a Sebastián jsou nerozlučně spjatí, a když zemře jeden, zahyne i ten druhý. A tak se Clary rozhodne předstírat, že se přidává k jejich temným plánům, zatímco její přátelé zoufale hledají způsob, jak přetnout pouto mezi oběma mladíky. A zatímco se Clary snaží zjistit, co mají ti dva za lubem, musí si neustále připomínat, že ten Jace, kterého vidí teď, není chlapec, do kterého se zamilovala. A než tenhle boj skončí, skoro každého - Clary, Simona, Aleka - čeká těžká zkouška lásky a důvěry. První vydání. -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Mortal Instruments: City of lost souls , 2012

AmyVelvet
06.02.2014

super super a zase super...uz aby byl ten posledni dil...

petrzel
15.01.2014 5 z 5

Nádhera už se těším na další díl´.

xcibetka
02.12.2013 5 z 5

Překvapuje mě, že mám za sebou už pátý díl a přesto mi kniha nabízí stále nové prožitky a dokáže si mě k sobě připoutat.
Nemohu se dočkat šestého dílu.
Kniha pro mne zústává stále čtivou a napínavou.

agar
08.09.2013 5 z 5

úžasné ...a fakt se nemůžu dočkat posledního dílu.

pink_ivy
13.08.2013 4 z 5

“I never cared. I wanted you anyway. I always wanted you.” Asi nejslabší díl z celé série, přesto dost slušný. Až jsem se skoro nemohla rozhodnout kapitoly z kterého hlediska se mi líbili nejvíc. Toho posledního dílu se snad ani nedočkám!

DariDerek
03.07.2013 5 z 5

Knížka se čte dobře, má spád a švih, nenudila jsem se, nechybí tam žádná postava, všechno je tak, jak jsem chtěla a čekání na další díl se mi vyplatilo :-)
A závěr - už mě nebaví čekat na další díl!!!!! hustýýýý :D do té doby, než se mi další díl dostane do rukou to budou pro mě muka!!!!! :) pochopíte, až přečtete poslední větu v knížce :D

Claire
25.04.2013

Opět krásný děj, který je čtivý :) není se čemu divit, že jsem si její série tak oblíbila :)

ala.mihalikova
24.04.2013 5 z 5

Rozhodne to stalo za to. Byl to nervak a napinavy. Moc se mi to libilo a nemuzu se dockat pokracovani. Pribeh byl strhujici.