Moje (tak trochu) utajené dítě

Moje (tak trochu) utajené dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485047/bmid_moje-tak-trochu-utajene-dite-QsD-485047.png 4 502 117

Znáte ten instinkt, který vás nutí utíkat, když se blíží něco děsivého? Jo. No, tak já ho evidentně přehlédla. Protože Damon Rose přišel a místo abych utekla, tak jsem otěhotněla. Ale to bylo před pěti lety a o dítěti jsem tomu-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit nikdy neřekla. Taky jsem právě udělala něco velice hloupého. Znovu. Požádala jsem o práci v Damonově agentuře. Jo, pořád je neskutečně nádherný s ledovým pohledem, který říká „potřebuju mít ten fax na stole. Hned vedle tvých rukou.“ Pořád si myslí, že by se svět před ním měl sklonit a líbat mu nohy. To se nestane, šéfíku. Nepokleknu. Neomluvím se. A rozhodně ti neřeknu pravdu o naší dceři. Ani kdybys vyměnil ten zásobník na led, kterým maskuješ svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Red

My (Mostly) Secret Baby , 2020

biki
15.05.2022 3 z 5

Ale jo, přečíst se to dalo. Vysloveně relaxační knížka se sice poměrně profláklým motivem, ale i s pár zábavnými momenty. Už jsem četla i o hodně horší. Mé hodnocení - 55%.

Kristulda
15.05.2022 3 z 5

Četla jsem od autorky Jeho banán a nijak mě nenadchnul, tuto knihu jsem četla kvůli společnému čtení na Knižních zavislácích.
Upřímně odreagovala jsem se i pobavila, byla tam i podobnost s banánem.
Přečetla jsem to asi za necelé 3 hodiny, není to náročné čtení, ale účel to splnilo.

kiwizak
14.05.2022 4 z 5

Účel splnila naprosto skvěle, na odreagování a zasmání jako dělaná. Co na tom, že jsem se občas zasmála nad tím jak hloupé tam něco bylo, autorka s tím podle mě počítala a naschvál tam tyto situace a dialogy dala. Ale hlavní je, že to zabavilo a rozesmálo, no ne?
Od autorky jsem zatím četla pouze Jeho banán a podobnost tam je jasná. Asi dám šanci i dalším jejím knihám, když budu potřebovat relax.

EvikU.
12.05.2022 4 z 5

Ale tak jako jo, proč ne. Taková milá romanťárna s trochou sexu a vtipu. Četlo se to hezky, na vymazání "Hard-disku" jako dělaný. Je to moje první setkání s autorkou. Jsou i lepší knihy v tomto žánru, ale vcelku jsem byla spokojená.

Nika151
11.05.2022 5 z 5

I pro mě byla kniha součástí společné četby na FB. Nicméně patří do žánru, který ráda čtu, i když s autorkou jsem se setkala poprvé. Příběh Chelsie a Damona. Střídají se kapitoly z pohledu jedné či druhé osoby. Chelsie je pěkně “oprsklá”, sebejistá a Damon fakt nepříjemný. Ovšem ne vždy první dojem je správný. Vtipně psané, rychlovka na pár dní.

Cassidy.L
10.05.2022 4 z 5

No, klasické dílo, které neurazí. Příběh předvídatlný, ale jako oddechovka, proč ne? Jediné co mi vadilo, byly vulgární přídavná jména... pro mne naprosto zbytečné nebo bych alespoň volila jinak.

Lacie
09.05.2022 4 z 5

Taková jednohubka na večer. Vtipný rozjezd, zápletka a hrozící katastrofa potencionálně dramatická – jenže promrhaná. Dokud si poměřují ega, je to zábava, ale opravdu brzo začínají oba měknout a pak už to není ono. Zápletka se bez potíží rozplete, hrozící katastrofa preventivně odvrátí... čte se to rychle a samo, veselé, škoda té nenaplněné příležitosti.

Emma27
09.05.2022 5 z 5

Knihu jsem začala číst v rámci společneho čtení na fb.Doma jsem ji,měla dyl.Další kniha od autorky mě hodně bavila ,hlavně dialogy mezi Damonem a Chelsie.

Dellphi
08.05.2022 4 z 5

Pro mě tohle byla zatím jednoznačně nejlepší kniha od této autorky. Děj byl sice jednodušší a dost předvídatelný, ale i tak zábavný. Taky se mi dost líbily slovní přestřelky hlavních hrdinů. Navíc jsem potřebovala knihu, kterou přečtu rychle, bez stresu, a u které si odpočinu a pokud možno se i nasměju. A tohle splnila ve všech bodech.

Kytiii
08.05.2022 3 z 5

Nenáročná, lehká četba, co neurazí, ale taky nenadchne. Skoro je mi líto těch peněz, co jsem za ni utratila. Půjčit si ji v knihovně, byla bych milosrdnější.

Erinka333
08.05.2022 4 z 5

Moje první kniha od této autorky. Dobrá oddechovka, moc jsem od toho nečekala, chtěla jsem nějakou nenáročnou knížku u které si trochu odpočinu a třeba i zasměju. V tomto mě nezklamala. Pár vtipnych pasáží tam bylo a po večerech se mi četla velmi dobře.

Kiwicatko
08.05.2022 2 z 5

Boze, to bylo na prd. Spousta dejovych linek rozjetych a prd z toho. Co ta jeji vysinuta kolegyne. Nejaka vetsi zapletka s Trish. Ta si tam strihla opravdu malinkatou rolicku. A co Chris? Cekala jsem vic interakci s Lunou. Nejakou reakci z jeji strany na “tatinka”. Opet to bylo prejite se slunickovou naladou. A vazne mame verit, ze nejvetsiho idiota, arogantniho egoistu a hajzla uspokojuje kdyz pomaha sportovcum, ktere vyuziva rodina?
Vzdyt on na popularite a uspechu sveho bratra vystavel svou firmu.

To moc nesplnilo to, co jsem ocekavala. A to jsem zrovna neocekavala moc.

KnihoholkazOv
08.05.2022

Předchozí knihy autorky mě nijak nenadchly, četla jsem je v podstatě z donucení, ale tohle bylo něco jiného. Místy jsem se nasmála jako blázen. Příjemná oddechovka, jen mě (jako u dalších knih) vždy zarazí kolik toho ti hrdinové stihnou sotva za měsíc

nina3905
08.05.2022 4 z 5

Kniha je vtipná, nenáročná, romantikuš oddychovka. Podľa mňa zatiaľ najlepšia kniha, čo som od autorky čítala.

narisa
08.05.2022 5 z 5

Tak to bylo parádní počteníčko. Skvělá romantická jednohubka, u které jsem se fakt bavila. Často jsem se smála nahlas, hlavně v první polovině knihy. Damon mi hodně připomínal Bruce z Jeho banánu. Byl to protivný mrzout, který se někdy choval jako kreten, ale v jádru to byl jen zklamaný a osamělý chlap, který má dobré srdce. Chelsea byla také skvělá a ty jejich dialogy s Damonem byly úžasné. Rozhodně ho pěkně vytáčela a ani chvilku ho nenechala vydechnou. Tedy alespoň zpočátku.
Přečteno jedním dechem během pár hodin. Kniha mohla být klidně delší. Moc jsem si to užila. Na odreagování to bylo super.
Rozhodně doporučuji.

Micandy
07.05.2022 3 z 5

Tak jako oddechovka dobrá, nenáročná, prostě když potřebujete vypnout a trochu se zasmát. Čekala jsem , že bude více dialogu mezi Damonem a dcerkou..dále že snad bude chtít test DNA i když byla na něj podobná. Něco mi tam chybělo, ale i tak mě kniha pobavila.

Katrin0211
07.05.2022 5 z 5

príjemná oddychovka, bavila ma hned od začiatku,prečítana za pár hodín, autorka ma dobrý štýl písania.

evineckY
06.05.2022 4 z 5

Pěkný námět a vcelku se mi to líbilo, ale zpracování mi připadá takové nedodělané, málo propracované a urychlené. Takže 4 **** to jistí :-)

Ralemo
05.05.2022 5 z 5

(SPOILER) Nejlepší kniha od této autorky a to jsem přečetla všechny. Klobouk dolů, zajímavý příběh se zapeklitou zápletkou. Hezké prostředí sportovních agentů- takové téma jsem ještě nečetla.
Damon byl tvrďák, ze kterého se nakonec vyklubal ideální otec i když mu to pár let trvalo.
Chelsea byla nadaná tenistka, která obětovala kariéru kvůli malé Luně, která byla dokonalá. Její hlášky mě vážně pobavily!
Neustálé pošťuchování a slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny vážně stojí za přečtení, k tomu spousta sexu, romantiky, co víc čekat od románu?
Určitě doporučuji přečíst, je to kniha, která vážně pobaví! :)

Hatshepsut
05.05.2022 4 z 5

Tak opět ztřeštěná jízda této autorky. Některé výrazy jsou šílené. Ale ráda si její knihy přečtu, protože mě pobaví. Zda je to uvěřitelné? Tak to rozhodně ne. :-) Čtivé? Rozhodně ano!

tajemství

2020  66%Jeho banán