Na druhý pokus

Na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512667/bmid_na-druhy-pokus-GjI-512667.jpg 5 775 775

Tristan Miles je bohatý, silný, arogantný a úplne neznesiteľný. Nenávidím ho každou bunkou svojho tela. Prečo je tak neuveriteľne príťažlivý? Len tri dni po našom stretnutí mi nečakane zavolal a pozval ma na rande. Radšej by som zomrela, než by mala chodiť s mužom, ako je on – aj keď musím priznať, že mi to nesmierne lichotí. Odmietnuť ho by bolo vrcholne bláznivé. O šesť mesiacov neskôr je Tristan hosťujúcim rečníkom na konferencii vo Francúzsku, na ktorej sa zúčastňujem aj ja. Stále je arogantný, príšerne samoľúby a správa sa ako rozzúrený lev, no tentoraz je aj prekvapivo očarujúci a vtipný. Každý jeho pohľad vo mne rozpaľuje vášeň. No nemôžem mu podľahnúť. Veď je to len hráč v nažehlenom obleku a ja vdova s tromi neposlušnými synmi. Čím skôr sa konferencia skončí, tým lepšie. Každý totiž vie, že Tristan Miles vždy dostane to, čo chce... A práve teraz chce mňa.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Takeover , 2020

P-puma-
05.12.2021 5 z 5

Skvělé čtení, vytáhla mě z čteci krize a strašně jsem si to užila. Autorce se daří vyhýbat klišé což je v tomhle žánru vzácné a boří standardy. Clair je všechno možné jen ne hrdinka romantické knihy. Líbí se mi, je ji 38, má tři děti a práci na plný úvazek. Logicky uvažuje jako máma a je si vědoma svých limitů. A snaží se své děti dávat na první místo. Tristan, je boží ale taky normální chlap a logicky bere nohy na ramena. A jeho přezdívky umí všemu nasadit tresnicku a Harry? Jako skvělý Tik, ťak

nikca3976
04.12.2021 5 z 5

Tak tohle byla jízda!Líbilo se mi to mnohem víc než první díl.Vůbec jsem od toho nečekala moc a byla jsem mile překvapena :3 Chemie mezi hlavními postavami by se dala krájet…bylo to úžasné…Tristan byl úžasný..úplně kouzelný,hodný,vtipný a sexy..no a to jeho sebevědomí bylo .. :D chvilky s těmi dvěma jsem si strašně užila a dost jsem se nasmála :DClaire měla dost psycho děti :D Při seznámení Tristana s Fletcherem mi bylo Trise líto :D,ale Harry tomu dal třešničku na dort Tik Tak.. nejmladší Patrick byl miláček (aspoň někdo) já být Tristanem tak se do toho domu hrůzy už nikdy nevrátím.. :D bylo to vtipné,občas smutné a v jistě fázi knihy srdceryvné a dojemné

lihate
29.11.2021 5 z 5

Ach bože, to jeho sebevědomí je k sežrání. :D :D
Já jsem si asi poprvé v životě skutečně zamiloval knižní postavu a je to Tristan. On je tak hrozně arogantní a sebevědomí, až jsem měla při čtení pocit, že se rozkřičím. Netušila jsem, že mě přitahují inteligentní, snobští nadlidi, ale tady...? Panebože. Ta arogance z něho čiší na všechny strany a stejně ho nejde nemilovat.
Má totiž obrovský srdce, dokáže úžasně milovat, je vtipný i sarkastický, citlivý a k tomu všemu umí jednat arogantně, nepřístupně a vždycky se postaví za správnou věc.
Claire jsem obdivovala v její zarputilosti nést odkaz zesnulého manžela ať to stojí, co to stojí. Přísliby... Pocity... Přání...

Celý příběh je moc krásný. To, jak si k sobě hledají kluci a Tristan cestu. Jak se do toho stále sbližují s Claire...
Dlouho jsem hledala knížku, která mě chytne a myslím, že tahle se vážně provedla. Už se těším na další díl.

"Máte jenom jeden život. Musíte ho chytit za pačesy."

"Láska je hloupá. Láska je slepá. Láska je mrcha zkurvená."

alzbeta4340
29.11.2021 5 z 5

Nečekaně zábavné a ještě daleko lepší než první díl. Seznámení Tristana s dětmi bylo tak legračně šokující až jsem se musela smát.
Moc hezké odpočinkové čtení.

Ren95
28.11.2021 5 z 5

Druhý díl této série byl ještě lepší než ten první. Neskutečně mě bavil! A byla to po dlouhé době kniha, u které jsem se musela nahlas smát! Těším se na další pokračování!

uminaa
28.11.2021 5 z 5

Páni, tak toto bolo teda niečo. Tristanov príbeh ma rozhodne bavil viac. Claire to rozhodne nemala v živote veľmi ľahké, ale ku koncu mi trošku prišla, že zbytočne tlačí na pílu. Nakoniec to všetko dobre dopadlo. Musím podotknúť, že vzťah medzi Harrym a Tristanom ma bavil, a Patrick bol rozhodne zlatíčko
Teším sa na zvyšných bratov ;)

Jita160
14.11.2021 5 z 5

Naprosto skvělá kniha,prostě pecka.Tak vysoké hodnocení si rozhodně zaslouží.
Možná se měla jmenovat Chlap snu, protože Tristana si takového rozhodně představují.
Ještě u žádné knížky jsem se tak nenasmála,naprosté výbuchy smíchu až mě tekly slzy.
Clarie s Tristanem to uměli jak se slovy tak i v posteli.Ale asi nejvtipnější dialogy byly, když se do nich zapojili ty tři smradi :-D
Krásný emoční a vzestupující příběh od, kterého jsem se nemohla odtrhnout.A v závěru mě bylo líto, že je už konec. Chtěla bych číst dál až tak mě to bavilo.
Spisovatelku si zařazují mezi své oblíbené a už netrpělivě čekám na další pokračování o zbývajících bratrech.
Rozhodně doporučuji!!!!

musivila
09.11.2021 5 z 5

Tak už chápu, proč má kniha tak vysoké hodnocení. Byla prostě skvělá, od začátku do konce! Žhavá, neskutečně vtipná, nabitá emocemi. Autorku řadím mezi oblíbené a už teď se těším na další její knihu.

Musím říci, že tento díl mě dostal daleko víc než první. Stejně jak mě dokázal v určitých momentech rozesmát, např. Tristanovo první setkání se syny Claire.

„To mě podrž … ona tu snad vychovává sériový vrahy.“ :D

Tak mě v jiných dokázal emočně rozložit např. scéna s Harrym na hřbitově.

Tristan byl zkrátka snový, jen Claire se v tom občas plácala, občas si protiřečila, někdy moc přemýšlela a ke konci byla na zabití :)

Tristan rozhodně nasadil laťku hodně vysoko a jsem zvědavá, jestli se povede, zbylým dvěma bratrům Milesovým, ji překonat. Těžko, ale kdo ví …. Xoxoxox

jinbr
05.11.2021 5 z 5

Rovněž tento díl jsem přečetla v angličtině. Příběh byl slušně zpracovaný, mohla tam být i trochu silnější vazba na události z prvního dílu. Popis sbližování s dětmi byl místy opravdu vtipný a několikrát jsem se opravdu s chutí zasmála. Na další díly se opravdu ráda podívám.

lenka7679
29.10.2021 2 z 5

Z této série jed mi smutno. Neuvěřitelně protahované utrpení. Opakování a motání se v kruhu. Zbytečné plýtvání písmenky a papírem.
Do děje ani do postav se nedá vžít. Konec byl jasný už z prvních deseti stránek. Žádné překvapení se nekonalo.

Gabriela143
29.10.2021 5 z 5

Kniha sa číta veľmi dobre, príbeh je zaujímavý. Aj keď má hlavná hrdinka už niečo za sebou, niektoré myšlienkové pochody nechápem. Tristan je veľmi sympatický a záver je super. Uvítala by som príbehy aj ostatných Milesovcov.

Dellphi
29.10.2021 5 z 5

Pane jo, tak tohle byla jízda! Asi nejlepší knížka, kterou jsem četla za hodně dlouhou dobu! Autorku si okamžitě řadím ke svým oblíbeným a doufám, že začnou překládat další její knihy. Rozhodně to stojí za to. Dávám plný počet hvězd, ale kdyby to šlo dám jich i dvojnásob, i trojnásob, když na to přijde.
Ze začátku jsem se nemohla přestat smát a při vzpomínce na toho prostředního, toho čaroděje se směju ještě teď… Vůbec nechápu, jak to autorka vymyslela, ale je teda skvělá a klobouk dolů před jejím spisovatelským umem.
Kniha byla prostě skvělá a moc se mi líbilo, že byla psaná jak z pohledu Claire, tak i Tristana. I když se musím přiznat, že jsem se vždycky strašně těšila, až přijde na řadu ten Tristanův. (Bože kéž by opravdu existovali takoví chlapi…) Jeho reakce byly boží a boj s Harrym ještě lepší.
Občas to bylo i dojemné až i slza ukápla, autorka prostě umí ve čtenáři vyvolat emoce všech typů a já jsem vděčná, že se mi tato kniha dostala do ruky.
Vydavateli radím ať rychle začne pracovat na vydání další knihy od této autorky… a to fofrem, nebo …tik tak…

Banni37
28.10.2021 5 z 5

Ještě lepší, než předchozí díl. Úžasný příběh, skvělé postavy a dlouho už jsem se u knihy tak nenasmála!

Hatshepsut
24.10.2021 5 z 5

Tak u této knihy jsem se neskutečně bavila. Rozhodně ještě lepší než první díl. Úžasné vtipné dialogy hlavních postav Tristana a Claire a ty komické chvíle, které Tristan prožíval s dětmi, no to bylo prostě skvělé. Určitě nelituji, že jsem tuto knihu zakoupila a až budu někdy potřebovat zvednout náladu, rozhodně se k ní vrátím.

gambáčová
21.10.2021 5 z 5

Po delší době top kniha. Opravdu od srdce jsem se nasmála a tu romantiku to krásně doladilo. Všem krásnou zábavu.

Ralemo
20.10.2021 5 z 5

První díl super, ale ten druhý pecka naprostá! :) Emoce, smích, dojetí, Přečteno za pár hodin, nešlo se odtrhnout. Krásně napsané. Doporučuji všemi 10. Stojí to za to! :)

knihomolkaL
17.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Tohle byla naprosto báječná emocionální jízda! Strašně jsem se některým situacím smála, že jsem skoro nemohla přestat, abych vzápětí nad něčím jiným šíleně brečela dojetím.
Tristana jsem si oblíbila už v prvním dílu a jsem ráda, že mě má intuice nezklamala, když jsem se na jeho příběh těšila. Tak báječný muž - tak milující, tak vyrovnaný. Jeho sbližování s Fletcherem, Harrym a Patrickem - prostě nádhera. Claire jsem zkraje chápala a obdivovala ji, abych pak skoro před koncem absolutně nevycházela z úžasu, jak se - s prominutím - chová jako pitomá nána.
Bylo to báječné čtení, romantické a plné citů, moc jsem si to užila. A předpokládám, že další díl bude o Elliotovi a malířce Harriet, jak bylo naznačeno. Těším se.

jana5696
11.10.2021 5 z 5

Ještě nemám dočteno a jen díky tomu, že jsem ve dvě ráno usnula, ale jsem nadšená jako už dlouho ne. Ze začátku jsem byla trochu v rozpacích, než jsem si zvykla na ten jejich humor, teď mi bude neskutečně líto, až knížka skončí. Je to boží!!!!

happy19
04.10.2021 5 z 5

Úplný ohňostroj emocí!Pecka prostě!
Žrala jsem to od první stránky...neskutečně se (po)bavila:-D
Chválím překlad,tohle čtivo nemělo chybu,-)

„Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí.“

Rudolf14
02.10.2021 5 z 5

Dlouho jsem se takhle u knihy nezasmála! :)

sex láska milostné romány romantika vztahy

T. L. Swan
australská