Námi to končí

Námi to končí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376534/bmid_nami-to-konci-eNC-376534.jpeg 4 3085 718

Občas právě ten, kdo nás nejvíc miluje, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It Ends With Us , 2016

DouTe
02.01.2020 5 z 5

Úžasná kniha, kterou doporučuji.
Nenechte se zmást, že to vypadá dle obalu jak dívčí román.
Kniha má v sobě obrovskou sílu.

eliskaho21
27.12.2019 5 z 5

Všechny knížky od Colleen jsou čtivé, zajímavé a krásné, tato neni výjimkou. Líbí se mi, že to nejsou obyčejné knížky, které vám nic nepředají, ale že to jsou knížky zabývajicí se važnými tématy nebo problémy naší společnosti. Doporučuji přečíst si tuto knížku.

pavla.ba
22.12.2019 5 z 5

Naprosto krásný román. Přečetla jsem ho na dovolené a usmívala se pak jako sluníčko i ve chvíle, kdy to řecké nesvítilo :)

Aristea
15.12.2019 3 z 5

Colleen nám ukázala příběh o domácím násilím, který obohatila o dvě dějové linky. Jedna z minulosti, kde pomáhá bezdomovci a druhá je z pžítomnosti. Nutno říct, že je mi let, takže asi nejsme cílová skupina. I tak se mi líbilo vykreslení postav - měli hloubku a to se mi líbilo! Mnohem více se mi líbila Lily z minulosti. Byla odvážná a na svůj věk duševně vyspělá. Nejde si nezamilovat Atlase, protože on je tak DOKONALEJ!

Knihu si určitě ráda přečtu znovu, ale až za dva/tři roky.

švédka538
12.12.2019 5 z 5

Velmi emotivní kniha. Jinak asi není co dodat...

LucinkaLLL
09.12.2019 5 z 5

Skvělá knížka, nebudete chtít přestat číst :-) Naštěstí konec dopadl tak, jak jsem doufala :-) Doporučuji!!

Kamča.Ká
08.12.2019 5 z 5

Úžasný román

2688
08.12.2019 5 z 5

Nemá slov ..... skvělá knížka

TheMelorry
05.12.2019 5 z 5

Neskutečně silná kniha, která svým tématem čtenáře naprosto vyvede z míry. První část působí romanticky a příjemně, člověk se u ní i zasměje. Za to část druhá, to je něco...
Rozhodně doporučiji k přečtení pro každého, komu nestačí plytký příběh bez zápletky.

lucie4345
03.12.2019 5 z 5

Krásná velmi emotivní kniha. Poznámka autorky...tak to bylo něco. Měla jsem husí kůži po celém těle.

warca
23.11.2019 5 z 5

(SPOILER) Wow...
Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne a silně na mě zapůsobila.
První polovina byla lehká, vtipná, čtivá a oddechová...
A ta druhá mi naopak úplně dech sebrala.
Opravdu intenzivní čtení.
Doporučuji.
Spoiler!
Ryle mi byl celou dobu strašně sympatický. Mnohem víc než Atlas. Když se hlavní hrdinka rozhodovala, tajila jsem dech a přemýšlela, co bych udělala já. Tolik jsem Ryleovi chtěla dát další a další šanci, přitom, když se člověk zamyslí, udělal by pěknou pitomost.

Kačus
23.11.2019 5 z 5

Páni! Velmi čtivá kniha, která zasáhne.. Od Colleen asi to nejlepší, co jsem četla.

Evaho73

Nemám slov...
Najskôr som si myslela, že idem čítať ďalšiu nenáročnú oddýchovku. Ako som sa však zmýlila !!!
Prečítala som si emotívny príbeh o veľmi netradičnej láske - vášnivej, strhujúce, bolestnej a nebezpečnej, ktorá si vyžiadala tie najväčšie obety... Ani neviem ako, ale všetky emócie som pri čítaní prežívala spolu s hlavnými postavami, šťastie, radosť, sklamanie, bolesť, zúfalstvo, odlúčenie, strach, beznádej, ale nakoniec i nádej zo sebaobetovania sa z lásky a pre lásku.
Pre mňa trochu trpký koniec, lebo Ryle mi bol od začiatku oveľa sympatickejší ako Lilyn priateľ z detstva, ale o to hlbší dojem som z celého príbehu mala. V živote nie je všetko biele i napriek maximálnemu úsiliu, ktoré sme preto mohli obetovať.

Evaho73

Nemám slov...

evineckY
21.11.2019 5 z 5

Když člověk čte knihu a zamyslí se, jak se zachovat v takové situaci, musí si tím
opravdu projít. Je jednoduché říct - jednou a dost !
Colleen píše emotivní knihy ze života a zkušeností, proto to je skvělá autorka a vyplatí se
věnovat jejím knihám, které doporučuji si každému přečíst.

LuCi_Lle
20.11.2019 5 z 5

Chtěla bych tuto knihu ohodnotit na úrovni, ale nevím jaká mám vybrat slova. Prostě mi došly.
Paní Hooverová je výjimečná žena, která píše výjimečné knihy.
Nezapomenu.

Aneleh
18.11.2019 5 z 5

Příběhů o domácím násilí si můžeme přečíst mnoho, ale tento je jedinečný tím, že je z velké části příběhem autobiografickým. Vysvětluje, proč ženy často nejsou schopné opustit muže, který jim ubližuje, dává nám zblízka nahlédnout do jejich nejhlubších emocí a zcela upřímně vysvětluje jejich pochyby a jednání. Zcela bez příkras také vykresluje osobnost takového násilníka, který bývá velmi inteligentní, vzdělaný a překvapivě mívá mnoho dobrých lidských vlastností. Skvělá kniha, jejíž hloubka ve vás navždy zůstane.

Šmoulinka1980
16.11.2019 5 z 5

Toto je moje první přečtená kniha od této autorky a jsem velmi příjemně překvapená. Kniha popisuje jeden z velmi závažných problémů společnosti, o kterém by se podle mě mělo mluvit nahlas. Postoj společnosti k problému je možná o dost lepší než v minulosti, ale stále je to téma dosti tabuizované a přitom tak vážné. Příběh je vyprávěn velmi čtivě a poutavě. V budoucnu si určitě ráda přečtu něco dalšího od autorky.

Pamima
15.11.2019 5 z 5

Už zase. Po dočtení nemám slov. Colleen je moje nejoblíbenější autorka už od útlejšího věku a zatím jsem nezažila, že by mě její kniha kdy zklamala. Opět byl děj od A až do Z zajímavý, stále se něco dělo a opravdu jsem dlouho nevěděla jak to dopadne. Moc se mi líbí i název, ale hlavně celkové poslání knihy. Nikdy není na škodu publikovat i takováto témata. Postava Atlase se mi líbila, hlavně jeho vášeň pro vaření. Lily závidím ti. Taky bych chtěla kamaráda kuchaře :D

Akireee
08.11.2019 5 z 5

Colleen Hooverovou jsem objevila celkem nedávno. Romantika s dramatem. Námi to končí byla stejně skvělá jako všechny knihy od spisovatelky, co jsem doposud přečetla. Určitě můžu doporučit...