Moje (tak trochu) utajené dítě

Moje (tak trochu) utajené dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485047/bmid_moje-tak-trochu-utajene-dite-QsD-485047.png 4 502 117

Znáte ten instinkt, který vás nutí utíkat, když se blíží něco děsivého? Jo. No, tak já ho evidentně přehlédla. Protože Damon Rose přišel a místo abych utekla, tak jsem otěhotněla. Ale to bylo před pěti lety a o dítěti jsem tomu-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit nikdy neřekla. Taky jsem právě udělala něco velice hloupého. Znovu. Požádala jsem o práci v Damonově agentuře. Jo, pořád je neskutečně nádherný s ledovým pohledem, který říká „potřebuju mít ten fax na stole. Hned vedle tvých rukou.“ Pořád si myslí, že by se svět před ním měl sklonit a líbat mu nohy. To se nestane, šéfíku. Nepokleknu. Neomluvím se. A rozhodně ti neřeknu pravdu o naší dceři. Ani kdybys vyměnil ten zásobník na led, kterým maskuješ svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Red

My (Mostly) Secret Baby , 2020

Digiivca
04.05.2022 5 z 5

Další kniha do sbírky. Musím říci, že jsem dlouho nepřečetla 300 stránek za jeden den. Dočetla jsem kapitolu a hned jsem dychtila cist další. Tak tohle se mi fakt líbilo a jelikož to je první kniha série, jsem zvědavá co se bude dít dál?

lihate
02.05.2022 5 z 5

Jo, tak tohle bylo něco.

Penelope píše dobře, to se musí nechat, jenže i přesto, že knihy ze série Objektů touhy jsou dobré, tak mi to někdy přišlo zbytečně protahované, což ale tady rozhodně nenajdete, tahle kniha je totiž naprosto skvělá. Pokud vás tedy Jeho banán nebo jakékoliv jiné jeho či její věci nezaujali, rozhodně tuhle autorku neodsuzujte.

Moje (tak trochu) utajené dítě je prostě skvělá kniha. Bavila jsem se od začátku až do konce. Je to kniha, kde rovnou skončíte do děje a nikdo se nestará o to, jestli umíte plavat. A to mě bavilo. Všechno se dělo rychle, nebyl žádný čas na to, až se kniha rozjede, protože dej měl spád od první věty.

Chelsea alias Zvonilka je povahově tvrdohlavá, prostořeká, občas dost drzá. Ale společně s panem Bručounem, tvoří skvělý hlavní pár. Velkou roli v knize hraje ještě čtyřletá Luna, která je úžasná, ačkoli mi někdy přišlo, tě má na svůj věk až moc dobré otázky. Mimochodem, tenhle typ hlavních postav mám skoro nejradši.

Kniha je podle mě naprosto skvělá a pokud vás Objekty touhy bavili, tak není vůbec co řešit. Už teď se těším na další díl.

happy19
29.04.2022 5 z 5

Moje první setkání s autorkou a určitě budeme kámošky,')))
Čtivé,hravé,svěží,sexy!

„Rodina je svět tvořený láskou.“

moma08
25.04.2022 5 z 5

Tak tohle bylo něco.
Kdo autorku zná, tak ví, že píše knihy, ve které nechybí humor a já jsem se teda nasmála.
Pro mě jsou její knihy velmi čtivé, to bylo i u téhle, takže během dne přečteno.
Děj plyne a neděje se žádná velké drama a zrovna v tomhle případě mi to prostě nevadilo.

ivetapl
25.04.2022 5 z 5

Tohle bylo skvělé.
Autorka napsala sérii Objekty touhy. Já tu sérii miluju, ale vím, že není pro každého. Ale jedno vám řeknu. Pokud tu sérii/autorku nemáte rádi, tak téhle knížce stejně dejte šanci! Nebudete litovat.
U knihy jsem se dost nasmála, skvěle se četla. Příběh je z pohledu obou, což je super. Lucifer a Zvoněnka jsou opravdu super.
Obdivuju Chelse, jak se s tím poprala a chápu, že udělala co udělala. Je praštěná a jen tak se nedá. Luna je skvělá. ️
Damona miluju i přes tu jeho tvář, kterou chce aby svět viděl. Sice se choval jako blbec, ale má odpuštěno.
Líbilo se mi, že v knize není bůh ví jaký problém mezi hlavními postavami. Za to jsem ráda. Opět zde najdeme nějaké ty erotické části - upozorňuji, že tím vlastně kniha začne. Ale Penelope je má skvělé zmáknute.

Zajímá mě více věcí o bratrovi Chelse a stejně tak o bratrovi Damona.
U postav si určitě zamilujete i Dicka, tedy Richarda.
Za sebe doporučuji a těším se na další díl.

KarolínaKájink
22.04.2022 5 z 5

Jako vždy mě autorka nezklamala, kniha mě velmi bavila. Ideální na odpočinek.

rampapa
18.04.2022 5 z 5

Tak tohle bylo krásné a sexy. Na další novou sérii od této autorky jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Jen doufám že vyjde brzo. Knížku velmi doporučuji.

Knihy_nad_zlato
15.04.2022 3 z 5

Prostě další Penelope Bloom. Není to nic extra, žádné převratné dílo, ale čte se to skvěle.
Hlavní postavy jsem si sice nezamilovala. A pravda, ani neoblíbila, ale aspoň jsem na ně mohla nadávat. Jo, občas mi to stačí. Měli mezi sebou vtipné dialogy, což se cení. Ale i když mě hlavní postavy ani trochu neohromily, nedá se totéž říct o těch vedlejších. Ta dcera mě celkem bavila a řidič Dick byl skvělej.
Prostředí nijaký, děj tu moc nebyl a zápletka měla do dokonalosti taky daleko. Vývoj vztahu mezi hlavními postavami byl podle mě krapet divnej a tu ohromnou lásku jsem jim ani trochu nevěřila.
Ale přesto, že mám ke knize hodně výhrad, čtení rozhodně nelituju. Penelope Bloom má prostě tak střelenej smysl pro humor, že už kvůli němu hodlám číst i její další knihy. A navíc jsou neskutečně čtivý!

Anette99
14.04.2022 5 z 5

Začátek nové série od P. Bloom, to jsem si nemohla nechat ujít :)
Ano, je to dost podobné jako série Objekty touhy, bohatej sexy chlap a mladá holka ve finančních problémech, a navíc mi tenhle díl dost připomínal Její tajemství z už zmiňované série. Ale to vůbec nevadí, autorka píše dobře a vtipně a tyto knihy se čtou lehce, člověk nad tim nemusí moc přemýšlet. Já podobnými knížkami prokládám období, kdy čtu jen detektivky a thrillery, takže jako oddechovku tuhle knížku hodnotím plným počtem. :D

Andrejka91
13.04.2022 4 z 5

Sice příběh, který tu už byl tolikrát, že vás už ničím nepřekvapí, ale autorka to vyrovnává svým čtivým a vtipným stylem psaní, jako i v předchozích knihách. Hlavní postavy jsem si zamilovala, malá Luna byla zlatíčko a autorka se řadí k mým oblíbeným.

Dela90
10.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Bomba! Pikantní návyková oddechovka, kterou prostě chcete číst!
Musím se přiznat, že s Penelope Bloom to byla moje první zkušenost.
Měla jsem její knihy zaškatulkované jako něco co nejspíš nechci číst, takové ty rádoby humorné milostné knížky nejsou můj šálek čaje. Ale po tomhle jsem byla mile překvapena, že je to úplně něco jiného a čte se to neuvěřitelně dobře. Krátké kapitoly, pohledy ze dvou stran. Chelsea mi neskutečně sedla, správně cáklá, žena a přesto už máma. Damon, tvrďák, kterého se v práci všichni bojí, dokud nepotká Zvoněnku.
Moc jsem se bavila, to jejich pošťuchování, vzájemná touha, tajemství, zápal pro to, co věří. A Luna, tak ta byla dokonalá - hláška: “Jsi hlupáček. Abych se narodila, musel bys mě dát mamince do pupíku.” Děti jsou fakt dokonalé.
Těším se na pokračování.

Ešína
03.04.2022 4 z 5

Penelope píše čtivé, chytlavé a vtipné knihy. Víte do čeho jdete a je jasné, že to bude zábava. Damon s Chelsea se skvěle doplňovali a Luna byla skvělá. Trochu mi to připomínalo knihu Její tajemství, kterou jsem od autorky nedávno přečetla, takže jsem tušila, že to dopadne naprosto stejně. Ale ani mi to nějak nevadilo. Doporučuji a už se těším co nám autorka přinese příště.

MilackovaN
02.04.2022 5 z 5

Penelope je zkrátka sázka na jistotu, kniha se čte sama, takže se ani nenadějete a máte za den přečteno. Je to nejen čtivé, ale i vtipné. A co oceňuji nejvíce, že ke konci nebylo žádné drama, žádné srdceryvné návraty, na které jsem zvyklá u všech knížek.

jarcik5582
31.03.2022 5 z 5

Kniha je chytlavá už od první stránky. Vtipná od těch dalších. U této knihy jsem se nasmála opravdu hooodně! Počet stránek tak akorát. Styl vyprávění nezklamal, velmi chytlavý. Obě hlavní postavy jsou přesně můj šálek kávy. Tvrdohlavé, rázné, přímočaré, brilantní. Penelope opravdu znovu nezklamala. Mám přečtené všechny doposud český vydané objekty touhy, zbožňuji je a tato je stejně skvělá.

Vidím v knize stejné či podobné motivy jako v sérii objects of attraction? Ano. Vadí mi to? Vůběc.

Doporučujeme všema dvaceti.

Tynka27
30.03.2022 4 z 5

Na tento pribeh jsem se moc tesila. Byla vtipna a v podstate jsem byla i spokojena,ALE…trochu jsem cekala nejake drama az se Damon dozvi,ze je otec. Cekala jsem nejake sblizovani mezi otcem a dcerou a to neprobehlo.Vse se vyresilo behem par stranek. Takze knihu doporucuji,ale nehledejte tam zadnou hloubku.

Maky1505
27.03.2022 5 z 5

Bomba knížka, skvěle se četla. Chelsea byla skvělá ️, doporučuji.

Ellinek
27.03.2022 5 z 5

Tak tohle mi sedlo. Sice mi to připomínalo rozvité a podrobnější Její tajemství (utajené dítě, šéf bručoun, víkendová služební cesta, vyděračná mrcha bejvalka), ale zase tolik mi to nevadilo. Opětovně se stěžejní část děje odehrává během jednoho týdnu, ale já u autorky nehledám hlubokomyslnou romantiku, která mi převrátí svět naruby a změní my myšlení. Chci si prostě jen oddechnout a dobře se pobavit. A toho se mi tady dostalo vrchovatě. Damon a Chelsea byli skvělí, malá Luna naprosto dokonalá a Chris a jeho vustr...bez komentáře. :D Je to vtipné, je to milé a je to tak roztomilé, že jsem se culila jako blázen, hlavně když si Damon musel poradit s Lunou. Ti dva jsou spolu k sežrání. Docela by mě zajímalo, co se stalo bratrovi Chels, ale jelikož nemá moc důvodů zasahovat do dalších dílů, nemyslím si, že se to někdy dovíme, což je škoda a je to taková malinká, mrzutá kaňka. Nic to ale nemění na tom, že jsem si knihu užila a dostala přesně to, co jsem čekala. Lepší než Objekty touhy, i když šablona je z větší části totožná. Ale tohle se povedlo o moc víc. Těším se na další dva díly a doufám, že to nebude taková sestupná tendence, jako u předcházející série (i když podle některých komentářů se toho trochu bojím). Jak se říká u nás...ale tak nevadí. Jde o to se pobavit a zasmát. :)

tajemství

2020  66%Jeho banán