Možná jednou

Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba, který dá Sydney novou naději. Ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné…

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/337291/mozna-jednou-SR1-337291.jpg 4.6259
Série:

Maybe Someday (1.)

Originální název:

Maybe Someday (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Euromedia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (82)

Přidat komentář
inuska6280
předevčírem

Wau. Neskutecne uzasna knizka!

Malíček
15. září

*MOŽNÉ MALÉ SPOILERY*
Knihu jsem přečetla během dvou dnů. Je to klasická romanťárna, která se krásně čte a od první chvíle tušíte, co se stane. Neobvyklé bylo, že autorka spolupracovala s hudebníkem, který ke knize složil i hudbu. Neumím to vysvětli, ale jakmile jsem četla v pozadí právě s touto hudbou, bylo to... úžasné. Texty jsou fakt pěkné a je to úplně můj vkus.
Ač byla kniha opravdu čtivá, chvílemi jsem měla pocit, že se tam nic zajímavého neděje. Osobně upřednostňuji, když je příběh vyprávěn z pohledu dívky, proto mi to někdy přišlo zbytečně zdlouhavé.
Co se postav týká, hlavní hrdinka Sydney se někdy chovala jako pěkná husa. Co si budeme povídat. Také mi někdy přišla až příliš ubulená. Ridge byl sympaťák a jeho hluchota podle mě nebyla v knize braná jako problém.
Kniha se mi celkově hodně líbila, i když bych si ji dokázala představit o několik desítek stran kratší. Příběh vás buď pohltí a nebo vůbec nenadchne. Jsem ráda, že spadám do té první kategorie. Za obálku jedině plusové body!

Lenty
14. září

Doporučuji,velmi silný příběh.

brijana
13. září

Velmi silný příběh!

Katullkkaa
11. září

Naprosto spokojená. Dlouho jsem nečetla knížku, která by mě takto zaujala.

Lucy.Piskorova
05. září

Dokonalá kniha, která vás pohltí. Na knize se mi velmi líbila hudba složená přímo k ní, protože toto je nevšední.
Kniha byla velmi čtivá a přečetla jsem jí za 2 dny. Určitě všem velmi doporučuji :).

jankaander
05. září

Krásné,doporučuji......

Blueberry.hd
03. září

Nikdy to nemůže dobře dopadnout,
svědomí tápe, pak hledá temný kout..
Před ní se skláním, před tebou padám

LenysekC
02. září

Kdyby to napsal někdo jinej, tak dám i tři hvězdy, ale už jsem od autorky něco četla a tohle bylo zatím nejhorší. Nevím, jestli jsem měla přehnaná očekávání, nebo čím to bylo, ale nic se tam nedělo, když už jo, tak se to třikrát zopakovalo a jediná sympatická postava byl Warren. To je málo prostě, i na YA romantiku.

Lenka.Vílka
01. září

Nevěděla jsem, co sem napsat. Nevěděla jsem, jak hodnotit. Jedna moje část si říká: "Dej tomu jednu hvězdu a jdi dál. Vždyť to bylo vlastně o ničem. A ani jsi nebrečela, jak to tady slibovali!" A co na to ta druhá část: "Dej tomu nekonečno. Dobře se ti to četlo a děj tam taky byl. Po dlouhý době kniha, kde se sice furt bulí, ale ty keci tam dávají smysl a nejsou to jenom nadrbaný pindy."
Anotace mi slíbila, že mezi hlavními hrdiny bude tenhle obrovskej problém. Jenže on to vlastně problém nebyl. Teď mám na mysli hluchotu. Já tam žádný náznak nepostřehla. Ale naše hrdinka byla tak svatá, že by z toho problém ani udělat nezvládla. Jediným problémem bylo tedy to, že on má holku a nechová se tak. Takže začne příběh o tom, jak se spolu postupně sbližujou dva lidi, přestože by neměli. Že je v tom něco víc než jenom fakt, že jeden z nich je ve vztahu, se dozvíme docela brzo (a pokud Možná jednou není první knihou, kterou ve svém životě čtěte, docvakne vám, co to je poměrně rychle). Doufala jsem, že kniha skončí jinak (v jiné části trojúhelníku). A vzhledem k tomu, jak je celá napsaná, mi vadilo posledních skoro sto stran, kvůli kterým dávám o hvězdu míň (chápu, že to tam být muselo, ale ne na takovém prostoru).
(SPOILER Knihu by vylepšilo to, kdyby čekal stejně dlouho jako na Maggie. To by byla romantika. Ne to, co se stalo nakonci, když všem je jasný, že za ní hned poběží, co ho ta druhá nechá jít.)

ardeas
01. září

Ja vám neviem. Vážne, som trocha rozpoltená. Príbeh je dobrý, ale neviem čím to je, niečo mi nesedí. Je to tým, že je celý čas tak sladký? Je to tým, že neznie reálne (a tým myslím skôr Sydney, než Ridge)? Ja proste neviem, čo si o tom myslieť.

Keď som čítala, až tak mi to veľmi nevadilo, zhltla som ju za deň, ale teraz, keď už poznám celý príbeh mi príde, že o Sydney nič neviem. Neviem, čo je na nej úžasné. Neviem, kto je. Bolo tam toľko riešeníc o pocitoch, ale to bolo všetko. Chýbala mi na jej strane hĺbka, ktorá by ma prikovala k príbehu. Takto mám pocit, že vidím len príbeh Ridgea, aj keď to bolo písané z oboch strán.

Nelly
01. září

Ach jo, asi budu jediná, koho tentokrát autorka poněkud zklamala. Příběh, dá-li se to příběhem nazvat, je velice plytký, chyběl mi tam nějaký zvrat, prostě vše jelo na jedné vlně. A ani mi nepřišel nějak citově dojemný, na mnoha místech mi hrdinové přišli kvůli svému chování i nesympatičtí. No a verše mne za srdce také nechytly (mohlo to být i překladem). Prostě za mne nejslabší kniha, která v češtině od autorky vyšla. Ale věřím, že mnohé mladé čtenářky osloví...

velunka1269
30. srpna

Velmi čtivá knížka, hned jsem se do ní začetla a nemohla přestat. Příběh je dobrý, jediné co mi na tom vadilo, jak furt Sydney téměř v každé kapitole brečí. :-) hodně se mi líbily texty písní a možnost si ty písničky pustit při čtení textů, což bylo opravdu příjemné, na chvilku ten děj ožil.

simviki
30. srpna

Tohle je vážně zvláštní knížka. Prvoplánově se tváří jako klasické šestákové love story, ale je v ní mnohem víc. Když jsem ji zavírala před spaním ( a že to bylo těžké, protože se od ní nedalo odtrhnout) měla jsem pocit, že mi přímo vibruje v ruce, jen jen vybuchnout. Tak moc je nabitá city a emocemi. A část se jich přenese při čtení i do vás. Bonusem ( a vážně úžasným bonusem) navíc jsou texty písní ( což je mi blízké, protože sama taky tu a tam něco napíšu) a hlavně písničky, které si můžete poslechnout. Takže tohle je vlastně taková 3D knížka :-)
Jen si nejsem jistá, jestli študák ve dvaceti ( a to nechci naši mládež nijak shazovat, ale vidím to kolem sebe) je schopen tak hlubokých úvah, myšlenek , zodpovědnosti a jednání. To mi přišlo trochu nepravděpodobné..

Attia
26. srpna

Ačkoliv nejsem velkým příznivcem románů a zamilovaných příběhů, Možná jednou mě velmi oslovilo a zaujalo. Nabízí mnohem více než jen milostný trojúhelník a trable s láskou, pojednává také o tom, jaký je život neslyšícího, jaké komplikace i bonusy přináší a že ani hluchota není překážkou k tvoření úžasných věcí jako hudba a skládání písní.

tinka99
25. srpna

Colleen Hooverová opět nezklamala...nevím, jak to dělá, ale zatím nebyla jediná její knížka, která by se mi nelíbila. Každou z nich oživí něčím jedinečným, co Vás uchvátí a nenechá odejít...dokonalý příběh...♥

SarahRoyalAss
25. srpna

Jedna z mála knih, kvůli které jsem zůstala vzhůru do 3 do rána, když jsem musela za další 3 hodiny do práce a nelituji toho.
Po prvních 30 stránkách jsem musela knihu na pár dní odložit, ale když jsem se k ní vrátila, měla jsem ji přečtenou za chvilku. :)
Hrozně dobře se to četlo. Bylo to tvrdé, smutné a zvláštní kvůli nespravedlnosti světa, vtipné až jsem se culila, zpívala si texty které psaly... A ke konci to bylo doslova... mokré.
Vážně Sydney, měla by sis nechat seřídit slzné kanálky. Dost ti protékají.

nani_nka
25. srpna

Ja túto knihu úplne zbožňujem. Možná jednou je písana z pohľadu Syd aj Ridgea, ktorí sú tí najsympatickejší knižní hrdinovia. Aj napriek tomu, že v knihe urobia aj rozhodnutia, ktoré neboli dobré, tak človek chápe, prečo sa rozhodli tak ako sa rozhodli. Na tejto knihe sa mi páči to postupné zamilovávanie sa hlavných hrdinov, ich vtipné podpichovanie, spoločné skladanie piesní, romantické gestá Ridgea a takisto vzťah-nevzťah ich dvoch spolubývajúcich.

warca
23. srpna

Tahle kniha byla něco úžasného! Pouštěla jsem si k tomu ty písničky a tím se stal příběh ještě skutečnějším. V nějakých částech jsem měla slzy na krajičku a... Prostě nemám slov. Je to neuvěřitelně poutavý a dojemný!

romana0733
22. srpna

I když to není úplně můj žánr, tak to se mi hodně líbilo. Krásný děj, hodně čtivé. Tady nemůžu jinak než dát plný počet hvězdiček.

Ditules
22. srpna

Sleduju Colleen na FB, takže vím, že svými knihami ,,žije" . Opět moc příjemné čtení doplněné navíc odkazem na bezva soundtrack. Tohle propojení mě moc baví!

KaileyBlot
18. srpna

Pěkný příběh o dvou citově rozpolcených osobách a o tom jak dokáže být láska zrádná a nečekaná. První polovina knihy byla slabší, ale ta druhá půlka opravdu peckovní a čtivá. Chvílemi jsem si taky se Syd pobrečela nad tím jejich zapeklitým případem. Ale co si budem ona rozhodně brečela častěji! Když to teda shrnu byla to hezká knížka, ale zatím u mě teda víc zabodovala Odvrácená tvář lásky, co se týče Colleen Hoover.

RosaLucis
16. srpna

Coleen Hoover mě nepřestane fascinovat. Opět perla plná emocí a originálního příběhu. Jasně, je to slaďárna, ale nejen to. Zamilovala jsem si snad všechny postavy (tedy kromě Sydneina ex-přítele a ex-kamarádky)
Ale i přes dobrý příběh, originálně pojetého "hlavního" kluka (kdo četl, ví) a vtipné pasáže by byla kniha jen dobrou knihou. To, co z ní dělá nezapomenutelnou je práce Griffina Petersona, díky němuž si můžeme poslechnout všechny songy o nichž se kniha zmiňuje. Tento nápad mě fascinoval, a i při psaní tohoto hodnocení je stále poslouchám;-)

Elčokča
15. srpna

Knihu jsem hltala se zatajeným dechem. Pokaždé před usnutím se mi k ní vracely myšlenky. Krásný příběh o lásce, věrnosti, férovosti, soucitu, nehnutelnosti osudu. Líbí se mi způsob myšlení hrdinů, způsob "naslouchání" Ridge. Jedinou malou výtku mám k ubrečenosti Sydney, které bylo místy otravné.
Moje první kniha od Colleen, ale určitě ne poslední.

Téra
14. srpna

Bylo to skvělé. Příběh byl zajímavý, originální a hlavně vtipný, což jsem ani nečekala, že se u toho takhle nasměju. Jediné co bych vytkla, tak byl až moc zdlouhavý a natahovaný konec, ale jinak za sebe můžu doporučit.

TamaraKrejčí
13. srpna

Tak jak jsem napsala včera, nic mě už nepřekvapilo. Škoda, začínalo to slibně, krásné téma, krásný příběh a fajn, že ti krásní lidé byli tak rozumní.....jen pro mě táááák natahované, že mě to prostě unudilo.

TamaraKrejčí
13. srpna

Ještě nemám přečtenou a omluvím se jestli dojde k nějakému převratnému závěru...nějak od 10 str.vím jak to dopadne a to mě nudí. Zdlouhavé, natahované...zitra si najdu chvilku a uvidíme. Určitě ještě písnu.,

elisa194
12. srpna

Tak mě kniha vůbec neoslovila. Děj mě nebavil, pořád dokola, hrozná nuda, chybělo jakékoliv napětí, které mám ráda...

Nikííís
12. srpna

Knížku jsem poprvé četla v angličtině a zamilovala jsem se na první pohled.. Proto, když vyšla i v češtině, musela jsem ji přečíst znovu. Chytla mě za srdce a nevylučuju, že si ji přečtu ještě alespoň jednou. Krása!!!

Evicicinka
12. srpna

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Skvěle napsaná a propojení s písničkami Griffina Petersona, který má naprosto dokonalý hlas je naprostá bomba. Jsem zvědavá na pokračování. Za me rozhodně 5 hvězdiček :)