Království hříchu

Království hříchu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460539/bmid_kralovstvi-hrichu-5UD-460539.jpg 4 662 113

Mount Trilogy série

< 3. díl

Co je moje, bude moje navždycky, a to včetně Keiry Kilgoreové. Už nestačí, že je mojí dlužnicí. Už nestačí, že mi patří její tělo. Chci něco víc. Snaží se vzdorovat, ale nikdy se jí nevzdám. Nic nás nerozdělí. Ani ona. Ani moji nepřátelé. Nikdo. Svůj dluh může splatit pouze jediným způsobem – svým srdcem. Království hříchu je závěrečný díl trilogie o Lachlanu Mountovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sinful Empire , 2017

LiKa00
09.03.2022 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že je to nejslabší díl, ale nakonec je to pro mě nejhezčí díl. Jak už oba drží pospolu a chovají se jako pár. Žádný z nich nemá navrh, ale hezky spolu fungují, to se mi moc líbilo. A nakonec ta celá zápletka s Destiny byla moc napínavá a zajímavá. Bylo to moc příjemné čtení všechny díly dohromady.

kacenka6144
09.03.2022 4 z 5

K celé sérii jsem se vrátila zhruba po roce a jo, pořád je to pecka. A když už máte všechny tři díly, sjedete to prostě za jeden víkend. Bez problému.

LucySmile
17.02.2022 3 z 5

Za mě nejslabší díl z celé série, ale jinak to bylo fajn.

Verunka4444
10.02.2022 5 z 5

První díl byl super,druhý fajn a třetí???Naprostá senzace!!!!
Miluji Lachlana(Michaela),miluji jeho temnou i zamilovanou stránku.Jsem z celého příběhu nabušená emocemi a nejspíš si ho dám tento měsíc ještě jednou.
Byla to prostě jízda se vším všudy :)

Ryorka
07.02.2022 3 z 5

Přečetla jsem celé(!), což už něco značí. Obvykle jsou tyhle eroťárny snůška blbostí a stupidity. No tenhle příběh je sice taky trochu divný, ale na druhou stranu připouštím, že není nemožný. Psáno čtivě a autorka dokázala držet tempo a současně udržet čtenáře(mě) ve stavu, kdy jsem to chtěla dočíst do konce k předpokládanému happyendu. První dvě knihy byly lepší než ten poslední díl. Tento už byla červená knihovna s trochou létajících kulek. A padouch? No měla to nechat u těch kartelů, protože skutečný záporák už bylo přepálené klišé. Ale celkově je to asi to nejlepší, co jsem z eroťáren pro holky četla.

Jája92
06.02.2022 4 z 5

Závěrečný díl byl dle mého názoru z této trilogie rozhodně nejpovedenější. Šel více do hloubky, přibylo skutečných emocí a samozřejmě i jiskřivých erotických scén a jako plus napínavé momenty plné násilí, které nejsou u erotických romancí obvyklé. Rozhodně má tato autorka velký potenciál.

Michelleee
30.01.2022 5 z 5

Poslední díl trilogie byl za mě ten nejlepší. Všechny tři jsem přečetla během víkendu a bylo to super čtení. Vůbec nic tomu nechybělo! Pak už to bylo i pořádně napínavé a né jen erotické. Líbilo se mi, jak rychle si Kiera zvykla a začala rozkazovat a vyhrožovat ostatním. Určitě doporučuji tenhle skvělý příběh přečíst!!

Misshell1
16.01.2022 5 z 5

To, že jsem to zhltla během 3dnu asi mluví za vše. Všechny díly měly něco do sebe. Nejvíc se mi asi líbilo, jak autorka pojala vývoj postav, že to nebylo ze dne na den, jeee já ho milují...a vyváženě akce, vzrušení a napětí.

Majuš333
02.01.2022 5 z 5

Táto séria bola mojou drogou... Myslím, že už dlho som nebola takto prilepená k nejakej trilógií...

Asi si dám oddych od thrillerov a ešte chvíľu zostanem pri tých mojich eroťárňách :)

dooky
16.12.2021 4 z 5

Z celé trilogie jsem méně nadšená, než jsem čekala, ale za mě je tento nejlepší ze všech tří dílů. Mělo to napínavý děj, erotiku, zvraty.

petusska01
14.11.2021 3 z 5

Séria ako taká môže byť, odporúčam. Boli tam samozrejme veľmi podobné prvky s 50 shades ale dalo sa to zniesť. Aj tie mafiánske praktiky sú už celkom obohrané. Zápletka bola prekvapivá, Mount zrazu nejaký rozcítený a Keira nejaká" túžiaca po krvi" a pomste... Trošku ma v súvislosti s nou zmiatlo jen správanie sa k rodičom, nakoľko v prvom diely som z nej mala trochu iný pocit. Séria nie je bez chýb ani bez klišé ale kto má rád tieto mocenské a mafiánske praktiky nevyjde sklamaný.

peta88
05.11.2021 5 z 5

Ach... tak musím říct, že celá trilogie stála za to. Určitě doporučuji a mrzí mě, že jsem to tak rychle přečetla a více si to nešetřila :)

Ešína
01.11.2021 5 z 5

Zakončení trilogie se mi líbilo stejně jako předešlé díly. Třetí díl jsem také zhltla na jeden zátah a konečně přišel i nějaký ten zvrat. Celkově mě tento příběh bavil, škoda že byl tak krátký. Určitě se k němu někdy vrátím.

Lena79
31.10.2021 5 z 5

Sice nemám třetí díly moc v oblibě, ale tuto knihu jsem také přelouskala během několika hodin. Něco se v ději zamotalo, něco vysvětlilo. Za mě asi dobrý.

Kristy.Seb
17.10.2021 4 z 5

Život je šachová partie. Každý další den děláš tahy, které rozhodují o tvé budoucnosti.

Jestli chceš něco udělat dobře, vždycky to musíš udělat sám.

Třetí díl mi přišel zbytečný. Ano, bylo fajn, že se Laclan konečně proměnil v milujícího muže... Ale zbytečně přidané další zápletky. Ale jinak to byla velmi čtivá série.

Miliamka
04.10.2021 5 z 5

Skvělá série (byť by se podle mě vešla i do dvou knížek). Napětí, erotika, humor, všechno, co jsem čekala, jsem od této knihy dostala. Upřímně se těším na další knihy autorky..

Raislin
26.09.2021 5 z 5

Kniha je skvělá! Škoda, že tato jízda končí! Klidně bych četla další díl ze života Ďáblice a Archanděla Michaela. Je to prostě velmi povedená trilogie. Takže kdo jede na stejné vlně těchto románů, vřele doporučuji. Stojí za přečtení!

kalinka99
24.09.2021 3 z 5

Poslední díl byl asi nejlepší. Pár zvratů mezi Lachlenem a Kierou tomu dodalo trochu více na čtivosti. Jinak příjemné čtení na odpoledne.

martina1797
12.09.2021 5 z 5

Skvělé zakončení série. Za mě byl tohle asi nejlepší díl, moc jsem se bavila.

havrmoni
05.09.2021 5 z 5

Jelikož jsem všechny tři díly přečetla najednou jak jednu knihu, tak to shrnu všechno. Bylo to čtivé a hodně. Když pominu čím se živil Lachlan, protože to je něco co bych neskousla, tak je to hezký erotický příběh. Já tedy musím brát celou tu dominanci s nadhledem, protože je to něco co je mi na hony vzdálené, ale tohle se četlo dobře. Jak se mi do toho nechtělo, tak teď nelituju. Byla to odpočinková četba na neděli :)) .

sex vraždy láska BDSM

Meghan March