Na druhý pokus

Na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512667/bmid_na-druhy-pokus-GjI-512667.jpg 5 770 770

Tristan Miles je bohatý, silný, arogantný a úplne neznesiteľný. Nenávidím ho každou bunkou svojho tela. Prečo je tak neuveriteľne príťažlivý? Len tri dni po našom stretnutí mi nečakane zavolal a pozval ma na rande. Radšej by som zomrela, než by mala chodiť s mužom, ako je on – aj keď musím priznať, že mi to nesmierne lichotí. Odmietnuť ho by bolo vrcholne bláznivé. O šesť mesiacov neskôr je Tristan hosťujúcim rečníkom na konferencii vo Francúzsku, na ktorej sa zúčastňujem aj ja. Stále je arogantný, príšerne samoľúby a správa sa ako rozzúrený lev, no tentoraz je aj prekvapivo očarujúci a vtipný. Každý jeho pohľad vo mne rozpaľuje vášeň. No nemôžem mu podľahnúť. Veď je to len hráč v nažehlenom obleku a ja vdova s tromi neposlušnými synmi. Čím skôr sa konferencia skončí, tým lepšie. Každý totiž vie, že Tristan Miles vždy dostane to, čo chce... A práve teraz chce mňa.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Takeover , 2020

Micandy
07.09.2022 5 z 5

Po prvním díle jsem skočila hned po druhém, protože jsem byla hrozně zvědavá. Tristan byl prostě miláček, oblíbila jsem si ho více než jeho bratra Jamesona. Claire mě někdy trochu štvala, že odmítala opakovaně Tristana. Opět jsem od knihy dostala vše, příběh mě pohltil, nepustil. Moc povedená série a já se těším na další díl, doporučuji, nudit se nebudete.

_Lucie_97
03.09.2022 5 z 5

Ten příběh mě dostal! Tristan je prostě neskutečný hlavní hrdina a ten by sebral srdce i mně (komu taky ne! ). Cely příběh je neskutečně silný, dojemný a plný vtipných momentu! To špičkovaní mezi dětmi a Tristanem jsem si užívala nejvíc. Pokud někdo zfilmuje tudle sérii, budu ho za to neskutečně milovat. Rozhodně mohu doporučit všema 10.

HadleysHope
03.09.2022 4 z 5

I druhý pokus za to stál. Opět vás to postaví a ne zrovna v tom smyslu, který myslíte.

Kudík
21.08.2022 5 z 5

Za mě zaručeně lepší než předchozí díl, i když s trochou zvláštního dramatu v samotném závěru. Tristan nezklamal, naopak překvapil. Scéna kdy přišel prvně ke Claire domů se vyrovnala kempování z minula. :) Fletcher se spodním prádlem, do toho Harry s medvídkem.... ani roztomilý Patrick to nemohl zachránit. :) Následující akce tik tak... byla sice v Čarodějově provedení za hranou, ale Trisova odplata.... Uf, ještě teď se zubím. A oceňuji i protipól, a to navazování vztahu s jednotlivými kluky, včetně řešení jejich problémů, kde se Tris neuvěřitelně angažoval. Jen jsem se nedozvěděla zda dostavěli raketu. :( Až na tu záležitost v závěru, to bylo perfektní.

narisa
17.08.2022 5 z 5

Tak to byla bomba. Tedy autorka fakt umí. Její knihy se fakt čtou jedna báseň a nejde se odtrhnout. Bylo to tak vtipné. Já se tak strašně smála, až mě bolela bránice.
A Tristan je absolutní jednička. Nejen že má nádherné jméno a tělo, ale on je tak krásný i uvnitř. Už v prvním díle to byl velký sympaťák, ale to jsem ještě neutušila, jaký je to ve skutečnosti úžasný chlap. A odvážný. Ach ty scény s kluky jsou fakt nezapomenutelné. Buď jsem slzela smíchy, a nebo dojetím. Hlavně když se na scéně objevily jeho boxerky a Fletcher. Úžasná scéna.
Nádherné bylo, jak si Tris postupně našel ke všemu klukům cestu a především k Harrymu.
Vztah mezi Claire a Trisem je plný neskutečného sexu, ale také vtipu, něhy a lásky. Neskutečná chemie mezi hlavními hrdiny byla boží.
Claire byla vlastně celou dobu také skvělá postava a moc jsem jí fandila, mám doma dva malé kluky, tak jsem se do ní vžívala. Ale na konci mě nehorázně naštvala. Ale opravdu. Ta scéna ke konci byla vážně přehnaná a je to asi to hlavní, co bych vytkla. Jinak to bylo vážně úžasné.
Pak už mi jen chybělo, že se v knize skoro neobjeví Emily a vlastně Jameson a Em jako pár. Celou dobu jakoby neexistovala a až pak se tam mihla. A neukončenost s Gabrielem. Ale to jsou drobnosti.
Tris opravdu vždy dosáhl svého. A teď chtěl Claire a jak se později ukázalo i její děti. Spolu, jako rodina byli úžasní.
Moc, moc a moc doporučuji. Je to prostě famózní čtení. Velice se těším na pokračování.

andreamrs
12.08.2022 5 z 5

Už po prvním dílu jsem byla přesvědčena, že se jedná a mou novou oblíbenou sérii, ale na tu extrémní dávku emocí jsem rozhodně připravena nebyla! Kniha má znovu přes 400 stran a mně to přišlo pořád málo. Autorka píše tak čtivě, že si přejete, aby příběh nikdy neskončil.

Takovou knižní kocovinu jsem neměla ani nepamatuju. Kniha mi naprosto vzala dech a dojala mě, rozbrečela a několikrát rozesmála. První díl byl úžasný, ale tohle tohle je takový #mustread. Postava Tristana mě tak pohltila, že jsem si přála, aby se přede mnou objevil a já si ho mohla vzít za muže

Miška935
03.08.2022 5 z 5

Jedním slovem bomba!!!! Nemam slov dokonalost… Tik….Tak ty decka byli naprosto dokonale, nasmala jsem se

Alenka76
01.08.2022 5 z 5

Tak tato knižka bola asi o trošičku lepsia ako prva a to za tie komentare medzi Herim a Tristanom tie deti nemali chybu a Tristan bol boží a cela kniha bola super mne sa moc pacila od traz je to moja obľúbená spisovateľka.

Artep071
19.07.2022 4 z 5

Páni ... wuau ... o proti prvnímu dílu jsem se tedy neuvěřitelně bavila. Malej terorista, štěk a pochcánek... xi xi brečela jsem smíchy... Claire byla občas pěkně nesnesitelná a ke konci bych jí s chutí propleskla , za to Tris .. wuau tak ten byl úžasný a celý příběh to táhl ... z rošťáku slaďouši ...xi xi byl to moc podařený příběh ..určitě doporučuji :)

MonikaBobo21
16.07.2022 5 z 5

Líbí se mi,jak autorka graduje. Rozhodně budu kupovat všechno

Pája699
08.07.2022 5 z 5

Tak tomuhle říkám opravdu čtenářský zážitek. Takhle jsem se hooodně dlouho od srdce nezasmála :-D Mám záchvat smíchu i připsaní komentáře, když si vybavím některé scény chlapců a Tristana :-D Autorka nasadila laťku velmi vysoko a je právem v žebříčku mých oblíbených autorů. Za to Claire, bože jak ta mě štvala a dle mého se k Tristanovi vůbec nehodila, ale co, je to jenom kniha, která skončí happy .-)

Klára16
28.06.2022 2 z 5

93 %?! Vždyť to nemělo pořádně hlavu a patu… Tristan na začátku knihy arogantní blbec, který se během chvilky promění na zamilovaného medvídka? Hlavní hrdinka je pět let po smrti manžela a vlastně své děti ani nezná? Ale to nevadí protože se objeví Tristan a vše zachrání, všemu rozumí a vše je srdíčkové… ani nespočítám kolikrát se rozešli a dali zase dohromady… úplně zbytečně moc zvratů, aby kniha byla aspoň trochu „napínavá“. A ten konec? Jednu kapitolu je vše v pohodě a v další je najednou vše špatně? A tu hádku o děti jsem taky nepochopila… vždyť to bylo děsně přehnané a vše zbytečně vyhrocené.

Jediné pozitivum, abych nebyla jen negativní, kapitoly Tristan a děti byly fajn. To jsem se i zasmála. :)

Blanka29
19.06.2022 4 z 5

Pokracovani serie o bratrech Milesovych. Opet skvele napsana oddechovka, ktera stoji za precteni. Moc se tesim na pokracovani.....

petraLI
15.06.2022 4 z 5

Místy jsem se opravdu chlámala smíchy, protože Tristan měl skvělé hlášky. V polovině knihy mi přišlo, že příběh trochu pokulhává. Kniha se mi líbila.

MAU256
07.06.2022 5 z 5

Musím říci, že se mi tato kniha snad líbila ještě víc než první díl. Dost jsem se nasmála. Tristan byl dokonalý, dostat se do srdcí tří kluků je dosti náročné, ale on to zvládl na jedničku s hvězdičkou. Clair byla neskutečná, starat se sama o tři kluky, ještě o firmu, palec nahoru. Ač byli oba z jiných "světů", přesto je to k sobě táhlo.

Přitiskne mi obličej ke krku. "Už mě neopouštěj."
"Už nikdy," slibuji.

Bylo to krásně čtivé, romantické, smutné a zároveň i veselé, doporučuji si přečíst oba dva díly. Bylo by fajn, kdyby autorka napsala i nějaké pokračování o dalších dvou bratrech Elliotovi a Christopherovi.

Kristy.Seb
03.05.2022 4 z 5

Úspěch se nedostávají náhodou, je třeba na něm usilovně pracovat.

Máte jenom jeden život. Musíte ho chytit za pačesy.

Tak tohle bylo boží! Samozřejmě byl Tristan neodolatelný, jako zbytek bratrů... Ale celá ta kniha byla skvělá! Jsem se neustále smála. Přečteno za jedno odpoledne. A ti bratři, no bomba!

evik2710
25.04.2022 5 z 5

Moc hezky se čte už se těším na další

michaela5515
12.04.2022 5 z 5

Tristan je bůh. Jeho vztah s bratry i s jeho kluky byl naprosto okouzlující. Strašně jsem se v některých pasážích nasmála. Ale Claire mě trochu štvala. Jamesonův příběh mě oslovil o malinko víc, nicméně bych za takového Tristana dala všechno na světě. O takových chlapech prostě číst chceme :)

Saryinka
11.04.2022 4 z 5

Dávám takový hodnocení jen kvůli Tristanovi a klukům... Jinak mě příběh vůbec nezaujal, nebavilo mě to. Zbytečně vyhrocené situace. Nechápu, čím Claire myslela většinu času. Popravdě jsem se tak půl knihy prala s tím, že má tři syny... ale díky Tristanovi mi to postupně přestalo vadit. Ten chlap je neskutečnej. V některých částech knihy jsem se opět zasmála, což taky beru jako plus. :-) poslední vyhrocená situace před happyendem je dost wtf moment. Absolutně jsem to nepochopila. Měla jsem v ten moment vyvrácené oči víc, než Tristan při orgasmech.
Ale věřím, že hodně ženám se kniha bude líbit. O takových chlapech prostě chceme číst.

Anna195
25.03.2022 5 z 5

Po pre mňa úspešnej prvej časti Jednou Za Život som sa vrhla na druhú časť, ktorá ma tiež bavila. Dokonca mi pristála k srdcu o čosi viac, najmä vďaka hlavnému hrdinovi Tristanovi.

A na Tristana som sa neuveriteľne tešila, keďže sa mi už v prvej časti zapáčil. Samozrejme aj on je tvrdý obchodník, no pod tým všetkým sa skrýval veľmi milý, vtipný a zábavný muž a nezabúdajme aj na jeho príťažlivosť. Ale keď stretne Claire, matku troch synov, tak je o zábavu rozhodne postarané, keďže Claire z neho hneď nepadne na zadok, ako je pri iných ženách zvyknutý. Veľmi som si obľúbila ich doberačky, pretože tie rozhodne stáli za to. Aj v tejto časti je množstvo vášne a iskrí to medzi nimi zo všetkých strán. Rozhodne autorka vie medzi postavami vyvolať skvelú chémiu, ktorú som cítila z každej prečítanej strany. Opäť aj tu autorka využila svoj skvelý humor, ktorý mne rozhodne sadol.

Samostatná kapitola sú synovia Claire, pretože to bolo niečo, ja som pri scénach s nimi doslova plakala od smiechu. Hlavne Harry dal Trinstanovi dosť zabrať, ale Tristan sa rozhodne nevzdával a zvládol to na výbornú. Pre mňa bolo úžasné sledovať Tristana, ako si postupne vybudoval dôvernejší vzťah k jej synom. Viem, že veľa čitateľom vadilo správanie Claire, ale vedela som ju pochopiť, keďže to v živote nemala vôbec ľahké a jej synovia boli pre ňu dôležití.

Tento príbeh si ma získal a dúfam, že bude preložená aj ďalšia časť o Elliotovi.

sex láska milostné romány romantika vztahy

T. L. Swan
australská