Bouřlivák

Bouřlivák https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248966/bmid_mighty-storm-bourlivak-Ho4-248966.jpg 4 393 84

Mighty Storm série

Rokenrolový milostný trojúhelník… životní příběh novinářky Tru Bennettové… a lídra rockové skupiny Mighty Storm Jakea, který jí kdysi zlomil srdce Tru bylo pouhých čtrnáct let, když její nejlepší kamarád – a první dětská láska – Jake odjel z Anglie a zanechal ji se zlomeným srdcem. Dnes, o dvanáct let později, je Jake světoznámou rockovou hvězdou a snem mnoha žen. Kromě jediné: Tru Bennettové. Úspěšná hudební recenzentka a novinářka Tru moc dobře ví, že míchat práci se soukromím se nevyplácí. Nyní má před sebou úkol: udělat s Jakem interview, než se jeho kapela vydá na dlouho očekávané turné. A taková příležitost se neodmítá. Tru je rozhodnutá chovat se jako profesionálka, ale přitažlivost, která ani po dvanácti letech nepozbyla na síle, ji zaskočí. Jakeova nabídka zdokumentovat celé jejich turné je lákavá, avšak má jeden háček: Truina přítele Willa. Je Tru natolik silná, aby odolala atraktivnímu bouřlivákovi, který jí už jednou ukradl srdce? Přežije její vztah s Willem, když teď bude trávit dny v přítomnosti neodolatelného Jakea?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Mighty Storm , 2012

luciefeix
15.09.2016 1 z 5

uknourané a stále dokola , chci ho nechci ho , nemuzu ho mít , zklamání

Makulka1992
01.09.2016 5 z 5

(SPOILER) Jako...Pááááni,to už je vážně konec? Zhltla jsem to během pár hodin a věřte že s dvěma dětmi to není žádná sranda. Takhle jsem si představovala svět Rockerů..Drogy,sex,alkohol.... Tru mi padla do oka jedna z mála hlavních hrdinek které to mají v hlavě srovnané. Bouřlivák noooo ten tvrdý sexy chlápek co se změnil ...byl romantik a pak do drog opět spadl znovu aby se z něj vyšvihl řekněme už konečně,dospělý chlap? Tak ten mě vážně dostal na kolena a na jeho nabídku k snatku bych kývla taky... A ne jen pro ten prstýnek od Tyffanyho :D Jooo Rockerský život s ním bych si dokázala představit i když poslouchám spíše Hip Hop :D Díky za tyhle knížky vždycky si dokážu aspon na pár hodin odpočinout od celodeního kolotoče,a na pár okamžiků se dostat do světa těch sexy hajzlů co mě tak rozpalujou :D ;) Určitě si přečtu další díl a vám všem to taky vřele doporučuju :-*

Beni
24.08.2016 4 z 5

Pro mě takové to pohlazení na duši :-) nedalo mi to a musela číst stále dál - takže jsem ji četla i přes celou noc :-D Aspoň jsem si zpříjemnila jednu zamračenou neděli :-)

kik68
07.08.2016 5 z 5

Já musím dát plný počet hvězdiček. Moc se mi to líbilo. Kdyby se to dalo, tak jsem to přečetla se zatajeným dechem. Jedinou chybu to mělo a to byly přechody kapitol. Zdálo se mi, že jedna kapitola pořádně neskončila a najednou jsme byli dějově úplně jinde. To mě hodně rušilo.
Jinak se těším na druhý díl a když čtu komentáře (že je lepší než první) tak se mám na co těšit.

jitka7
15.07.2016 2 z 5

Tak kniha mě nadchla snad je na začátku. Kdy se poprvé setkali a pak asi i podruhé. No a pak mě to bavit přestalo. Hlavní hrdinka - nooo to byla šílenost. Jake docela ušel, i když už to pro mě bylo trošku přehnané. No pro mě největší hrdina byl Stuart, díky němu mě ta kniha místama i docela bavila. Samozřejmě jsem chtěla vědět, jak to dopadne a tak jsem knihu dočetla. Pro mě ale naprosté zklamání.

Turquoise
29.05.2016 2 z 5

"Tohle opravdu napsala S. Towle? Ta, která napsala Trable?" Toto byla moje první myšlenka po pár stránkách, které jsem přečetla. Bože, ta hlavní hrdinka byla na facku. S Jakem to bylo lepší, ten se mi docela líbil, i přes ty jeho vlastní démony. A Stuart... no to byl Pan Týpek, Miláček Největší. Ano a taky gay.
Co se týče děje, tak mi připadalo, že se tam věci omývaly hodně dokola. A do toho mě ještě štvala ta Tru. Konec knihy byl na mě osobě až moc useknutý. Změna rozhodnutí na dvou posledních strankách? To jsem si poprvé u knihy řekla "To si ta spisovatelka dělá pr***, ne?" Nedokázala jsem se do toho tak vcítit.
První díl nebyl nic moc, ale vzhledem k tomu, že ve druhém jsem si zlepšila náladu, protože byl lepší, tak přečtení Bouřliváka nelituji. :)

Karolína18
07.05.2016 1 z 5

Na tuto knihu jsem se velmi těšila a teď jsem o to víc zklamaná. Potenciál by tu byl, ale provedení je mizerné. Zdálo se mi, jako by autorka byla puberťačka, která sepsala svoje naivní představy o lásce. Po chvilce mě začaly nudit věty typu: Vždycky jsi to byla ty, čekal jsem na tebe, těch dvanáct let jsi mi strašně chyběla, už tě nikdy nenechám odejít....
Příběh zkrátka působí moc strojeně a tím pádem nereálně.
Za další nedostatek považuji předvídatelnost knihy.
Plus ode mě dostává vyřešení onoho milostného trojúhelníku, oproti knize bezhlavě, která je zde uváděna jako podobná, tady totiž žádné podvádění téměř neexistovalo.
Co se týče charakteru hlavních hrdinů, řeknu asi jen to, že bych se asi ani s jedním z nich nechtěla dostat do užšího kontaktu.

zuzana13
27.04.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Těším se moc na další díl.

Laf
08.04.2016 5 z 5

Na knihu jsem se těšila a nezklamala mě. Strašně moc se mi líbila a jen tak jsem ji nemohla dát z ruky. Bylo zajímavé sledovat, jak se to bude mezi postavami vyvíjet. Jediné, co mě tam občas štvalo, byly skoky v ději, kdy se děje jedno a za chvilku už se děje najednou zase něco jiného. Prostě žádné plynulé přechody v ději.

Haňulec
21.03.2016 4 z 5

Kniha mě z počátku vůbec nezaujala, přejížděla jsem stránky jak se dalo. Ale v polovině knihy nastal zlom a do knihy jsem se začetla a po zakončení knihy jsem otevírala hned druhý díl. :-)

Lenka.Vílka
08.02.2016 2 z 5

Čekala jsem hodně a to byla chyba...knížka na mě působila jako klasický nenaplněný dívčí sen, který se výplní pouze tím, že o něm ona dívčina napíše knihu...škoda...bohužel jsem nečetla knihy od autorky v pořadí, v jakém vyšly v originále (což ani klasický český čtenář nemůže a najednou si nejsem jistá, jestli má smysl načíst její další knihy, protože konkurence autorku nelítostně valcuje)..nejdřív jsem četla Trable (knihu, která mě dostala) a teprve potom tuhle knihu...která mě nezaujala...nic nového, nic originálního, nic...

cukrovka
06.02.2016 4 z 5

Příjemná kniha, ktrá se dobře četla. Jake mi byl sympatický hned od začátku, ale Tru jsem moc nerozuměla. Ta její nerozhodnost mě vytáčela. Uvidíme, co další díl.

Ivy
30.01.2016 4 z 5

Pamatuji si, že z knihy Trable od stejně spisovatelky jsem měla stejne divný dojem. Líbilo se mi to, ne že ne, jaké každá romantika, ale je tam to něco, co mi jaksi nesedí. I tak si druhy díl přečtu.
3.65 *

LilianaFalcon
16.01.2016 3 z 5

Trojúhelníkům nefandím a takovémuhle už vůbec ne.
Tru mi absolutně nesedla. Jake mi přišel lépe napsaný než ona, přece jen bohatý rocker s manýry-od toho se prostě očekává, že vám chvílemi poleze krkem.
Ona byla prostě pipina :-D I když v jednom místě knihy doufala, že se tak nechová. Pro mě se tak chovala celou dobu.
A i kdyby byli hlavní hrdinové lepší, tak se v knize všechno milionkrát opakuje. Jak kdyby byl čtenář hlupák a potřeboval všechno připomínat.
Ale konec se povedl ;-) za to je ta 3. hvězdička. V rámci žánru to totiž zase taková katastrofa nebyla ;-)

SPOILER: Toto říká svému bývalému, kterého podváděla dost nehezkým způsobem:
"Kus mého já po tobě taky touží, ale patřím k Jakeovi..."
Tohle prostě není pro mě :-D Až moc mi to připomíná Bellu x Edwarda x Jacoba ;-) a jedno Stmívání už tu bylo ;-)

alzbeta4340
14.01.2016 3 z 5

Klasická romance, možná spíše pro mladší čtenářky. Splňuje svůj účel jako odpočinková četba.

Samira
08.01.2016 4 z 5

Nenáročná, moc příjemná žánrová oddychovka. Jakea nelze nemilovat, True jsem mnohdy nerozumněla, ale spolu fungovali skvěle. Kromě Jakea jsem si hned zamilovala Stuarta a jeho nenápadné tahání za nitky:). Krásný je i závěrečný bonus z jeho pohledu, ten si mě opravdu získal. Těším se na další díl, i na to kam nás zavede!

Ditules
30.12.2015 4 z 5

Ačkoliv je těchto knížek teď jak hub po dešti, tak musím říct, že se čte sama (i přes těch +500 stran). Krásná obálka (taky tam vidíte Matta Bomera?) a dobrý nápad s kapelou (i když to už jsem četla u Katy Evans - Ve víru rocku). Mínus za myšlenkové pochody Tru (chvilkami mi přišla už fakt pitomá) a taky za to, že Will vlastně nedostal skoro šanci...že by v dalších dílech? :)

soltera
15.12.2015 2 z 5

Hoci sa mi prvotina TRABLE od S. Towle veľmi páčila, táto kniha ma sklamala. Spomienky na pevné priateľstvo dvoch detí, ktoré prerástlo v celoživotnú lásku, život celebrít a rocková kapela...to je potenciál pre dobrú knihu, ale podľa mňa to nevyšlo. Viem, že Bouřlivák nie je hlbokomyselná kniha, ale mám dojem,že autorka to nedomyslela, lebo nechápem ako mohla byť hlavná hrdinka novinárkou, čo si vyžaduje určitú inteligenciu, no jej správanie a reakcie boli väčšinou veľmi hlúpe. Pokazilo mi to zážitok z celkom atraktívneho príbehu.

martiiinkajjj
12.12.2015 5 z 5

Knížka byla super, ráda čtu milostné trojúhelníky, jsem hrozná vždycky fandím tomu novému muži :-D ta chemieee :-D .....Knížka byla úžasně napsaná a rychle se četla...hlavní hrdinové mi povahově docela sedli, akorát moc nemusím tématiku drog :-) Jake byl prostě Bouřlivák ;) chtělo by to víc takových knížek. Za mě * * * * *. doporučuju

Bookworm_213
09.11.2015 3 z 5

Přečteno jedním dechem. Takové knihy já můžu :) Je zde hudba, je zde dětská láska, je zde nezkrotný frontman, "bouřlivák", který nakonec bude zkrocen. Tru mě však vytáčela. Nelíbilo se mi, jak se chovala jak k Jakeovi, tak k Willovi. V některých knihách nemám žádný problém s milostným trojúhelníkem. Zde jsem ale doufala, že dá někdo Tru pár facek na probrání. Jake je prostě... Jake, tam není co dodat. Každý má své mouchy, ale nikdo není dokonalý.

2014  81%Trable
2020  90%River Wild