Na druhý pokus

Na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512667/bmid_na-druhy-pokus-GjI-512667.jpg 5 770 770

Tristan Miles je bohatý, silný, arogantný a úplne neznesiteľný. Nenávidím ho každou bunkou svojho tela. Prečo je tak neuveriteľne príťažlivý? Len tri dni po našom stretnutí mi nečakane zavolal a pozval ma na rande. Radšej by som zomrela, než by mala chodiť s mužom, ako je on – aj keď musím priznať, že mi to nesmierne lichotí. Odmietnuť ho by bolo vrcholne bláznivé. O šesť mesiacov neskôr je Tristan hosťujúcim rečníkom na konferencii vo Francúzsku, na ktorej sa zúčastňujem aj ja. Stále je arogantný, príšerne samoľúby a správa sa ako rozzúrený lev, no tentoraz je aj prekvapivo očarujúci a vtipný. Každý jeho pohľad vo mne rozpaľuje vášeň. No nemôžem mu podľahnúť. Veď je to len hráč v nažehlenom obleku a ja vdova s tromi neposlušnými synmi. Čím skôr sa konferencia skončí, tým lepšie. Každý totiž vie, že Tristan Miles vždy dostane to, čo chce... A práve teraz chce mňa.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Takeover , 2020

LenRan
23.08.2021 5 z 5

O trochu lepší než první díl, konec byl trošku zbytečně natažený, ale celkově super kniha, opravdu jsem se pobavila.

AliceTief
23.08.2021 5 z 5

Stejně jako první díl, super čtivé. Tristan je naprosto super chlap, Claire mi trochu vadila, ale jinak by to nebyl asi tak dobrý příběh,:-D

pupulanek
23.08.2021

Prostě super ........ už dlouho jsem se tak nepobavila. Jasně romantika, buď slaďák od začátku až do konce nebo nějakej karambol s nevěrou atd. prostě jako v životě. Napsáno už bylo snad vše (ale to neznamená že je to špatný). Ale není nic lepšího než když je to proloženo vtipnýma hláškama jako v této knize. Poutavě napsáno, dobrý příběh a sranda.*****

evineckY
23.08.2021 5 z 5

Na začátku klasika.....a pak šel Tristan na návštěvu, smála jsem se. A když to popisoval bráchovi, to už jsem se řehtala nahlas, protože jsem si ho představovala, v jakém musel být šoku, když mu malí kluci dali na prdel ! Tahle kniha je super a určitě si jí přečtěte :-)

Evka3814
22.08.2021 5 z 5

Naprosto dokonalé❤žádné zbytečně okecávání kolem,vždy rovnou k věci. Moc mě baví knihy této autorky,nemůžu se dočkat dalších krásných knih od ní. No a Tristan to je nej miláček♡♡♡

zuzak82
21.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Tento druhý díl série Milesův klub byl mnohem lepší než první. Už dlouho jsem se u romanticko-erotické knížky takto nezasmála.
Zajímavé je už to, že hlavní hrdinka Claire je trochu starší než svůdník Tristan a navíc má doma tři děti. Tím autorka vytvořila prostor pro mnoho vtipných situací, kdy děti dávají novému nápadníkovi zabrat.
Rovněž se mi líbily oba pohledy hlavních hrdinů, protože hodně myšlenkových pochodů a poznámek hrdinů bylo vtipných.
A kdyby nebylo posledních asi 20% knihy, kde se řeší "povinný" konflikt, tak bych byla nadšena. Bohužel tato část mi přišla velmi slabá až nesmyslná, vzhledem k vývoji děje i povaze hlavní hrdinky Claire (viz. spoiler). Přesto knihu doporučuji, protože je možné, že Vám poslední část přijde dobrá a budete knihou nadšeni.
Celkově bych hodnotila 90%.

Spoiler k posledním asi 20% knihy:
Jak už to bývá pravidlem, autorka nám přináší konflikt, který má prověřit vztah hlavních hrdinů. O tento konflikt se postará Claire. Tristan navrhne, že jim koupí nový dům a že si děti adoptuje. Claire začne vyvádět a vmete Tristanovi do tváře, že její děti rozhodně nebudou nikdy jeho, protože navždy budou jejího milovaného mrtvého manžela. A dokonce mu řekne, ať si pořídí vlastní děti s někým jiným... a rozejdou se... samozřejmě ne na dlouho.
To jako myslela autorka vážně? To mi vůbec k postavě Clair nesedělo. Od začátku knihy Clair říkala, že její děti jsou pro ni nejdůležitější. A pokud by měla chlapa pro dlouhodobý vztah, tak takového, který přijme ji i její děti. A navíc se bála, aby její děti Tristana schvalovali. A když to vše má, tak ho pošle někam?.... Působilo to na mě jako vynucený a nesmyslný konflikt, až mě to naštvalo, protože do té doby skvělá kniha tím u mě hodně klesla.
Bylo tolik možných variant konfliktů (navíc i v knize naznačených), které mohly být při dobrém pracování výborné a uvěřitelné. Ale nestalo se. Přesto budu zvědavá na další knihy autorky.

lucie1018
20.08.2021 5 z 5

Tak tohle bylo rozhodně vtipnější než první díl. Kolikrát mi tekly slzy smíchy. První díl se mi moc líbil, ale tohle bylo ještě lepší

Kešu1981
20.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak tenhle příběh se vážně, vážně podařil. Musím říct, že mě neskutečně bavil Harry "tik tak"...až mi bylo Tristana líto...ale stejně jsem se u toho smála :o)
Tak třea... "Kdybych si mohl v zoufalství prohrábnout vlasy, udělal bych to. Jenže to nemůžu… protože by mi kurva zůstaly v ruce"

milst
19.08.2021 5 z 5

Tohle bylo lepší než první díl, krásně napsaná knížka, Tristan Miles byl úžasnej, prostě k sežrání a ty jeho hlášky, smála jsem se tak, že jsem chvilkama přes slzy neviděla, Prostě super.

LilluLong
18.08.2021 5 z 5

Spisovateľka graduje,prvý diel si urcite zaslúžilo 5* a tato časť by dostala viac odo mna keby ta možnosť bola. Palec hore a hviezdičky plus 5*

Kukicka
18.08.2021 5 z 5

Prvni kniha byl prumer, ale tohle bylo o level uplne nekde jinde. Uz dlouho jsem se u knihy nesmala tak, ze by mi tekly slzy. Seznameni Tristana s "kluky" byl tedy zazitek. Nekdy i dojetim slzicka ukapla, cetlo se to krasne. Bylo to vazne vtipne, melo to jiskru, emoce, pribeh. Neni to cistych 5, ale 4,5* na 100% a muzu doporucit

2688

Sladkost nad sladkostí ♡

Byla to vážně skvělá jízda nemohla jsem se odtrhnout.
Příběh byl vtipný, romantický, laskyplný, žhavý, nechyběli rodiné zdary a nezdary a k tomu hlavní hrdina k nakousnutí .....
Příběh o tom že ze smrtí milované osoby nepřichází i konec života pro druhé.
,,Šance na lásku je vždy a v každém věku"

Petriii
18.08.2021 5 z 5

Musím říct že tohle mě hodně bavilo. Pomalý rozjezd,střed knihy, kde to jiskřilo, hádání jestli spolu budou nebo ne a pak delší závěr, kde bylo hned několik zvratů. Četlo se to úplně samo,pořád jsem chtěla vědět jak to sakra mezi nimi bude. Obě hlavní postavy mi byli sympatické, až na ten konec, kde mě Claire dost štvala. Ale zase co já můžu vědět,neumřel mi manžel...
Vřele doporučuji, 4,7 *

Iliss
18.08.2021 5 z 5

Dynamika mezi Tristanem a Claire byla podle mého gusta :-D Rozhodně doporučuji přečíst! Doufám, že se dočkáme i dalších překladů od autorky :-)

Majuš333
16.08.2021 5 z 5

"Tristan Miles je jako luxusní čokoláda. Bohatý, skvělý, snový a nabízí požitky…"

Teším sa na pokračovanie :)

sex láska milostné romány romantika vztahy

T. L. Swan
australská