Na druhý pokus

Na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512667/bmid_na-druhy-pokus-GjI-512667.jpg 5 775 775

Tristan Miles je bohatý, silný, arogantný a úplne neznesiteľný. Nenávidím ho každou bunkou svojho tela. Prečo je tak neuveriteľne príťažlivý? Len tri dni po našom stretnutí mi nečakane zavolal a pozval ma na rande. Radšej by som zomrela, než by mala chodiť s mužom, ako je on – aj keď musím priznať, že mi to nesmierne lichotí. Odmietnuť ho by bolo vrcholne bláznivé. O šesť mesiacov neskôr je Tristan hosťujúcim rečníkom na konferencii vo Francúzsku, na ktorej sa zúčastňujem aj ja. Stále je arogantný, príšerne samoľúby a správa sa ako rozzúrený lev, no tentoraz je aj prekvapivo očarujúci a vtipný. Každý jeho pohľad vo mne rozpaľuje vášeň. No nemôžem mu podľahnúť. Veď je to len hráč v nažehlenom obleku a ja vdova s tromi neposlušnými synmi. Čím skôr sa konferencia skončí, tým lepšie. Každý totiž vie, že Tristan Miles vždy dostane to, čo chce... A práve teraz chce mňa.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Takeover , 2020

Nuttelka
02.10.2021 5 z 5

Teda... To byla emoční jízda... Jak jsem předpokládala, Tristan je prostě úžasný, neuvěřitelný a abych se přiznala, jeho vztah s kluky mě chytil za srdce úplně nejvíc, než vztah s Claire. Claire jsem i chápala, ale jak začala moc přemýšlet, mé sympatie k ní šly lehce do kopru :-)
Moc krásný příběh, smála jsem se i brečela, a myslím si, že Tristan zůstane mým favoritem z bratrů Milesů... no, uvidíme :-)

Jeanine8
01.10.2021 5 z 5

Neskutečně vtipné, svěží, romantické.....A Tristan? Lidi, ten by se měl povinně klonovat.....A že už jsem toho přečetla dost!

astra3
30.09.2021 5 z 5

No to bylo boží. Nejvíc mě bavily interakce s dětmi. Čaroděj a ostatní.

Ditules
28.09.2021

Podle obálky si řeknete, že to bude porno, ale ono to mělo daleko větší hloubku. To seznamování Tristana a kluků. :) Obzvlášť s Čarodějem to bylo neskutečně vtipné a pak dojemné. Bavila jsem se a místy i skoro slzela. Už se těším na další díl.

Lofda
27.09.2021 5 z 5

Upřímně? Víc než do poloviny knihy jsem si párkrát řekla "to si teda Claire pomohla, vždyť ona si pořídila ke svým třem klukům další dítě?!" ;-) .. Ale páni, tahle autorka mě vážně baví, její knihy rozhodně nejsou tuctovky a mmch. souhlasím s většinou, druhý díl byl ještě o něco lepší než první. Jo, vážně už se těším na další díly. Tušíme asi všichni, kdo bude Elliotova tajemná umělkyně ;-)

MarKy95
24.09.2021 5 z 5

Po dlouhé době zase pěkná kniha. Mnohem lepší než první díl.

tittanie
24.09.2021

Jsem ráda, že jsem se pustila i do čtení druhého dílu. Jsem totiž docela nadšená. Líbí se mi jak autorka píše.
Příběh měl děj. Posunoval se. Což u tohoto typu knih vidím málokdy. Líbilo se mi, že autorka nevybrala jako hrdinku blondýnu s hezkým tělem, ale fajn babu, která měla děti. Zápletka na konci mi přišla už navíc a kniha byla předvídatelná.
Už vyhlížím třetí díl.

peta88
19.09.2021 5 z 5

Wow! Nemám slov, jak to byla úžasná knížka. Od začátku do konce jsem hltala každé slovo a Tristan s Clair mi neskutečně přirostli k srdci. U některých chvilek, které zažíval Tristan s dětmi jsem se nemohla udržet a smála jsem se nahlas.
Pokud někdo váhá, zda knihu přečíst, doporučuji ji na 100% - já dlouho na tak skvělou knihu nenarazila!

Njangu
19.09.2021 5 z 5

Příjemné překvapení, tento druhý díl byl super. Moc jsem si to užila. Četlo se to samo. Už teď se těším na další díl. Bylo to vtipné, ale ne za každou cenu. Tento druhý díl měl vzestupnou tendenci oproti prvnímu dílu. Výborně, jen tak dál.

pollyn
18.09.2021 5 z 5

Miluju Tristana a kluky. Všechny tři. Líbilo se mi, že to nemělo typický scénář. Sex-laska-problem-velkolepe usmíření. Tohle bylo košatější a mnohem více uvěřitelnější. Skvělý, užila jsem si to.

havrmoni
17.09.2021 5 z 5

Ježíš to byla jízda, smála jsem se až mi tekly slzy. Takhle hezkou romanticko-erotickou a hlavně vtipnou knihu jsem už dlouho nečetla. Je tam všechno i ty pocity byť pro někoho iracionální, opravdu moc hezky napsané.

Kotátek
14.09.2021 5 z 5

Skvělé počtení. Je lepší než první díl.

Raislin
14.09.2021 5 z 5

Taková oddechovka na krásné prosluněné dny. Příběh je milý a kniha se čte sama. Tento díl se mi líbí víc než první. Postavy jsou mi sympatické. Velmi jsem se nasmála příhodám se syny Claire. Na zasnění a úprk od všedních dnů úplně ideální.

Maruš.D
12.09.2021

Tak já nevím, ale pokud existuje chlap, který by tolik doléhal na ženu, která ho tak nemilosrdně odmítá, tak mi ho prosím pošlete, protože to musí být zatracený světec :D.
Nějak se mi těžko věří, že by si to nechal tak dlouho líbit, a to i v knize. Přeci jen to má působit trochu věrohodně.
Nicméně po tom, kdy se vše trochu uklidní už se to začalo číst trochu lépe. No a od poloviny knihy jsem se vážně začala bavit. Tristana zbožňuju a chci ho pro sebe.
Zápletka byla zajímavá. Něco takového jsem trochu čekala, ale Clarie to vyšperkovala. Musím říct, že ani na konci knihy jsem si ji neoblíbila, ale její děti ano. Zajímavý příběh, rozhodně lepší než ten první.

KláraH.
12.09.2021 5 z 5

Ne, nebrečela jsem, nepřišlo mi to tak dojemné. Zato jsem se fakt hodně nasmála, a přesně to jsem chtěla. Do toho nějaká ta erotika, prostě hezká oddychová knížka. Líbila se mi víc než první díl, připadla mi tak nějak uvěřitelnější (až na to neustálé prohýbaní páteře). MILF, která zvyšuje sebevědomí ostatním matkám. Závěr lehce hysterický, ale Tristan je božan. Fakt bude další díl? Opravdu bych se těšila a nějakou linku už tuším... Jen je škoda, že té návaznosti na předchozí díl není mnoho, vlastně max.jedno krátké setkání.

lucie3944
11.09.2021 5 z 5

(SPOILER) Tady se nedá dát jinak, než plný počet hvězdiček. Málokdy se u knihy směju nahlas, ale při popisu první návštěvy Trise v domácnosti Claire se to jinak nedalo. Ty kluci jsou naprosto úžasní! U Claire jsem přemýšlela, proč se tak strašně brání tomu, aby Tristan kluky adoptoval, a moc jsem to nepochopila. Ale možná je to tím, že nejsem matka a tak se s tou situací neumím ztotožnit. Jinak to byla jízda a těším se na další díl.

ElikaS
10.09.2021 5 z 5

(SPOILER) Už první díl se mi hodně líbil, ale tento byl ještě lepší! Na autorce mě baví, že má opravdu propracované charaktery postav a jejich jednání dává smysl.
Claire se mi líbila a její úvahy mi přišly většinou pochopitelné, není snadné začít znovu žít a vychovávat kluky, kterým umřel táta. Na druhou stranu závěrečné drama, určitě mohla zvládnout líp. Co se týče Tristana, ach, která by nechtěla podobného chlapa doma?! Byl boží a neskutečně se snažil. Dohromady tvořily skvělou dvojku, která mě opravdu bavila a nemohla jsem se od nich odtrhnout.
Knížku skvěle doplňují i všichni tři kluci, které jsem si i přes jejich úvod, moc oblíbila :-)
Příběh je příjemně doplněn erotickými pasážemi, kterých není úplně málo, ale zároveň neruší a jsou napsány tak, že se u nich často i pobavíte. Vtip je vůbec poměrně silnou stránkou knihy u mnoho pasáží jsem se řezala smíchy :-)
Rozhodně tedy doporučuji a prosím, já chci pokračování! :-)

anna7852

"Pochcan,mě pochcal" :D :D
První díl dokonalost,druhý díl je na tom stejně. Moc jsem se nasmala i pobrocela.
Tristan je dokonalý,úžasný aaaaa prostě neexistující dokonalost v realite:)

SimonaM86
10.09.2021 5 z 5

Bylo to výborný, musím říct, že u některých scén jsem se fakt nasmála.
A Tristan? Myslím, že je snem (skoro) každé z nás :-D

Jaruš71
08.09.2021 5 z 5

To byla pecka!!! Potřebuji další díly.

sex láska milostné romány romantika vztahy

T. L. Swan
australská