Možná jednou

Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba, který dá Sydney novou naději. Ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné…

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/337291/mozna-jednou-SR1-337291.jpg 4.7201

Maybe Someday (1.)

Maybe Someday (2014)

Vydáno:, Euromedia

KaileyBlot
předevčírem

Pěkný příběh o dvou citově rozpolcených osobách a o tom jak dokáže být láska zrádná a nečekaná. První polovina knihy byla slabší, ale ta druhá půlka opravdu peckovní a čtivá. Chvílemi jsem si taky se Syd pobrečela nad tím jejich zapeklitým případem. Ale co si budem ona rozhodně brečela častěji! Když to teda shrnu byla to hezká knížka, ale zatím u mě teda víc zabodovala Odvrácená tvář lásky, co se týče Colleen Hoover.

RosaLucis

Coleen Hoover mě nepřestane fascinovat. Opět perla plná emocí a originálního příběhu. Jasně, je to slaďárna, ale nejen to. Zamilovala jsem si snad všechny postavy (tedy kromě Sydneina ex-přítele a ex-kamarádky)
Ale i přes dobrý příběh, originálně pojetého "hlavního" kluka (kdo četl, ví) a vtipné pasáže by byla kniha jen dobrou knihou. To, co z ní dělá nezapomenutelnou je práce Griffina Petersona, díky němuž si můžeme poslechnout všechny songy o nichž se kniha zmiňuje. Tento nápad mě fascinoval, a i při psaní tohoto hodnocení je stále poslouchám;-)

Elčokča

Knihu jsem hltala se zatajeným dechem. Pokaždé před usnutím se mi k ní vracely myšlenky. Krásný příběh o lásce, věrnosti, férovosti, soucitu, nehnutelnosti osudu. Líbí se mi způsob myšlení hrdinů, způsob "naslouchání" Ridge. Jedinou malou výtku mám k ubrečenosti Sydney, které bylo místy otravné.
Moje první kniha od Colleen, ale určitě ne poslední.

Téra

Bylo to skvělé. Příběh byl zajímavý, originální a hlavně vtipný, což jsem ani nečekala, že se u toho takhle nasměju. Jediné co bych vytkla, tak byl až moc zdlouhavý a natahovaný konec, ale jinak za sebe můžu doporučit.

TamaraKrejčí

Tak jak jsem napsala včera, nic mě už nepřekvapilo. Škoda, začínalo to slibně, krásné téma, krásný příběh a fajn, že ti krásní lidé byli tak rozumní.....jen pro mě táááák natahované, že mě to prostě unudilo.

TamaraKrejčí

Ještě nemám přečtenou a omluvím se jestli dojde k nějakému převratnému závěru...nějak od 10 str.vím jak to dopadne a to mě nudí. Zdlouhavé, natahované...zitra si najdu chvilku a uvidíme. Určitě ještě písnu.,

elisa194

Tak mě kniha vůbec neoslovila. Děj mě nebavil, pořád dokola, hrozná nuda, chybělo jakékoliv napětí, které mám ráda...

Nikííís

Knížku jsem poprvé četla v angličtině a zamilovala jsem se na první pohled.. Proto, když vyšla i v češtině, musela jsem ji přečíst znovu. Chytla mě za srdce a nevylučuju, že si ji přečtu ještě alespoň jednou. Krása!!!

Evicicinka

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Skvěle napsaná a propojení s písničkami Griffina Petersona, který má naprosto dokonalý hlas je naprostá bomba. Jsem zvědavá na pokračování. Za me rozhodně 5 hvězdiček :)

Anna 13

Pět hvězdiček je strašně málo za to, jak mi explodovalo srdce...

Chci to číst znovu a znovu, chci to všechno opět zažít.
První kniha, u které mi nevhrkly slzy do očí smutkem ani radostí nad osudy hrdinů, ale čirou tohou číst dál, když už nebylo co. Ještě se nechci loučit...

Miluju ten příběh, tu hudbu. Miluju to co stvořili Colleen Hoover s Griffinem Petersonem. Thank you...

Nemám slov...

Terill

Další pecka od úžasné autorky. Vždy si její knihy užívám, jelikož pokaždé načne jiné, zajímavé téma.

Bey

Vždy keď od Colleen niečo čítam, ma kniha dojme k slzám. Táto autorka píše jedinečné príbehy, do ktorých sa nie je možné nezamilovať. Rovnako nesklamala ani táto kniha.

Drahuska12

Jedna z nejlepších knih co jsem četla , tak moc jsem tu knihu nechtěla dočíst jak byla úžasná

1casper

Knihu jsem přečetla na jeden zátah do tří do rána :-D je to taková letní harlequine, plná emocí a lásky. Četlo se to samo...

Jen by mě zajímalo, jak se vedlo Maggie dál....

bookmania

Co k této knize napsat? Colleen Hoover je podle mě jedna z nejlepších spisovatelek knih pro dívky. Její knihy vás vtáhnout do děje dřív, než stačíte lusknout prstem. Miluju všechny její knihy a tahle není vyjímkou!!! Moc moc doporučuji.

vlcice326

Knížka mě vtáhla hned první větou.
Na 77. straně jsem si uvědomila, že jsem tu knížku už četla v angličtině.
Většinou knížky dvakrát nečtu, ale Colleen Hoover je prostě nejlepší a její knížky bych mohla číst i třikrát a i napočtvrté by mě její příběhy, postavy a slovní obraty překvapovaly.
Perfektní ! :)
Škoda, že od Colleen není přeložených víc knížek.

MayaTom

Prostě úžasná.

Kuki007

Je to zvláštní jak často si říkám, že kniha byla perfektně čtivá, ale nesedl mi příběh. Za mě ubrečená hlavní ženská postava, žárlivě a nelogicky se chovající mužská postava ...
Nemůžu tomu vzít, že námětově Colleen přišla s něčím novým, ale nemůžu hodnotit lépe, než bohužel jen třemi hvězdičkami. Co mě ale zaujalo více byl takový "mezidíl" který bychom mohli přeložit jako Možná ne (Maybe not), který se týká druhé milostné linky v příběhu (a teď si ani s pistolí u hlavy nevzpomenu, jak se jmenovali), a který mi přišel o hodně lepší.

Stanidlo

Chci okamžitě pokračování :) Opravdu nádherné čtení plné emocí, vzrušení a přitažlivosti. Od příběhu se nedá odtrhnout. Všechna pochvala už tady byla napsána. Colleen opět nezklamala. Miluji ten její popis všech těch emocí a co se každému odehrává v mysli. Všechny postavy mají své kouzlo. Konec naprosto úžasný, všechno jí to věřím. Je to od ní 4tá kniha co jsem přečetla. A všechny jsou neodložitelné. Čeká na mně ještě ( Odvracená strana lásky) tak se moc těším.

katerina5863

já ani nevím co napsat, ještě jsem tak nějak plná emocí..... Colleen opět nezklamala... Nádherný příběh s krásnou hudbou, prostě wau

MiliKry

Knihy od téhle spisovatelky čtu velmi ráda a baví mě, ale tahle je pro mě zatím nejslabší.

Lkova

Jméno Colleen Hoover mi pochopitelně už léta není cizí, ale tohle je první její kniha, kterou jsem přečetla. A nechci nic zakřiknout, ale asi rozumím, proč je tak oblíbená.
Bez spoilerů se vyjádřím hodně těžko, takže řeknu jen tohle: poslední kapitoly pro mě byly trochu zklamáním, hlavně to zhoršovala Syd, která neustále brečela a to i ve chvílích, kdy se to opravdu nehodilo. Ale! Ten nápad s hudbou mi to vykompenzoval, naprostá dokonalost (hlavně I'm in trouble), to by se mělo dělat u každé knihy o hudebnících, šlo by to?
Žádný MOŽNÁ JEDNOU, já si ROZHODNĚ JEDNOU tuhle knihu znovu přečtu.
P.S. Bez příběhu o Warrenovi a Bridgette se osobně teda bez problémů obejdu.

NalinnMane

Zajímavé je, že podobné příběhy mě nikdy nebavily, ale od tohoto jsem se nemohla odtrhnout dokud jsem ho prostě nedočetla. Myslím si, že to bude tím úžasným stylem jakým autorka Colleen Hooverlová píše a to mě jen utvrďuje v tom, že si musím přečíst i zbytek jejích knih, protože se mi začínají zamlouvat čím dál víc.

Rose18

Nádherný a emotivní příběh o lásce s tou nejkrásnější větou na konci, kterou jste kdy četli...

Shinstria

Jak může někoho něco takového napadnout? Prostě úžasný příběh. I když asi zrovna né moc realistický, ale to k tomuto žánru prostě patří. U této knížky jsem si zase potvrdila to, proč tato autorka patří k mým oblíbeným. Její knihy mě strhnou a nemůžu se od nich odpoutat, dokud to nedočtu, ale i pak nad tím příběhem ještě kolik dní přemýšlím. A přesně tak poznám dobrou knihu. Že na ní nezapomenu hned jak ji dočtu. A u mnou uctívané Colleen Hoover je to tak vždy. Jen mě teď mrzí, že musím zase čekat až nějaká kniha zase vyjde. Protože od ní mám přečtené všechny knihy. No ohledně této knihy. Na začátku knihy jsem si (špatně - zase) myslela, že to bude tuctovka. Prostě klasická lovestory. Ale ono né. Coollen musí mít něco extra u všech knížek. Doufám že jí nápady na neobyčejné osudy postav nedojdou a že nikdy nesklouzne ke klasické nudné lovestory. Prostě doporučuji všem, kdo se chtějí zasnít. Strhnout se city a přečíst si neobyčejný příběh. Ale zase vás varuji - nemyslete si že to bude naprosto uvěřitelné. Obyčejné a naprosto uvěřitelné příběhy většinou nikoho nezajímají.

Bee

Jednou za čas sklouznu k tomuto žánru a teď jsem dlouho na nic nemohla narazit. Až jsem narazila na tohle. Kniha má slibný rozjezd a pak jsem zjistila, že mě naprosto pohltila. Racionální část mysli na mě plive hned několik nedostatků, ale kniha na mě zapůsobila čistě na emocionální úrovni. Proto plný počet. Líbila se mi práce s postavami, jejich vztah a jejich rozhovory, ale nedokážu posoudit jejich reálnost. Člověk si běžně staví bariéry a většinou si nechává své myšlenky bezpečně v sobě. Možná na světě existuje pár lidí, kteří jsou schopni takové upřímnosti. Kdo ví?
Já už teď vím, že se ke knize jednou vrátím.

červ.hruška

YA už jsem nechtěla číst, nebavilo mě to, no taky už dlouho nejsem cílová skupina :-). Ale když vyšla nová Colleen, udělala jsem výjimku a nelitovala. Ona píše opravdu skvěle, nemůžete přestat číst.

ankaras

A teď tvrdý návrat do reality :)

Natty88

Naprosto úžasná knížka. Ale Colleen Hoover to ani jinak neumí.

1JiTkA2

Další úžasná kniha od Colleen. Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická i Ridge a Maggie. Také velmi povedený pár je Warren a Bridgete. Bylo to velmi čtivé - jako všechny knihy od Colleen. Nádherné písničky a velmi silný příběh. Doporučuji!