Možná jednou

Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba, který dá Sydney novou naději. Ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné…

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/337291/mozna-jednou-SR1-337291.jpg 4.4665

Maybe Someday (1.)

Maybe Someday (2014)

Vydáno:, Yoli

Tomater
včera

Jedním dechem... Úžasná knížka!

happy19
15. prosince

Colleen ty teda umíš psát!!Nádherné,silné,poutavé až do konce!Mé srdce buch,buch..nemůže jinak 5*

hana8062
14. prosince

Možná jednou.... Vypadalo to děsně lákavě. Lovestory se soundtrackem, no vážně. Tahle knížka má k sobě svůj vlastní soundtrack. Jako čtenář sledujete vývoj vztahu mezi studentkou Sydney a muzikantem Ridgem a k tomu si můžete ve vhodnou chvíli pustit příslušnou píseň. No není to pecka? Zdálo se, že je. Ale upřímně, příběh zklamané dívky toužící po zadaném spolubydlícím se po sto a něco stránkách okouká. On marně touží, ona taky touží, oba prahnou, svádějí vnitřní boje, takové a makové, do toho spolu skládají písně a vy si pouštíte ty nenaplněné slaďáky... No nic, byla to fuška :) 50%

uminaa
28. listopadu

Fíha! Otvorila som knihu, pustila som si piesne a nemohla som sa odtrhnúť od príbehu. Vôbec mi nevadilo, že som čítala do pol šiestej rána, aj keď som vedela, že môj spánok bude trvať maximálne tri hodiny.

Kombinácia knihy a piesní (musím priznať, že som sa zaľúbila do hlasu Griffina Petersona) prepožičiava príbehu Ridgea a Sydney vysokú mieru ozajstnosti. Kniha dala podľa mňa nový význam slovu IMTIMITA.

Ale musím povedať aj pár negatív. Som dosť emocionálna, ale trošku mi vadilo, že je Sydney taká urevaná. Ďalším paradoxom je, že mi dosť vadilo, aká je Maggie úžasná, rozumná, chápavá a vlastne dokonalá. Radšej mohla byť mrcha, aby mi nebolo tak ľúto, keď sa to všetko prevalilo.

Určite si prečítam aj ďalšie knižky od tejto autorky (táto bola moja prvá). Myslím, že po čase si rada prečítam znovu aj túto :)

DarkAnn
16. listopadu

Teda za mě úplně skvělá kniha. A po dlouhé době také kniha, na kterou myslím i po tom, co jsem ji dočetla. Přečtená za tři hodiny. Moc se těším na další díla od autorky :)

Jupijow
12. listopadu

Harlekýnka v lepším obalu.

evago
07. listopadu

nádhera...jako vždy

Vee1718
04. listopadu

Krásná kniha, kdy příběh opravdu člověka vtáhne. Mrzelo mě, když kniha končila, klidně bych četla dál. Ráda se k ní zase někdy vrátím.

Dresia

Toto bylo pro mě velkým zklamáním. Asi proto, že nejsem cílová skupina. Sentimentální s.ačky, lidi po sobě zvrací... ztráta času i peněz.

Ivka14

Kniha mě velice mile překvapila. Velice hezká kniha plná napětí,ale i romantiky. je to moje druhá kniha od Colleen a určitě ne poslední.

Michalka98

Oddechová, avšak za mě průměrná kniha.

verka135

Obálka mi přijde smutná, ale ten příběh byl úžasně krásný ????????????. Zamilovala jsem si oba dva hlavní hrdiny ???????? Sydney a Ridge ????????. Ten Ridge je vysněný kluk všech holek hlavně s jeho vlastnostmi. Byl hodně chápavý a milý a hned jsem se do něj zamilovala jako on do Sydney. ???? Líbilo se mi strašně, jak spivovatelka popisovala ten jejich vztah a jejich pocity. ???? Udělala na mě velký dojem ???? chvilkami se mi chtelo brecet a chvilkami zase usmívat štěstím. Četla jsem ji 3 dny. ???? Strašně jsem ji chtěla číst i o pulnoci, co jsem se probudila. ???? A ty písničky BOŽÍ ???????????????????????? Určitě doporucuji všem romantickam jako já ????????????

miska331

Celou dobu přemýšlím, jestli se někdo může naučit hrát na nějaký hudební názor, když je od narození hluchý.

Makaja

Taková trochu naivní romantika pro holky, jediné, co bylo trochu jinak, nebyla hluchota hlavního hrdiny, mimochodem dost těžko uvěřitelného klaďase, ale spíš to, že ani jedna z holek nebyla záporačka a bylo tedy trochu napínavé, jak se s tím autorka vypořádá. Ale upřímně - ani jedna z nich mi nebyla sympatická (i když Maggie vlastně možná ano, jen jsem si pak zkazila dojem v rozepsaném pokračování na wattpadu ...)

Christine1611

Krásný příběh, poutavý styl psaní a určitě to není poslední kniha, kterou jsem od této autorky přečetla.

Narissa

Jako obvykle, když jde o knihu Colleen Hoover, tak ji miluji i nenávidím zároveň.
Naštěstí jsem ji četla anglicky, protože se mi do ruky dostal i český překlad a rovnou vám říkám, že vám sebere tak 50% požitku, protože si překladatel vůbec neporadil dobře s texty písní, které tady mají zásadní roli.
Jinak je to kniha nádherná. Opět se tu řeší nejrůznější citlivá témata a vy nemůžete jinak, než trpět s postavami.

AnnaNešporová

Moc pěkný příběh, ale kniha Bez naděje u mě stále vyhrává.

elik-play5518

hezká kniha

Denčaa

Tituly od Colleen Hooverové vždy hrají na jistou notu. V každém příběhu se nachází nějaké ALE. Tato kniha mě zaujala hned od začátku. Nejen stylistickým zpracováním, ale také dějovou linkou. Ano, že kluk podvádí svou holku a přijde ji zachránit princ na bílém koni, to je trochu klišé. Ale skutečnost, že ten princ je neslyšící a navíc má přítelkyni, to už knihu hezky ozvláštní a zamotá. A čtenář se lépe vžije do pocitů obou hrdinů, jelikož každá kapitola je z pohledu Ridge nebo Sydney. Také musím říct, že ještě před tím, než jsem začala knihu číst, jsem si pustila soundtrack "Možná jednou", který mi hezky navodil atmosféru knihy. Písnička je opravdu nádherná. Co musím knize vytknout, byl závěr. Byla jsem hodně zvědavá, jak to autorka vyřeší s Maggií, přítelkyní Ridge. Vyřešit to vyřešila dobře, jen mi přišlo, že to tam bylo tak na sílu dané. Také mi už celkem lezlo krkem, jak hlavní hrdinka pořád a kvůli všemu brečela. Více na: https://www.instagram.com/knizni_dilna/

LenRan

Četla jsem už před časem a pořád na ni vzpomínám. Je to krásná kniha, určitě stojí za přečtení.

tereza..23

Vůbec jsem nevěděla co od knihy čekat. Zatím jsem od téhle autorky četla 3 knihy ale už teď můžu určitě říct, že jsem si našla další oblíbenou autorku! Já sama bych to přiřadila k Hvězdy nám nepřály...u téhle knihy jsem měla stejné pocity akorát s tím rozdílem, že tenhle příběh končí šťastně. Přečetla jsem ji za jeden den a určitě tuhle knihu můžu zařadit mezi knihy u kterých si pobrečím ;) :)

LusSyNDA

Moc se mi do této knihy nechtělo, ale teď musím říct, že nic krásnějšího jsem v životě nečetla. To, jak autorka dokáže popsat samotný polibek, tlukot srdce. To je proste něco nádherného. Navíc jsem ještě nikdy nečetla knihu,která má své vlastní písně. Jsou nádherné stejně jako texty uvnitř knihy. Je to prostě kniha, plná lásky, propracovaná do nejmenšího detailu. Dávám 100 % !!!

Janika_

Nejlepší kniha! :) Je jedno, kolik mi je nebo bude, pořád ji budu číst dokolečka, protože je prostě TOP.

Jossie

Celou dobu jsem byla zvědavá, jak to vyřeší s Maggie, nakonec to bylo velmi šalamounské, pochválím ty vášnivé scény, to je popsáno citlivě a hezky, ale jinak celkem nuda - takový románek pro teenagerky - určitě by mě to v tom věku bavilo víc. Soundtrack jsem si poslechla, začátek nevypadal tak špatně, ale pak byla jedna písnička jako druhá.

Dominika_a

První kniha od této autorky, a jsem ohromená. Ten styl psaní .. knihu jsem prostě nemohla odložit. Nádherný příběh, ty emoce, ta láska .. Ridge jsem si oblíbila hned, a to samé Sydney. Určitě si knihu přečtu znova, a už se těším na další knihu od této autorky. :)

marta14

Od Colleen už mám přečtené vše, co od ní u nás vyšlo. A tato kniha je snad nejlepší! Tato kniha ve mně vyvolala mnoho emocí. A mně stačí už jen říct, že to MILUJU! Doporučuji. Miluju Ridge, miluju Warrena... Miluju všechny! Úžasná kniha.

Petra17

Rozhodně nejlepší kniha pro mě za tento rok. Tolik děje napětí lásky emocí..... Hooverová prostě vede. A Ridge. Bylo těžké ho nemilovat...

katinthebox

Četla jsem jí ještě v době, kdy to bolo fanfiction k Twilightu a již tehdy to byla pecka:D Jsem moc ráda, že se autorce pak podařilo jí vydat a i další díly v téhle sérií jsou skvělé. Takže mohu jen doporučit.

janyska13

Silný příběh, skvěle popsaná hluchota člověka. Nějak nemám slov, knihu jse začala číst ze zvědavosti a skoro celou jsem ji přečetla za 2 dny. :)

Terez67

Dlouho jsem o ní přemýšlela a nemůžu na ní jen tak zapomenout , protože Páni :O pohltilo mě to. Cítila jsem všechny emoce - brečela jsem, se smála jsem se, pak mě to štvalo a pak mě to zas potěšilo :) Collen Hoover mám ráda a po této ji mám ještě radši :) To jak zpracovala Ridgiho to bylo něco nádherného a do toho ty písničky jako za mě fakt hezká knížka :).... Jako na venek to vypadalo, že to bude klišé romantika a možná pro někoho je ale tuhle knížku řadím mezi mé oblíbené :) mooc doporučuji :)
PS. taky si myslím že to bylo obdobím, kdy jsem ji četla. Četla jsem ji asi ve správný čas :)