Moje (tak trochu) utajené dítě

Moje (tak trochu) utajené dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485047/bmid_moje-tak-trochu-utajene-dite-QsD-485047.png 4 502 117

Znáte ten instinkt, který vás nutí utíkat, když se blíží něco děsivého? Jo. No, tak já ho evidentně přehlédla. Protože Damon Rose přišel a místo abych utekla, tak jsem otěhotněla. Ale to bylo před pěti lety a o dítěti jsem tomu-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit nikdy neřekla. Taky jsem právě udělala něco velice hloupého. Znovu. Požádala jsem o práci v Damonově agentuře. Jo, pořád je neskutečně nádherný s ledovým pohledem, který říká „potřebuju mít ten fax na stole. Hned vedle tvých rukou.“ Pořád si myslí, že by se svět před ním měl sklonit a líbat mu nohy. To se nestane, šéfíku. Nepokleknu. Neomluvím se. A rozhodně ti neřeknu pravdu o naší dceři. Ani kdybys vyměnil ten zásobník na led, kterým maskuješ svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Red

My (Mostly) Secret Baby , 2020

Wajny
18.04.2023 2 z 5

(SPOILER) Od Penelope Bloom jsem četla už dvě knihy - Jeho banán a Jeho zákusek, bohužel ani jedna z knih mě nijak extra nezaujala, takže jsem si říkala, že už znovu nebudu autorku zkoušet. Ale pak jsem narazila na Moje (tak trochu) utajené dítě, kde mě zaujala jak anotace, tak vlastně i obálka.

Knize určitě nemůžu odepřít čtivost. Já jsem ji přečetla za dva večery, hlavně tedy z toho důvodu, že jsem pořád doufala v nějaké ale... či pořádný zvrat. Bohužel se tak nestalo. Kniha jede pořád stejným tempem a není na ní nic šokujícího či originálního.

Zápletka je velmi jednoduchá - šéf a sekretářka - jejich komplikovaný vztah plný sexu a (trapných) dvojmyslných narážek. Vlastně celé je to divné. 5 let se neviděli, tajně po sobě toužili, ale nic s tím neudělali. Další věc co mě zarazila, byla jak se Damon postavil k tomu, že má dítě a že to tak dlouho ho před ním tajila....prostě se to dozvěděl a byl s tím úplně v pohodě. Nechápu! Příběh nejde do hloubky, nic se tam neřeší, jen to kdy si konečně zaš....Postavy asi nebudu ani komentovat Damon byl divný a Chelsea trapná. Nejlepší z nich asi byla Luna.

Asi úplně nemůžu nikomu doporučit Moje (tak trochu) utajené dítě, ale pokud chcete opravdu vypnout a odreagovat se, tak u téhle knihy se vám to povede.

Instagram - Nikmakbooks

kacenka6144
12.04.2023 4 z 5

Ale jo, docela to šlo. Je to přesně styl téhle spisovatelky. Taková trochu vztahová sci-fi, ale ne od každé knížky čekáme zvratové drama a někdy na to ani není nálada a potěší tyhle jednoduché, předem dané příběhy.

alzbeta2843
17.03.2023 4 z 5

Knihy od tejto autorky by som zaradila medzi primerné, avšak veľmi čitatelné a hlavne vtipné. Nie je tomu inak ani v tejto knihe. Vtipné situácie sú tam takmer na každej strane, čo s ami veľmi páčilo, pretože inak to nie je ľahký príbeh (matka samoživiteľka, čo obracia každú korunu).

Takže ak máte chuť na nejakú jednohubku, pri ktoroj sa budete usmievať a vypnete hlavu, myslím že nebudete sklamaní.

Janulkaxxx
05.03.2023 4 z 5

Žádná velká zápletka, fajn oddechovka

katerina8112
31.01.2023 5 z 5

Super knížka pokud se chcete odreagovat a zasmát se.. četla a rychle a opravdu dobře.. postava Chelsea mě hrozně bavila a teď se těším na druhý dil( a ten třetí mi taky samozřejmě neunikne)

adela2230
21.01.2023 5 z 5

Autorka se vrátila k původnímu stylu a díky tomu je kniha velmi dobře čtivá. Taková rychlá oddechovka.

Rapeh
11.01.2023 4 z 5

Kniha pobavila, nemohla jsem se odtrhnout. Oddechovka jak má být

evik2710
15.12.2022 3 z 5

Dobrá oddechovka

Kniholapka
25.11.2022 4 z 5

Lehké, humorné čtení u kterého se nudit nebudete. Autorka najela na svůj styl, který je podobný jako v sérii Jeho banán a myslím, že je to sázka na jistotu.

adevis
24.11.2022 4 z 5

V nové knižní sérii od oblíbené autorky humorných a lehce peprných romancí se setkáváme s Chelsea, mladou, nadanou teniskou a Damonem, který je „zazobaný“ a lehce arogantní chlapík. Jednou se tato dvojice náhodně setká a ani jeden z nich netuší, že toto setkání nebude poslední. Po devíti měsících se Chelsea narodí dcera. A pět let poté se Chelsea uchází o pracovní pozici v agentuře, které právě Damon šéfuje. No nezní to jako naprosto dokonalý osud? Dozví se Damon pravdu o svém dítěti?

A víte co? Na tohle jsem čekala a těšila se a hrozně mě to bavilo! Vzpomínala jsem na třešničky. Stará, skvělá Penelope se s tím prostě a jednoduše nemazlila. Hned od začátku až do konce. Jsem opravdu nadšená!

Slyšela jsem, že druhý díl je snad ještě lepší. O to víc se těším. A samozřejmě i na třetí, ten má totiž vyjít už 08. 02. 2023!

Mistylady
15.11.2022 4 z 5

Damon se celý život stará o svého bratra. Svého talentovaného, ale naprosto neschopného bratra.
Jako jeho sportovní agent, se snaží udržet jeho jméno v povědomí v pozitivním slova smyslu. Bohužel bratr na to jde spíše tou negativní cestou.
Při jedné schůzce potkává Chelsea, nadanou tenistku a po menší "výměně názorů" se spolu vyspí. Chelsea otěhotní, ale rozhodne se Damonovi nic neříct, protože je to pěkně namyšlený kretén, jehož ego dosahuje neskutečných výšin.
Chelsea vychovává dceru naprosto sama a po 5 letech jde požádat o práci do Damonovy agentůry. Až tak moc je zoufalá, že vstoupí do ďáblova doupěte. Pohovor s ní vede samotný šéf a zaměstná ji jako svou asistentku. Jeho jediným cílem je, aby Chelsea práci vzdala dobrovolně a odešla sama. Takže si vymýšlí neproveditelné, bláznivé úkoly, ale Chelsea je odhodlaná vydržet. Potřebuje peníze, aby mohla dcerce zabezpečit lepší život a tak jí nějaký kretén nemůže vykolejit.
I když je teda pekelně sexy.

Knížka byla bezvadná. Napsaná v lehkém, žertovném tónu, jejich přestřelky byly humorné, takhle dobře jsem se u knížky už dlouho nebavila. Jejich hra na kočku a na myš vás fakt pobaví, všechny postavy mi seděly, ladili v tom příběhu naprosto perfektně.

dencazrnu
08.11.2022 4 z 5

Nová romantická série z pera Penelope a já jsem moc ráda, že autorka má stále co nabídnout. U série Objekty touhy jsem občas měla už pocit, že autorce dochází dech a knihy mi přišly velmi podobné - až skoro stejné. Ale u této série se do toho autorka opět opřela a rozjela to ve velkém stylu. Kniha je vtipná, děj ubíhal neskutečně rychle a já s každou další stranou čekala, kam se příběh bude ubírat. Závěr knihy mě pohladil po duši a s očekáváním se těším na další díl z této série. Doufám, že nebudu zklamaná :-)

niki2698
01.11.2022 5 z 5

Knihu jsem dočetla za dva večery, nemohla jsem se od ní první večer odtrhnout až mě donutily bolavé oči a spánek. V některých částech jsem se upřímně zasmála jako už dlouho ne. Naprosto skvělá knížka stejně jako ostatní které napsala, tuhle autorku mám mezi nejoblíbenějšími.

Naty21
28.10.2022 3 z 5

První díl nové romanticko-erotické série od Penelope jak ji známe. Po dočtení série Objekty touhy jsem byla taková na rozpacích (za mě pořád nejlepší první dva díly), takže jsem byla zvědavá na další sérii.
Nikoho z nás asi nepřekvapí zápletka, která je u většiny erotických knih stejná (sexy alfa samec a naivka), taky už víme jak to skončí že... V tomhle příběhu máme Damona a Chelsea, jako hlavní aktéry a Lunu (utajená dcerka). Hodně mi ten námět připomínal díl Její tajemství z první série.
Kdo hledá jednoduchou romanticko-erotickou oddechovku, tak Penelope je určitě správná volba. Musím říct, že mi u téhle knihy přišla už trochu více vypsaná. Objekty touhy jsou trochu jednodušší. Za mě jsou super sakrastické "urážky" mezi hlavními postavami, je to prostě vtipné.

Dobruš
24.10.2022 5 z 5

Knížka mne pobavila, jednoduchý děj, který příjemné odsýpal, knihu jsem zvládla přečíst během půl dne.

Kenan
22.10.2022 3 z 5

Tohle bylo vtipné. Bavily mně dialogy mezi hlavními hrdiny. Ten erotický text méně, spíš jsem ho přeskakovala.

petusska01
20.10.2022 4 z 5

Minulú sériu od Penelope Bloom som si celkom obľúbila (niektoré príbehy lepšie niektoré nie) a musím povedať, že aj tento príbeh (séria) začala celkom fajn. Bolo to vtipné, postavy sympatické, zápletka bola taká menej zaujímavá ale nevadilo mi to, celkovo to vypálilo dobre. Určite je to taká skôr jednorázová jednohubka, ale k postavám sa budeme vracať v nasledujúcich príbehoch, takže za mňa odporúčam. Ak ste čítali aj predchádzajúcu sériu Objekty touhy a páčila sa Vám, tak sa Vám bude páčiť aj toto - je to dosť podobné popravde.

kaja9825
04.10.2022 3 z 5

Knížky od Penelope Bloom mám moc ráda. Jsou to takové oddechovky se šťastným koncem a předvídatelnou zápletkou.
Objekty touhy mám všechny, takže když jsem zjistila, že bude nová série, tak jsem se těšila a první díl mě bohužel zklamal.‍️

Postavy mi byli jako vždy velice sympatické, děj byl svižný a knížka se četla dobře, ale problém jsem měla s námětem. Dost podobné téma (mám dítě s týpkem co ho nemám ráda) se probíralo i jednom dílu objektů a to v Její tajemství. Přišlo mi to trošku škoda, když mohla vymyslet něco originálnějšího. Samozřejmě se v obou knihách probírá něco trochu jiného, ale tohle mi přišlo vlastně jako zbytečná knížka a dost mě to mrzí

Každopádně se i tak těším, až si přečtu další díl z této série a doufám, že mě zase mile překvapí

lucisa.n
02.10.2022 4 z 5

Kniha naplnila má očekávání. Čtivý, svižný příběh protkaná humornými i sexy situacemi. Tohle Penelope rozhodně umí a v této míře jsem erotiku schopna akceptovat :) Jediné, co jsem očekávala trochu zamotanější bylo samotné odhalení tajemství. To mi přišlo až příliš jednoduché a přímočaré. Ale i tak se těším na pokračování :)

Knižnítoulky
14.09.2022 4 z 5

Kniha je velmi jednoduchá, předvídatelná, s velmi oblíbeným vzorcem děje. Jak jsme od Penelope zvyklé příběh je čtivý a poměrně rychle uteče. Ovšem hlavní je fakt, že prostě tento vzorec děje máme rády. :-)

tajemství

2020  66%Jeho banán