Mort

Mort https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196060/mort-196060.jpg 5 2448 243

Smrť si dříve nebo později najde každého. Když ovšem přijde k Mortovi, nabídne mu zaměstnání. Ten zjistí, že kvůli tomu nemusí zemřít, a nabídku přijímá. Netrvá však dlouho a pochopí, že se jeho romantické touhy jen málo snášejí s vážnou úlohou Smrťova asistenta, a když pozná překrásnou princeznu Keli, která má být zavražděna a kterou má právě Mort dopravit na onen svět, začnou se věci rychle zaplétat.... celý text

Literatura světová Humor Fantasy
Vydáno: ekniha , Talpress

Mort , 1987

Selhan
30.11.-0001 5 z 5

Nevím kdo to řekl, ale musím ho citovat (volně, snad odpustíte mé paměti): "Autor, který dokáže přetvořit odvěkou představu smrti v komickou postavu, které se zakládají fankluby, si zaslouží potlesk." A já musím souhlasit, neboť do těch fanklubů určitě teoreticky patřím.

Okřídlená li
30.11.-0001 5 z 5

Tohle je moje srdcovka. Čela jsem ji jako úplně první a jelikož jsem ještě nebyla seznámena s Pratchettovým humorem, jenom jsem se sama sebe ptala: "To si dělá srandu?!" A vzápětí se hroutila na zem smíchy :D Smrť je jedna z mých nejoblíbenějších postav :) A stejně jako jeho kůň i on je pořádný truhlík :)

Wishkah

Smrť je vážně frajer:-)