Na útěku

Na útěku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414635/bmid_na-uteku-SsR-414635.png 4 314 99

Dokonalá rodina je zničena v nejnovějším thrilleru Harlana Cobena, brilantního autora celosvětových bestsellerů, kterého spisovatel Dan Brown označil za mistra napětí a skvělých zápletek. Ztratili jste dceru. Je závislá na drogách a násilnickém partnerovi. Navíc dala jasně najevo, že nechce, abyste ji hledali. Pak ji náhodou zahlédnete hrát na kytaru v newyorském Central Parku. Už to však není ta dívka, kterou si pamatujete. Tahle osoba je zfetovaná, vyděšená a až po krk v problémech. Ani na vteřinu nezaváháte. Jdete za ní a prosíte ji, ať se vrátí domů. Uteče pryč. Pronásledujete ji do temného a nebezpečného světa, o jehož existenci jste doposud ani netušili. Vládnou tam zločinecké gangy, hlavní měnou jsou drogy a vraždy jsou na denním pořádku. Nyní je v sázce i váš vlastní život. A nikdo už nikde není v bezpečí.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Run Away , 2019

Mandlevest
01.12.2019 5 z 5

Jak je v jeho knihách zvykem, Harlan Coben se s tím zase nemaže. Chytí Vás hned první stránkou, žádné pomalé rozjezdy a vysvětlování. A přece příběh jede jako po másle, je srozumitelný, lidský a extra napínavý. Mistr Coben ani ve své novince nic neztrácí ze svého excelentního vypravěčského stylu, ba právě naopak. A ta lidská linka tomuto příběhu moc sluší. Doporučuji.

ArwenAragorn
17.11.2019 5 z 5

Výborný thriller, superčtivý a slušně napínavý. Rodiče hledají svou dceru-to je začátek spletitého příběhu, kde kromě drog hraje důležitou roli i sekta. Mrtvých je tam taky dost. Tajemstí je tam taky. Obdivuji autora, jak se mu podařilo všechny zdánlivě nepropojitelné události dát dohromady a připravit nám navíc v epilogu další překvapení..
Trochu mi vadilo, že případ se sektou vyzněl na konci tak trochu do ztracena.
Po pár knihách od autora, které mi tak úplně nesedly, se tato moc povedla. Doporučuji!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Takže vy dva jste si to jen tak mírnyx týrnyx přihasili do toho drogového doupěte a dali se do řeči s vůdcem gangu?"
"Jak jste sám řekl detektive: co by člověk neudělal, aby pomohl milované osobě?"

harena
14.11.2019 5 z 5

Opět další z Cobenových výborných thrillerů. Parádní kniha se spádem, napínavá až do konce. Knihy Harlana Cobena jsou vždy zárukou čtenářské kvality. Nijak mě neláká číst knihy o sektách, drogách a závislácích, ale tato se panu Cobenovi povedla.

Iki1
12.11.2019 4 z 5

Výborná zápletka, poměrně dobře propracovaný děj, který mě udržoval v napětí, i když sem tam se vyskytlo hlušší místo a konec mi přišel jako vystřižený z červené knihovny. Celkově se jedná o kvalitní čtenářský zážitek.

Reat
11.11.2019 5 z 5

Přívlastky typu: "Dechberoucí, úžasné..."a jim podobné, kterými se hemží komentáře na tento literární klenot, zde jsou rozhodně na místě. Byl jsem napjatý jak kšandy, jak to celé dopadne...co, kdo, s kým a proč.....a nebyl zklamán až do samého konce, ani rozuzlením ani pointou, což občas u některých Cobenových kolegů napsat nemůžu. Tohle je opravdu prostě pecka!!!!!

Dandy1
11.11.2019 4 z 5

Harlan opět nezklamal. Umí pokaždé vymyslet novou zapeklitou zápletku.

skalek
07.11.2019

Můžu jen napsat velkými písmeny: BRAVO, DOKONALÉ, ŠOKUJÍCÍ..... úžasné...děkuji za knihu p.Cobene

PaniJani
26.10.2019 5 z 5

Harlan Cohen prostě nezklame. Opět bravurně napsaný thriller, který vás nutí přemýšlet, ale stejně to celé jen tak neuhodnete. Určitě doporučuji!

Dela111
24.10.2019 5 z 5

I touto knihou Harlan Coben dokazuje, že je mistr ve vytváření zápletek, nepředvídatelného a napínavého děje a překvapivého rozuzlení.
Na útěku je pořádně zamotaný příběh a zároveň neskutečná jízda, která vás ke knize přilepí. Fascinuje mě, jak autor na konci při rozuzlení tak bohatého děje nezapomene ani na jediný detail. Určitě doporučuji.

kofola33
22.10.2019 5 z 5

Napinave, melo to spad, napeti, tajemstvi, proste dokonaly koktejl vseho co si muzete prat. Doporucuji!!!

bookcase
21.10.2019 5 z 5

Perfektní! Autor to má promyšlené od začátku až do konce. Opravdu pekelná čtivá jízda.

čef
19.10.2019 5 z 5

Tato kniha si určitě zaslouží i zdejší vysoké hodnocení. Prostě má všechno, co má dnešní detektivní thriller mít. Přehledný způsob psaní, vysokou psychologickou angažovanost hlavních hrdinů, spoustu tajemství, nelítostné vrahy, zvrhlou církev, bezohledné dealery a politováníhodné smažky. Také závěr je plný překvapení, všechny nitky jsou však navázány a čtenář tak musí prostě pochopit, že s touto knihou určitě čas nepromarnil.

PetraN17
15.10.2019 5 z 5

Stylem se vrací ke starším knihám, ty se mi líbily nejvíc, takže jsem nadšená !!! Opět...

petula6844
11.10.2019 5 z 5

Skvělá kniha, opět napínavá až do konce.

iška
11.10.2019 5 z 5

Harlan Coben je prostě mistr tohoto žánru. Nemohla jsem se odtrhnout.

Ajuszka
30.09.2019 5 z 5

Na Útěku Vas vtáhne do světa drogových gangů a sekt. Opravdu jsem si skvěle početla. Na konci vyjde na světlo několik tajemství, která vrhnou na příběh úplně jiné světlo. Parádní čtení a určitě doporučuji.

ina77
22.09.2019 5 z 5

Neuvěřitelný příběh!

Denisa232623
16.09.2019 5 z 5

Nevím jak to pan Coben dělá, ale jeho knihy jsou vždycky napínavé. Dokáže zkombinovat nezkombinovatelné a úplně zamotat děj. A to se mi na jeho knihách velmi líbí. Někdy méně znamená více, ale u jeho knih to neplatí. Nejsem fanda témat o sektách, ale tady to všechno krásně zapadlo do sebe. Pro někoho se to možná bude zdát moc a přitažené za vlasy. Ale já jsem spokojená jako ostatně se všemi jeho knihami. Další super příběh a já můžu jen pochválit a doporučit. :)

Šánka
15.09.2019 5 z 5

Pan Coben i tento příběh rozehrál ve velkolepém stylu. Několik dějových linek, spousta postav, ztracená dcera feťačka, střílečky, drogy...., je toho skutečně hodně. Zkoušíte si nějak vše propojit, nemáte šanci, tohle se nedaří ani detektivům, ani rodičům ztracené dívky.
Pan Coben je mistr složitých a důmyslných zápletek, mistr v závěrečném propojení navenek nepropojitelného, rozpletení, které vám vyrazí dech.
Napínavé, čtivé a doporučitelné !