Na druhý pokus

Na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512667/bmid_na-druhy-pokus-GjI-512667.jpg 5 771 771

Tristan Miles je bohatý, silný, arogantný a úplne neznesiteľný. Nenávidím ho každou bunkou svojho tela. Prečo je tak neuveriteľne príťažlivý? Len tri dni po našom stretnutí mi nečakane zavolal a pozval ma na rande. Radšej by som zomrela, než by mala chodiť s mužom, ako je on – aj keď musím priznať, že mi to nesmierne lichotí. Odmietnuť ho by bolo vrcholne bláznivé. O šesť mesiacov neskôr je Tristan hosťujúcim rečníkom na konferencii vo Francúzsku, na ktorej sa zúčastňujem aj ja. Stále je arogantný, príšerne samoľúby a správa sa ako rozzúrený lev, no tentoraz je aj prekvapivo očarujúci a vtipný. Každý jeho pohľad vo mne rozpaľuje vášeň. No nemôžem mu podľahnúť. Veď je to len hráč v nažehlenom obleku a ja vdova s tromi neposlušnými synmi. Čím skôr sa konferencia skončí, tým lepšie. Každý totiž vie, že Tristan Miles vždy dostane to, čo chce... A práve teraz chce mňa.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Takeover , 2020

ciniminisek
06.09.2021 4 z 5

Dříve, než začnu pět oslavné ódy nad touto knihou, musím podotknout, že rozjezd mě osobně příliš neuchvátil. První kapitoly se tvářily až příliš dětinsky a já si nebyla jistá, zda mám v ruce erotický román, nebo knihu pro mládež. Každopádně velmi brzy nastal zvrat a já si knihu opravdu užívala. Málokdy se vidí příběh, který svede dva hrdiny dohromady a jejich cesta společným životem je právě námětem knihy. Takový děj je vzácný a já za něj dávám veliké plus.

Často jsem narazila na úsměvné časti a nebylo výjimkou, že jsem se od srdce zasmála. Erotických scén bylo tak akorát a vůbec čtení neruší, naopak, na každou takovou část jsem se těšila, vždy byla jiná a povětšinou i vtipná. Pakliže má kniha úctyhodných 440 stran, zvládla jsem ji přečíst relativně brzy, jelikož se čte takřka sama. Lehký jazyk bez krkolomných frází, výborný a vtipný příběh a samozřejmě také hlavní hrdina. Příběh vypráví především Claire, avšak svůj kousek slávy dostane i Tristan a na pár jeho kapitol v příběhu narazíte.

Knihu doporučuji všem ženám 18+, co tíhnou k romantice, vtipu a sexuálnímu napětí. Pokud chcete žánr erotického románu teprve vyzkoušet, je rozhodně tento titul tím pravým začátkem.

Pawca33
06.09.2021 5 z 5

Krasny přiběh.Posledni třetinu knižky jsem probrecela.Erotiky tak akorát a hlavne to bylo vtipnyyy.Prostě pecka

Pavcas76
06.09.2021 5 z 5

Tahle knížka mně hrozně bavila, mělo to nejen hezký příběh, ale byla vtipná a dynamika mezi Tristanem a dětmi hlavní hrdinky byla úžasná. Už dlouho jsem se u romantické knížky tak nezasmála. Prostě pecka!

Alhlav
06.09.2021 5 z 5

Druhá kniha ještě lepší !!! Doufám, že brzy vyjdou další knížky T.L.Swan a hlavně další díly Milesova klubu. Moc se to povedlo.

luccys194
03.09.2021 5 z 5

Tak tohle byla bomba! Jak první, tak i druhý díl! Myslim, že mám novou oblíbenou autorku...
Bratři Milesovi jsou prostě bomba. Jameson byl fajn, ale Tristan mi prostě přirostl nějakým způsobem víc k srdci. Moc se těším na další díly!

"Láska je hloupá. Láska je slepá. Láska je mrcha zku*vená."

romika
02.09.2021 5 z 5

Asi jsem narazila na další oblíbenou autorku,tenhle díl se mi líbil ještě o kousek víc než první ....a už se těším na další knížky o zbývajících dvou bratrech Milesovych a podle zahraničních stránek i o jejich pár kamarádech ze školy. Tak šup šup překladatelé,nebo tik tak.

Wabinka
02.09.2021 5 z 5

Paráda. Takhle vypadá skvělá romantická knížka podle mého gusta. Plno romantiky, humoru, příběh, který má hlavu i patu (samozřejmě, že u tohoto žánru víme, že nakonec budou spolu). Tristan byl prostě pan Pohádkovědokonalý, ale kvůli tomu tyto pohádky čteme, že?
První díl s Jamesonem mě až tak nenadchnul, o to větší překvapení je pro mě tento druhý s Tristanem. Těším se na další dva díly bratrů Milesových.
Stoprocentně doporučuji.

Myška43
31.08.2021 5 z 5

,,Je to dokonalý chlap. Jako stvořený pro zahvízdání...a jako stvořený pro hřích. Jsem si zatraceně jistá, že mu podlehne každá a ještě bude prosit, aby směla roztáhnout stehna."

Tak tento díl je pecka. Pět hvězdiček je sakra málo. Dlouho jsem se tak u knihy nenasmála. Pochcánek a Štěk mi v mysli zůstanou napořád. A ano, Tristan je dokonalý muž.
Autorka mě velmi mile překvapuje. Moc se těším na pokračování.

,, Cítím se zvláštně. Jako by se zvedla těžká mračna a pustila do mého života štěstí. Vím, že doslova zářím."
️️️️️

Zomy
28.08.2021 5 z 5

Aaaaach podruhé :-) - stejně jako u prvního dílu.

Úplně nedokážu říct, jestli je příběh o Tristanovi lepší než o Jamesonovi, protože mně to přijde jako přes kopírák. Ovšem pokud budou takové i knihy o dalších bratrech, jedině dobře! Opět to chytne za srdce, dojme i pobaví a v rámci červené knihovny jde o nadprůměrné dílo.

Krásná a trochu bláznivá pohádka pro nás velké holky.

Ketfl
28.08.2021 5 z 5

Já jsem věděla, že tento díl s Tristanem bude skvělý a rozhodně jsem se nespletla. Příběh mě bavil od začátku do konce. Úžasná jiskra mezi hlavními hrdiny a hlavně ty děti! To jsem se zase nasmála. Jako jo, byla to taková trochu konina a ty děti fakt ze začátku docela psychopati, ale celkově vzato opravdu nemám co vytknout. Knihu jsem si maximálně užila, moc se mi to líbilo. Autorka píše neskutečně čtivě.

No, doufám, že brzo bude další díl, protože jinak.... TIK. TAK.

maafa
28.08.2021 5 z 5

Kdybych mohla dát deset hvězdiček, dala bych je hned:). Za mě je tohle v žánru romantiky nejhezčí knížka letošního roku. Byl to ten správně namíchaný koktejl humoru, erotiky a dojemných chvil. Asi je to tím, že se tu konečně neřeší jenom sex a práce, ale výchova dětí, takové ty skutečné problémy. Vcítit se do Claire pro mě jako matku bylo snadné, a Tristan, no kdo by takového nechtěl:)....Co vše byl ochotný podstoupit, aby si je všechny získal. Vím, že nějaká moje slova nic neznamenají, ale i tak já doporučuji všemi deseti a už se nemůžu dočkat dalšího dílu:).

lusitta05
27.08.2021 5 z 5

Túto knihu som dočítala na druhý pokus :D a fakt neľutujem. Skvelý preklad,je v nej všetko čo mám rada. Smiala som sa nahlas, Tristan bol na zožratie, Claire ma trochu štvala, ale spolu im to parádne ladilo. Chalani boli skvelí,a koniec bol super. Som úplne spokojná.

jeny-v
27.08.2021 5 z 5

Já tušila, proč nemám na premiérovou epizodu série „vystřílet celý zásobník“, protože tento příběh si zaslouží všech pět hvězdiček. Souhlasím, že tento díl je suprový, vtipný, smutný, s propracovaným tématem v oblasti vztahů, závazků, bohatství i smyslnosti. Musím pochválit i překlad knihy. Šéf akvizic a úhlavní nepřítel všech potápějících se firem světa Tristan Miles je nejprve na zabití a následně k „sežrání“, jak jinak - šašek. „Je jako luxusní čokoláda. Bohatý, skvělý, snový a nabízí požitky…“ Osobitá Claire Andersonová je silná, pracovitá, empatická a smířená se svým osamělým životem. Jejím jediným štěstím a zářivou hvězdou jsou její tři synové – Fletcher, Harry a Patrick, tedy než odjede na motivační seminář do Francie. „Tristana mi osud jenom půjčil. Nikdy mi nepatřil. A ten, který mi patřil, už tu není.“ Jenže vše se změní ….

Žlababa
26.08.2021 5 z 5

Tento díl jsem paradoxně četla jako první v pořadí, a vysloveně mě nadchl (s výjimkou jazykových klišé popisujících milostné scény). Je to hravé, místy neuvěřitelně vtipné, ale i dojemné. Také dvojice hlavních hrdinů je mi mnohem sympatičtější, než ta v prvním dílu "kroniky Milesova klubu." Moc se těším na další pokračování o dalších dvou bratrech Elliotovi a Christopherovi. Tristan versus Claire byli super.

Domkar9116
25.08.2021 5 z 5

Autorka se překonává. Lepší jak první díl. Od první stránky do poslední příběh naprosto hltate. Romantika, láska, sex, emoce, všecko v jedné úžasné knize. Těším se na další díl. Rozhodně neváhejte a přečtěte si to. Nebudete litovat.

hana1039
25.08.2021 5 z 5

Bože, tak jsem se už dlouho nezasmála, ty hlášky byly jedinečné!!! Užila jsem si každičkou stránku, taky si myslím, že byl tento díl o trochu lepší, než první.. Jestli autorka bude dál pokračovat v tomto,, vtipném duchu,, tak se máme opravdu na co těšit!!!! DOPORUČUJI!!!!

etell
24.08.2021 5 z 5

Skvelá! Moje prvá kniha od autorky a nevedela som ju pustiť z rúk. Veľa som sa nasmiala, ale aj poplakala. Páči sa mi, že hlavnou hrdinkou je zrelá žena s deťmi, ktorá už má čo to za sebou. Určite odporúčam.

nina3905
24.08.2021 5 z 5

Romantika ako vyšitá. Pri čítaní knihy sa nasmejete. Tento diel je z môjho pohľadu o trošku lepší ako prvý. Tristan je jednoznačne miláčik.

Jenny46
24.08.2021 5 z 5

Nevydržela jsem a hned přečetla další díl ️
Tak to mě hodně bavilo a smála se, když přišel Tristan na návštěvu ;0))) dobrý hlášky. Potřebují nutně další díl

LenRan
23.08.2021 5 z 5

O trochu lepší než první díl, konec byl trošku zbytečně natažený, ale celkově super kniha, opravdu jsem se pobavila.

sex láska milostné romány romantika vztahy

T. L. Swan
australská