Na druhý pokus

Na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512667/bmid_na-druhy-pokus-GjI-512667.jpg 5 770 770

Tristan Miles je bohatý, silný, arogantný a úplne neznesiteľný. Nenávidím ho každou bunkou svojho tela. Prečo je tak neuveriteľne príťažlivý? Len tri dni po našom stretnutí mi nečakane zavolal a pozval ma na rande. Radšej by som zomrela, než by mala chodiť s mužom, ako je on – aj keď musím priznať, že mi to nesmierne lichotí. Odmietnuť ho by bolo vrcholne bláznivé. O šesť mesiacov neskôr je Tristan hosťujúcim rečníkom na konferencii vo Francúzsku, na ktorej sa zúčastňujem aj ja. Stále je arogantný, príšerne samoľúby a správa sa ako rozzúrený lev, no tentoraz je aj prekvapivo očarujúci a vtipný. Každý jeho pohľad vo mne rozpaľuje vášeň. No nemôžem mu podľahnúť. Veď je to len hráč v nažehlenom obleku a ja vdova s tromi neposlušnými synmi. Čím skôr sa konferencia skončí, tým lepšie. Každý totiž vie, že Tristan Miles vždy dostane to, čo chce... A práve teraz chce mňa.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Takeover , 2020

LiLinka
24.03.2022 5 z 5

Člověk u čtení této dvoudílné série úplně vypne a naplno relaxuje. Doporučuji.

Sysel
13.03.2022 5 z 5

Takhle jsem se nikdy u knížky nesmála. Nikdy jsem u knížky tak moc neproklínala hlavní hrdinku. Nikdy jsem nebyla po přečtení tak smutná, že to celé končí.

Radka1727
12.03.2022 5 z 5

Tentokrát se mi líbil druhý díl víc než první. Tristan získal plusové body už v jedničce a dokázal, že je fakt "formát". Při seznamování Tristana se syny Claire jsme si s nimi prožili vtipné momenty, ale i ty dojemné. Hezky rozepsané myšlenkové pochody Claire i váhání proč nejít jako starší partnerka, ještě k tomu s dětmi, do vztahu s mladším skvělým milionářem i fixaci na zemřelého manžela (pochopí kdo něco takového,nebo někdo z jeho blízkých prožil). Konec byl sice "klišé", ale jinak by to ani u tohoto typu knih nešlo......

vendy0760
10.03.2022 4 z 5

Oba pribehy me moc bavily. Nevi nekdo jestli se chysta v cestine dalsi?

Jája92
05.03.2022 5 z 5

Občas se stane, že pokud autorka vytvoří sérii, tak další díl má sestupnou tendenci. Ovšem u této knihy tomu bylo přesně naopak. Tristan a Claire mě jako hlavní dvojice zaujala dokonce o malinko víc než Jameson a Emily.
Nejspíše to vzniklo tím, že Claire není typická hrdinka, kterou bychom u takové milostné romance očekávali. Je to vdova se třemi syny a dokonce je starší než Tristan. Taková drzost, že ? :-)
Erotické scény nejsou přehnané, zasmějete se u nich i zasníte. A seznámení Tristana se syny Claire nemělo absolutně chybu.
Samozřejmě obsahuje mnohá klišé, ale to u takového typu čtení je běžné. Jediné, co mi vadilo, stejně jako u předchozího dílu, bylo zvýraznění textu vyprávění Tristana, takže část Claire trochu zapadla.

Terka18
04.03.2022 5 z 5

Jsem nadšená. Příběh byl úžasný. Tristan byl naprosto skvělý, Clair už tak moc ne,občas jsem měla vztek za to jak se chovala, ale to vynahradily ty chvíle kdy jsem se u knihy tak smála až jsem brečela. Určité momenty neměly chybu a byly naprosto úžasné. Kniha splnila všechno co jsem čekala a i to co jsem nečekala. Romantický příběh s kapkou vtipu.

Bexoxo
25.02.2022 5 z 5

Mě se kniha líbila teda hodně, dokonce o mnohem víc než první díl. Tristan byl skvělý ve všech ohledech! Clair, ačkoliv jak se zdá spoustu z vás štvala, mě ani moc ne. Jo sem tam jsem si říkala: "Jako ty vole je normální?" Ale vzhledem k její minulosti, se její jednání dalo pochopit. Líbilo se mi, že je hlavní hrdinka zase trochu jiná, že je to matka třech synů a vdova se zase trochu jinými problémy. Příběh je skvěle napsaný, moc mě bavilo ho číst, hodně jsem se nasmála. Jsem zvědavá, zda bude další díl.
xoxo

preny
24.02.2022 4 z 5

Skvělá oddychovka. Škoda,že takových chlapů není víc...

Janík511
16.02.2022 2 z 5

Nelíbila se mi, po třetině jsem rovnou skočila na konec a nelituji že jsem ji předčasně odložila. Děj mi přišel fádní a nezajímavý.

Saimoon
16.02.2022 2 z 5

S knihou jsem měla jeden velký problém a tím problémem byla Claire. Ještě nikdy se mi nestalo, aby mi hlavní hrdinka tak znechutila knihu. Ty její myšlenkové pochody jsem nechápala: nenávidím Tristana/mám ráda Tristana, chci Tristana/nechci Tristana, miluju Tristana/nemiluju Tristana. Furt ho od sebe odhání, že s ním nemůže být a když dojde Tristanovi trpělivost a fakt jde, tak si Claire postěžuje: on o mě nebojoval. Co to doprčic je!! A další její slavný myšlenkový pochod je, když Tristanovi vyčte, že dal její děti do lepší školy, ačkoli její mrtvý muž chtěl, aby chodili do nějakého zapadákova, kde nemají kamarády a šikanují je. No a hádka o adopci to už je poslední hřebíček do rakve. Během čtení jsem měla několikrát chuť knížku zahodit a už se k ní nevrátit. Abych jen nekritizovala, kniha má i pár pěkných míst. Jednu hvězdičku ode mě získává Tristan a druhou kluci. Bohužel pro mě byla kniha zklamáním.

ave55
13.02.2022 5 z 5

Za vtipné akce Harryho 5 hvězd.

tanecnica
09.02.2022 4 z 5

Tenhle díl mě bavil ještě více než předchozí. Příběh je tedy dost přitažený za vlasy, tahle Popelka našla pět, ne tři oříšky... Ale vlastně, proč ne? I velké holky rády čtou pohádky...

alabra
08.02.2022 4 z 5

Kdo očekává romantický srdcebolný příběh, okořeněný stále stejnými přemrštěně častými sexuálními výstupy, není zklamán. Oddechovka, od které se nic nechce, dobře napsaná.

Hanka343
26.12.2021

Taková romantika pro dospělé . Tento druhý díl hodnotím o dost lépe , než první . Milesovi jsou čtyři bratři , tak se nechám překvapit. Ale jako oddechovka se čte dobře.

ivetapl
21.12.2021 3 z 5

Další díl ze série Milesův klub - Na druhý pokus.
No... Nebudu lhát, má to své slabé místa. Hodně slabé... Ale pak je tady Tristan a posledních 7 Kapitol knihy.

Je to sladké, vtipné, smutné, romantické.... Přesně to, co miluju. Ale Claire mě tak štvala! Na konci bych ji asi vlepila facku, aby se probrala, za to co udělala.
Tristan si ji nezasloužil a po tomhle jsem si i říkala, že se k ní prostě vrátit nemůže...
Ale samozřejmě to skončí šťastně, jako vždy. ️

Strašně moc se mi líbilo, jak si Tristan budoval vztah s Claiřinými kluky. A že to nebylo lehké. Tik tak. A moc se mi líbilo, že ji oslovoval i příjmením. Je to takové ... Sexy .
Měl to těžké, ale bože. Bylo to fakt krásný, ale i smutný, když jsem zjistila kam ,,Čaroděj" chodí. Ovšem Tristan mě dostal tím, co pro něj udělal. ️ Občas děti potřebují druhý úhel pohledu...

Ve finále tu knihu určitě doporučuji, ale vezměte si něco sladkého kvůli Clair to budete potřebovat. ️

johana3160
20.12.2021 4 z 5

Je to hezky, i kdyz obcas no.. kluci na zabiti, a Tris se chvilemi choval hur nez oni. Jinak to byla vicemene klasika, on “nadsamec”, ona krasavice (i kdyz ne typicka) a spousta starosti.. nicmene dobre napsano.

moma08
19.12.2021 5 z 5

Super!!! Opravdu, i když jak už tady někdo zmínil, že hlavní hrdinka mu někdy lezla na nervy, tak to teda musím souhlasit. Jinak jsem se vážně pobavila.

wielka
10.12.2021 5 z 5

Musim priznat, ze prva cast o Jamesonovi ma bavila o trosku viac. Ale aj tak je to vydarena knizka. Tristan bol milacik, sice uplne rozpravkovy, ale oblubila som si ho. Claire mala v zivote uz vela za sebou a napriek svojim neistotam, ci skor rokmi vybudovanym zvykom, mi bola celkom sympaticka.
Tesim sa na dalsiu cast.

Domča153
07.12.2021 3 z 5

Knížka sama o sobě není nějak špatná , Tristan byl skvělý ale Claire mi chvilkami už lezla na nervy.

NikolaSkop
06.12.2021 5 z 5

Tak tenhle dil byl daleko lepsi nez ten prvni!!! Jsem uplne unesena z Tristana. Navic, tak jako pri teto knize jsem se jiz dlouho nenasmala :D !! DOPORUCUJI!!!!

sex láska milostné romány romantika vztahy

T. L. Swan
australská