Možná jednou

Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba, který dá Sydney novou naději. Ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné…

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/337291/mozna-jednou-SR1-337291.jpg 4.4824

Maybe Someday (1.)

Vydáno:, Yoli

Maybe Someday (2014)

Kniha Možná jednou

marketa4469
předevčírem

No co k tomu říci.. Asi v první třetině knihy už jsem přemýšlela, jak bude příběh končit a zda hlavní hrdinové nakonec skončí spolu.. A odolala jsem a nekoukla se na konec a jsem ráda. Krásně napsaná kniha.

malazluta

Colleen Hoover opět nezklamala. Toto je první kniha, ke které jsem si pořídila i soundtrack, který celý příběh perfektně dokreslil.

petuzla5591

Krásná kniha. Mé první setkání s autorkou a naprosto jsem si ji zamilovala. Stejně tak postavy v této knize. Sydney je úžasná postava a Ridge taktéž. Několikrát jsem i plakala a to i v autobuse. :)

babiočka

Knížka se dala číst, je však opravdu vhodná pro dospívající mládež nebo pro příznivkyně Harlekýnek. Hlavní hrdinka roní neustále potoky slz, Ridge je i při svém handicapu až neskutečně dokonalý... A já jsem už na takové citové výlevy přiliš stará.

silvinek

Protože kromě knih je mou další vášní hudba, tak jsem velmi ocenila nápad propojit příběh se soundtrackem. Děj se mi moc líbil a třešinkou na dortu pro mě bylo krásné popsání života neslyšícího, který se i přes svůj handicap věnuje hudbě.

Alienn

Opět pěkná knížka této autorky, kterou jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi líbilo propojení s hudbou a krásné texty písniček.

Han-nah

Tuto knihu jsem četla na základě výzvy a zaujala mě hlavně z hlediska neslyšících. Viděla jsem film, kde neslyšícím dali na podlahu reproduktory, aby cítěním vibrací mohli tančit. Ti dva dotyky svého těla a pocitovým vnímáním si byli schopni předat více, než někteří lidé jsou schopni říci slovy. Krásné texta písní.

Tak,jo už jste někdy měli pocit že, se čas zastaví a vy vnímáte jen danou věc? Přesně tohle jsem zažívala já když, jsem tuhle knížku četla. Je prostě úžasná a bere mi dech. Hodně dlouho budu vzpomínat na tenhle příběh. A už se budu dívat jinýma očima na lidi s tím to postižením a chápat aspoň z části jak se cítí,.